Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a w czym chcecie rodzić?? bo ja planowałam ukraść Jacka koszulke taką dłuższą ale raczej już w nią nie wlezę i nie wiem co mam zabrać? A zanim się urodzi to można mieć gacie czy ciągle z gołą pipką się gania??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej zwykłej do spania?? kurcze ja to nie mam koszul bo wole pidzamki wiec jestem zmuszona zakupić do porodu jeszcze 😠 albo w pidzamie urodze 🙂 lewa nogawką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z mojego doswiadczenia powiem wam ,ze lepiej wziasc wiecej koszul albo gor od pidzam
ja po jednym i po drugim porodzie na 2 doba mialam w nocy taki nawal pokarmu ze przeciekly mi wkladki laktacyjne,stanik i cala koszula az po poduszke-jak z wdziecznosci sie na brzuchu polozylam po 0mcznej abstynencji-dobrze,ze mialam tego wiecej w co sie przebierac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja na codzien spie w majtkach i T-shircie ...
ale do porodu ide w koszuli ...
po 1 nogawka raczej nie wycisne 😉
po 2 polozna mowila, ze koszula daje wieksza intymnosc niz pidzamka bo jednak zawsze np przy codziennych obchodach mozna podwinac, zaprezentowac krocze 😉 i zaslonic a w pidzamce za kazdym razem trzeba by bylo spodnie sciagac ... przy poporodowym wietrzeniu krocza tez bardziej sprawdza sie koszula ... lub przy smiganiu po szpitalu ... coby z golym tylkiem bez spodni od pidzamy nie latac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie zakupilam 2 koszule takie rozpinanne na guziki wiec beda one po porodzie do karmienia a na sam akt narodzin synusia zabieram od mamy jakas starsza koszuline, kolezanka opowiadala ze oni ja zawijaja do cycek i kaza przec, jak sie ubrudzi to pojdzie do kosza a jak bedzie w miare to sie upierze i juz. ja tez nie znosze koszul bo jak w takowej spie to przewaznie budzie sie z golym tylkiem a reszte mam naciagnieta na cycochy co sie podoba mojemu panu, no ale do szpitala najwygodniejsza ze wzgledu na te przeglady krocza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie zakupilam 2 koszule takie rozpinanne na guziki wiec beda one po porodzie do karmienia a na sam akt narodzin synusia zabieram od mamy jakas starsza koszuline, kolezanka opowiadala ze oni ja zawijaja do cycek i kaza przec, jak sie ubrudzi to pojdzie do kosza a jak bedzie w miare to sie upierze i juz. ja tez nie znosze koszul bo jak w takowej spie to przewaznie budzie sie z golym tylkiem a reszte mam naciagnieta na cycochy co sie podoba mojemu panu, no ale do szpitala najwygodniejsza ze wzgledu na te przeglady krocza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
wow madziaa juz w poniedziałek 😲 😲 ale super kochana nie martw sie zobaczysz swoje córeczki i zapomnisz o całym bożym swiecie 🙂 🙂 🙂
ja mam dwie nowe koszule do szpitala i jedna stara na poród co by ja odrazu wyrzucic bez żalu
iskierka dobrze ze emilka sobie spokojnie rośnie, moja od wczoraj walczy ze mna i spac nie daje, ja jej mowie zeby spala wiecej bo wtedy szybciej i wiecej urosnie ale nic to nie działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Dzięki za cieple słowa 🙂 Jestem tak posrana, że nie spałam całą noc, mialam mdłości, rano biegunkę, a do tego zauważylam brązową wydzieline na bieliźnie... (dla jasności z przodu, nie w tylnej części galotów) 🙂 Szukam na necie to tylko strasza jakimis infekcjami... Wczoraj sprawdzała mi rozwarcie i miałam 1 cm(!), może to ten czop czy coś, może mi cos naruszyła, bo podczas badania widziałam wszystkie gwiazdy a moja stopa była juz niedaleko jej twarzy, taki ból... Czasem podobno sie zdarzaja jakieś plamienia po badaniach... Zaraz jade na KTG to sie zapytam bo sie boję...

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa pewnie to nic powaznego ...
moze od badania lub tego rozwarcia ...
ale warto zapytac dla spokoju ...
strasznie Ci "kibicuje" ! 😆

... a ja mam narazie 2 koszule ...
cos jeszcze dokupie skoro z tych tzytzkow ma tak tryskac 😉

... pranko sie pierze a ja leze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...