Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂 ael z Wami można się pośmiać 🙂 no bardziej to boli ta skóra głowy czy te cebulki niż włosy 🙂 ale ich uczesać nie mogłam 😞 więc na nie zgoniłam 😉 a przeziębienie do tej pory siedzi we mnie...

Ja chce już urodzić już mam dość tego wielkiego cielska słonia 😞

dobra idę sobie bo nie będę wam tu marudzić.Idę śpiewać Celine Dion 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cellulit to się na mnie uwziął jebaniutki 😠
i myśli, ze wszystko i wszędzie mu wolno.
uda mam w takim stanie, ze mogłabym w poradnikach foty zapodawać te tak zwane "przed".
wlazł mi nawet na plecy i ramiona - to sobie wyobraźcie jaka jestem apetyczna.
już nawet sposób z "flagą na łeb i za ojczyznę" nie podziała 😉 :laugh: :laugh:
jedyne pocieszenie: bartek albo jest bardzo taktowny, albo naprawdę ślepy bo uwaza, ze jestem piękna i tak mi to powtarza, ze nawet to łykam :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widze że z samopoczuciem to dziś nie jestem sama.

Nie dość że się obudziłam późno to nie mogę wejść na obroty a czuje się jakbym była wczoraj na mega imprezie z wódą i papierosami.


Nic mi już więcej nie leciało , przydałoby sie załatwić papierki lakmusowe bo dzięki nim można szybko wyłamać nawet jak zawartość ma i mocz i wody.

Mam nadzieje że sie dziś wbije na obroty bo miłam ambitne plany marketingu -firma liczy na mnie a ja jak zdechlak - nie lubie siebie takiej bo ogólnie to jestem typem z dynamitem w dupce:P


Chciałabym żeby ju było po bo mi sie wkreciło czekanie takie na maxa a kiedy, a ciekawe czy w marcu czyb w kwietniu etc....a to gorsze niż jak walnie cos z nienacka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka – koniecznie idź do lekarza, zwłaszcza jeśli nadal masz wysokie ciśnienie; daleka jestem od straszenia na zapas, ale Twoje wczorajsze objawy naprawdę świadczyły o niebezpiecznym temacie!

Klapi – miłych widoków, daj znać co widziałaś 🤪

Anka – moje miejsce po kolczyku wygląda okropnie już od dawna; wielka czerwona blizna się zrobiła, a wcześniej była normalna dziurka, w kolorze skóry. Ale może faktycznie to normalne 😲

A moje nowości rozstępowe - na biodrach i pośladkach 😞 😞 😞
Ale na brzuchu jeszcze nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co za marcoweczka niezla niezla babka, ja chyba bym nie dala rady tak sama w domu kosmos,
celulit hmmm na tylku udach lydkach rozstepow poki co brak, dzis dostalam zalecenie od mamy i od tesciowej zeby spakowac torbe szpitalna, sie babki wnuka nie moga doczekac:P
co do seriali wczoraj pisalyscie to ja ogladam czasami sedzie anne marie w:P , majke czytam tylko na necie, a z ulubionych aktorow to nie znosze cichopkowej 😠 z nudow zagladam na foxlife i ogladam poslubione armi albo bracia i siostry hahah, natomiast urzekl mnie serial usta usta 🙂
ide na chlebek z rzodkiewka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem o co chodzi z tym pępkiem, ale ja mam bliznę po nieudanym przebiciu - kiedyś tak sie paprało, że kolczyk chciał juz wyjść przez skórę więc wyjęłam.
zabliźniło się i stwierdziłam, ze niezbyt to apetyczne i jak brzebiję raz jeszcze to zamaskuję kolcykiem ta bliznę.
przebiłam, zarosło sie ładnie i nic nie było widać.
teraz, jak wyjęłam z powodów wiadomych ta włąsnie blizna zrobiła się mega brązowa.
myślę, ze ma to sporo wspólnego z tą linią negra i ze to zblednie razem z ta linią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobrek 🙂

alesz temat... ja nie ma na ciele ani jednej dziurkji po kolczykach, nawet w uszach bo az wstyd sie przyznac ... boje sie przebic nawet uszu 🤨 nie przełamę i koniiec..

ja dzis wyjątkwo na wyzszych obrotach 🙂 bo tragicznej nocce 😞

w łóżku czuje sie jak wieloryb, jakby dało sie wyspać na stojaco to bym sobie pospała a takto....kicha

każda przewrotka z boku na bok to męczrnia. też tak macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to ja sobie lusterkiem pomogłam jak chciałam sprawdzić co tam za rzeźnie maszynką na pipce zrobiłam i dopiero zauważyłam że mi sie ta linia od samego pipola po cycki ciagnie hehe O celulicie to nie nic nie mówie bo on to juz dawno sie zadomowił gdzie tylko mógł i robi co chce 😞 Rozstępów nowych chyba nie mam ale za to starych calutkie stada.
Zrobie sobie wpis do książeczki o moim kolejnymm genialnym śnie hehe

Nalwos u mnie podobnie. Czasami musze sobie reką pomóc przy przetaczaniu hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bierzesz pipetę i zapodajesz 3 krople moczu na czerwony punkcik na monitorze swojego komputera.
odczekujesz 5 minut i jak na monitorze wyświetli się jedna linia to wynik jest negatywny a jak zobaczysz fotę pampersa to znaczy, ze jesteś w ciąży :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...