Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Remik mnie zabił- hahahaha 🙂
Normalnie pierdolca od tego wiercenia, pukania, stukania dostanę. Nawet Tv nie idzie oglądać 😠
Masakra, ale w szoku jestem bo futra już sobie to olewają i śpią w najlepsze, nawet dzięki temu zaczęły lepiej akceptować odkurzacz, czyli też go w najlepsze zlewać i to chyba jedyny plus tych remontów. Fak nawet podłoga mi wibruje 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sie kurier pojawil. Tak jak myslałam - babsztyl dopiero wczoraj wysłał paczke. Pewnie przypomnialo jej sie po moim mailu.

To teraz jestem gotowa do rodzenia. Mogę się rozpakowywać hehe

Remik miodzio synuś - jak o mamusie dba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Remik dba o Mamusie 🙂
co bedzie do jakiegos tam telefonu wstawala 😉 phi !

... ja to marze juz o fryzjerze i pasemkach ...
moze w przyszlym tyg do rodzicow pojade to pojde do znajomej ( mojej ulubionej fryzjerki ) i niech tam ze mnie cudo zrobi 😉
... pazury zdjelam zelowe juz jakis czas temu ...
i mam swoje - naturalnie paskudne, lamliwe, rozdwajajace sie 🤢 ... ale moze tez sobie jakiegos frencza strzele ? 🤔
a jakby co - na porod ( miedzy rozwierajacymi a partymi )
bede zmywac 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia, tyko spokojnie! Nie warto stresować maluszka przez tą głupią babę. Zadzwoń do niej i upomnij się o kolejna paczkę (oczywiście na jej koszt), tym razem w rozsądnym terminie i z zamawianą zawartością

Morphinum - nie zazdroszczę tego remontu, faktycznie pierdolca można dostać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chyba mam winowajcę bolącej głowy, to chyba ciśnienie 😞 mierze od rana co pół godziny i wahania mam od 126/75 do 137/85 teraz jest koło 130/80

ilonka u nas zakaz malowania pazurów, znaczy się zawsze któreś muszą być niepomalowane, albo u rąk albo u nóg.

remik jesteś mistrzem, jaki synek cudowny o mamusię dbający 🙂

bogusia nie warto nerwy psuć na takie babsko, ale oczywiście interweniuj

ja jutro jadę odebrać gadżety (no chyba że dziś męzyk nie będzie mógł wytrzymać 🙂) półkoprzewijak i fotelik, bo na gondolę niestety do końca miesiąca trzeba czekać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to dzwoniła jakas pani,ktora zapraszała mnie na fitnes bardzo skuteczny,20h za 60zł w tym 3 pierwsze za darmo 😁
już od przyszłego wtorku 😁
hahahahahah
jak myślicie iść? 😁


u nas tez zakaz malowania paznokci,bo ich kolor okreslają stan pacjenta.

Bogusia miałaby tez nerwa!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka taka promocja to nie możesz przegapić hehe

Ja to sobie pomyślałam że by sie przydało jakieś grzechotki kupić, karuzelke do łóżka, no i leżaczek do domu. Może poczekam czy cos z okazji narodzin sie trafi 😉 Lubie dostawać prezenty dla małego 😁 Chociaz kupic to tez mam wielka ochotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej sie baba walnęła i zapakowała mi 11 pieluch a nie 10. Ale nie wielka to pociecha. Ide wstawić tetre to sobie jeszcze do torby spakuje chociaż ze dwie w razie W i będę ready w 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze hustawki cisnienia coraz wiecej kwietnioweczek dopadaja, sztunia kontroluj kontroluj ja zapisuje 2 razy dziennie ale mierze chyba z 5 razy, oby mi sie nie powtorzyl ostatni epizod bo tracenie wzroku nie jest niczym milym 🤢
iskra :laugh:
lece w miasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka podejrzewam, ze zalapalabys sie tylko na 1 zajecia ... a z nich prosto na porodowke 😉

bogusia nie stresuj sie !

... posprzatalam, popralam, zmywara zmywa ...
glowa umyta, przeczesana ...
jestem gotowa na spotkanie z polozna 😎

a denerwuje sie jakos tak jakbym dzis rodzic isc miala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja,

ja się obudziłam z lekkim bólem gardła i do tej pory nie przeszło więc róznie to moze być. narazie wierzę, ze przejdzie.
w sumie to nie ma się co dziwić, spaliśmy przy otwartym oknie a jak po przebudzeniu bartek zaprezentował mi nagranie z dyktafonu chrapania wieloryba to się nie dziwię, ze mnie to gardło boli. :laugh: :laugh:
dawałam w nocy, jak jakiś stary alkoholik z przepalonym gardłem 😉
co do koszuli, to kupiłam specjalnie najtaniej jak się dało koszulę do samego rodzenia, którą zawinę pod szyję i jes jeszcze rozpinana w razie czego na kilka guzików od góry.
jak się zniszczy to wyrzucę a jak bedzie do odratowania to jakoś ją spożytkuję.
w szpitalu mam zamiar uzywać koszul rozpinanych - takich do karmienia co by tatara wietrzyć i w każdej chwili móć poczęstować "gościa" 😉 :laugh:
klapi, najpierw czytam, ze skurcze i ze na ktg na 12-ą jedziesz i za chwilę przewijam dalej i widzę twój suwaczek, kawałek brzydkiego i małe nóżki i rączki - ale zem sie zestraszyła, ze ty juz po :laugh: :laugh:
iskra :laugh: :laugh: - umarłam po tekście, ze brzydki ci przypomina twojego gina. pewnie twój gin, jak zagląda ci do pipki wygląda dokładnie tak samo jak brzydki zza tej piłki :laugh: :laugh: :laugh:
ilonko, z tego co ja wiem suczki tak zachodzą od jakiegoś 10 dnia cieczki.
bogusia, moze ten właściwy krem i szczotkę już jej myszy opierdoliły.
ale co tam, mi przysłali nie to łóżeczko co chciałam, bez materaca i na dodatek w innym kolorze i już nie robiłam afery bo siły nie miałam. materac dosłali ale o resztę nie chciało mi sie wykłucać bo jak pomyśłałam, ze mam to spakować, odesłać i czekać znów 2 tyg to mi sie odechciało. 😞
inny sprzedawca też coś mi tam w paczce podmienił.
przebrnęłam w końcu przez te 20 stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...