Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bogusia to i moje gryzonie już pędzą Ci z pomocą...
..ja też czekam na paczkę..powinna być do jutra..zobaczymy..najwyżej gryzonie będą miały podwójna robotę 🙂

Klapi czekamy na zdjęcia Brzydkiego Picasso 😎

Ania73 rymy składasz jak Mickiewicz Adaś 🙂

Iskierka pogratuluje koleżance kwietniówce od nas 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski ja to dzisiaj juz mam dosc roboty
posciel wyprana wywieszona i wlozyłam do goracej wody pieluchy tertowe i trzeba było je recznie chechłac...
no i przyszedł mi dzisiaj wozek ale nie moge go zobaczyc bo kurier nie dałby rady wniesc go na 4 pietro wiec czeka w piwnicy zaraz tata wroci to pojde z nim zobaczyc czy wszystko ok a jak maz jutro przyjedzie to pochwale sie zlożonym
bogusia popros o numer nadania
ja kupiłam wózek w ten wtorek odrazu zrobilam przelew i dzis juz mam go przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kuleczki ja od kilku dni mam depresję giganta i mam nadzieję że ta przed porodowa minie i jak Arczek będzie już na świecie to minie póki co jest tragedia nie wiem już jak sobie radzić. Jestem nerwus jak nie wiem a na domiar mam leniwca jeszcze większego.Mam dość wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helllllloooo :P

wlasnie wrocilam od mamuski i od razu lepiej sie czuje troche pobylam na swierzym powietrzu i jest git :P

iskierka czekamy na niusy 🙂

bogusia ja tez tak mam wogole czasami jak wstaje tylko np do kuchni to tez sie stawia,aha ciekawa lekture zapodalas :P

moniadad - cycki i brzuch do gory!zobaczysz areczka to odrazu ci sie polepszy zobaczysz 🙂

agatta - zdrowiej wkoncu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to juz pewnie to znudzenie ciążą cie dopadło. Mi sie zdarzało. Już chwilami miałam konkretnie dość ale jeszcze chwila i bedziemy chciały spowrotem dzieciaczki do brzucha wpychać 😉
ja to się zastanawiam czy ten baby blues przed porodem też może być :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI!!!!

ASIENKA mam nadzieje,ze dzis juz lepiej!I powaznie,na drugi raz z takimi objawami SZPITAL!!!!!

BOGUSIA zycze szczesliwego roazwiazania sprawy z paczka!Nienawidze takich akcji.

MONI trzymaj sie kochana,ten maly urwis w brzuszku potrzebuje wesolej mamusi 🙂

Ja dolaczam do kiepskodniowych.Straszniezle sie dzis czulam,rano mialam straszne mdlosci,nie moglam nic jesc 🤢
ale przespalam sie i juz mi lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki,

Bio nam się podniesie jak któraś z pierwszych dziewczyn się rozpakuje. Czekam na tą chwilę z utęsknieniem bo to będzie znak że to już. Póki co mnie też dopada już niestety przesilenie wiosenne i wkurw z długości trwania ciąży a że wyglądam jak kaszalot- tłusta dupa to w ogóle amba .

Tak się rozkręcić dziś nie mogłam a jak mnie z pracy wkurwili to latam jak opętana .

Widziałam dziś na foto zdjęcie kumpeli małej urodzonej 01.02 - zupełnie niedawno a tu już guga uśmiecha się etc....matko jak dzieci się zmieniają takie maluszki --- ile kurna radości przed nami to hooooo.....

Misiek mój już drugi dzień z rzędu podchodzi do kołyski i ją potrząsa udając że dziecko płacze- oot i samce się doczekać nie mogą heheh 🙃


Oby do poniedziałku bo mam USG i poznam wagę małej i czy jej jajka nie urosły:P

Coś mam z dynią -- nie mogę się zdecydować na wózek!!!! ani w te ani we wte.......normalnie amba blues......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...