Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja to z tych Zosiek Samosiek i wszędzie mnie pełno, dlatego ta ciążowa niedyspozycja strasznie mnie irytuje i denerwuje mnie np. to, że tyle wysiłku muszę włożyć w naciągnięcie skarpy 😠
Co do przewrotów łóżkowych, to wspomagam się czym się da, normalnie taki wieloryb ze mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
morphi ja tez z tych zosiek samosiek i mam dokladnie jak Ty, kazda samodzielnie wykonana rzecz sprawia coraz wiecej bolu z powodu tej niezdarnosci, a kozaki haha juz dawno sie z nimi pozegnalam, smigam w najeczkach, ale najpierw je zawiazuje na siedzaco na kolanach a dopiero potem wciagam:P nie daj boze zeby sie rozwiazaly jak jestem na zakupach bo mam takiego wkurwa ze hej 😠
a ta zima to chyba jakas porypana jest kuzwa ilez mozna, ale moja mama opowiadala ze jak ja sie urodzilam to nie bylo sniegu tylko -20 i zamarzla woda na ulicy i biedny tata taszczyl od sasiada dziennie 20-30 wiader wody ze studni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
tez mam problem z naciaganiem skarpetek i tak pomyslalam ze niedlugo bede pomagac sobie widelcem.jeszcze nie probowalam wiec jesli ktorach z was skorzysta to prosze o opinie 😉
znalazlam cos takiego, mozna poczytac od nudy http://nicalbonic.blox.pl/2009/07/Z-PAMIETNIKA-PRAWDZIWEGO-MEZCZYZNY.html
smieje sie czytajac to ale niektore tekstypoprostu mnie dobijaja 😮
a w ogole to mam lenia i siedze w szlafroku od rana bo stwierdzilam ze po co ciuchy zakladac nawet do chodzenia po domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, ja tez nie wyglądam codziennie jak modelka,
ale ostatnio jakaś tam psycholog na szkole rodzenia mówiła, zeby się nie zaniedbywać teraz i po zwłaszcza i ujęła to takim tekstem :
nie możecie wyglądac jak taki rozmemłany babiszon :laugh: :laugh:

a ja tak właśnie wyglądam częsciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie lasencje 😁

klapi- dobrze ze Hania juz taka duza, moj dwa tygodnie temu mial ponad 2,4kg wiec pewnie tez jest kolo tej wagi teraz 😉

wczoraj bylismy na autorze widmo polanskiego, film fajny, ale dobrze ze placilam za jeden bilet a dostalam dwa (srody z orange mialam) bo jakos nie halo by mi bylo wydac 35 zl na film ktory moglabym zobaczyc w kompie.

no ale do ludzi tez wyjsc trzeba, a to nasze ostatnie dni kiedy mozemy sobie pojechac, gdzie chcemy bez podrzucania malucha, wiec skorzystalismy z okazji, a wczesniej poszlismy na obiad do sfinxa a dzis mamy 4.5 roku razem wiec okazja ku temu byla 😁

no a dzis jade na wizyte do okulisty zbadac wzrok przed porodem.

a teraz ide gotowac pomidorowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

o 5 obudziła mnie zawartość żołądka w gardle :X i tak do 6 spałam na kanapie na siedząco, podczas gdy moje dziecko miało niezłą zabawę z wypychaniem nóg do góry...
cellulit mam wszędzie, gdzie się da. nie chcę nawet o tym myśleć 😉
Marcówka godna podziwu, też sobie zamawiam takie ekspresowy poród 🙂

Klapi no to ładna Hania 🙂

szykuję się, bo małż mnie zabiera do kina dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...