Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Emilka to ja chyba kupie akumulatorki do tej karuzelki bo w elektryka bawić się nie będę...jeszcze mnie zabije zabawka mojego dziecka 😉

A ja to ostatnio strajkuje i mało jem albo jem coś u ciotki w restauracji bo mnie wkurza codzienne pytanie teściowej "co robimy jutro na obiad?" a co ja menu chodzące?? Ciebie mamusiu włożę do piekarnika i upiekę tak jak Jaś i Małgosia babajage :evil:

No i tak obiadów nie robię już od jakiegoś czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

:laugh: :laugh: :laugh: Bogusia a ja już się zastanawiałam jak robi się włochate jajka 🙂 Jajka włosami się okleja czy co 🙂 a to kiwi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może byc tak że dzieici w brzuszku bąki puszczają?? tam gdzie mała ma dupcie cały czas mi coś pyka i pyka i nie wiem cóż to.

Klapciu wstydzę się jej za6pytać czy mi pożyczy taką wielką sumę 🙂

Wiecie co Dziewuszki właśnie poczytałam? Że ZUS często spóźnia się z wypłatami macierzynkiego 😮 trzeba czekać np. 2 miesiące aż prześlą je na kąto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic nie wiem dalej. dzwoniłam do szpitala na położniczy i co nie maja czasu na długa rozmowe bo maja rodzące. Jak tam są tylko średnio 3 porody na dobe. Dobrze ze cos na necie znalazłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tradycyjnie was poczytalam i smialam sie do kompa:laugh: normalnie zajebiste jestescie 🙂 te wasze skojarzenia i spostrzezenia:laugh:
ja ostatnio non stop zarlam dewolaje i pieczone ziemniaki z przyprawa do ziemniakow, tosty tez oczywiscie dosc dlugo byly na tapecie, frytki a ostatnio nabial rzadzi a najbardziej to sie zajadam chlebkiem z bialym serem i dzemem truskawkowym.
ja tam pakuje sie w torbe turystyczna tylko zastanawiam sie czy nie wziasc tej na kolkach:laugh: u mnie nie ma problemu z tym w szpitalu, to tak jakby przenosna szafa, no przeciez gdzies te klamoty trzeba podziac, jakby nasza wspaniala polska sluzba zdrowia wszystko zapewniala toby nie mieli problemow ze sterylnoscia wiec niech nie truja dupy i nie zawracaja gitary!!! ide do spozywczaka na zakupki obok jest dzieciecy wiec chyba jeszcze dokupie jakis uniform dla syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja jak moim daje tabletki to na siłę otwieram im pysk i glęboko do gardła wpycham wtedy muszą połknąć nie mają wyboru.Trochę to drastyczne ale nic innego nie skutkuje bo moje france oddzielają sobie dobre jedzenie od gorzkiego 🙂 potrafią też czereśnie jeść i słonecznik 🙂 nikt ich nie uczył pestek wypluwać albo łusek od słonecznika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej to wciskałam jak najgłebiej mogłam do gardła i przytrzymywałam pysk az połknie. bo jak próbowałam z kiełbaska to kiełbache zjadała a tabletke spryciula wypluwała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...