Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskra nie denerwuj sie kochana szkoda na to czasu i sił olej cieplym moczem
madzia ale te twoje krolewny to bombowe sa nie ma co cudaki jak sie patrzy 🙂 🙂 🙂
ja mam co 10 min taki silny ból brzucha jak na okres i przy tym strasznie bola mnie plecy w dole to pewnie te skurcze przepowiadajace ale poza tym wszystko jest ok . i tak sie mecze juz od godziny wzielam nospe teraz moze przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia coz za slodkie laleczki, no przekochane 😘
iskra wspolczuje, ale prawda jest taka ze pieniadze i luksusy szczescia nie daja, Twojej siostrze chyba brakuje milosci zrozumienia wsparcia takiego rodzinnego zycia i byc moze dlatego odgrywa sie na Tobie, ja znam wiele ludzi zamoznych ktorzy oddaliby swoje bogactwo wlasnie za rodzine ktora maja ale jakby byli samotni i nieszczesliwi. a prezentu jestem bardzo ciekawa bo strasznie uniwersalny wiekowo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć czołem 🙂

Madziu śliczności perełki 🙂 gratulacje jeszcze raz 🙂

iskra i amii głowa do góry 🙂 podobno z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjęciach i coś w tym musi być,bo jak jedn ajuz pisała z dziewczyn - w każdej rodzinie znajdzie sie jakaś czarna owca lub baran.

byłam dziś na ktg... baaaaaardzo miłe badanie 🙂 dla moich uszu bo cudownie sie słucha bicia serduszka swojego maleństwa 🙂 ale jej nie za bardzo sie podobała bo często dostawałam w to miejsce, gdzie był ten cusik do pomiaru tętna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emila uwazaj na siebie 🙂
asienka,pewnie masz racje,ale co ja winna??
ja mam swoje życie ona ma swoje,ja jej niczego nie zazdroszcze,nie życze i nie życzyłam nigdy żle NAPRAWDE!
A najbardziej mnie wkurza to,ze ona w nasze "porachunki"wciąga całą rodzine...a zwłaszcza swoje dzieci!
co one zawiniły?
naprzykład juz zarzekła się,że mają zakaz widywania sie z remikiem;/a on je tak lubi 😞no cóż,jak mam mu to wytłumaczyc??
powiedziała mojemu ojcu dziś,że ma do piotrka(jej mąż)juz nue dzwonic o pomoc,bo ona juz tego dopilnuje ze on nie pomoze...a ostatnio wlasnie cos u ans w domu robił przy kiblu a pozniej razem z moim przemkiem pojechali do nich i drewno na opał układali,wiec to nie jest taka pomoc tylko jego.
Wydzwania po rodzinie z ktorą mamy sredni kontakt i mnie obgaduje alurat to mam w dupie totalnie ale to dla mnie dziecinada!!!!
Tyle mi złego życzyła 😞
mojej emilce,że ma nadzieje,że cos bedzie nie tak przy cc albo po narodzinach!!ddosłownie!!!
przykre ale prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 😁

iakra ja mam podobnie ze szwagierka i bratem meza, pozal sie Boze co wymysla, choc ostatnio szwagierka przystopowala to przez 2 lata zolza byla jakich malo.

ja mam lenie total, chyba moj organizm przygotowuje sie do wielkiego wysilku :P

a za tydzien do gina, juz nie moge sie doczekac czy cos juz sie dzieje w moim organizmie 🙂 choc z drugiej strony jak predzej urodze bede miala nalot "cioc i wujkow", bo tesciu ma urodziny 2 kwietnia i w wielkanoc odprawia urodziny, a pozniej dla znajomych jeszcze robi 10 kwietnia, i wszyscy pewno skorzystaja z okazji i zajrza do nas na gore, a ja nie wiem czy chce miec tylu gosci, wiec wolalabym urodzic przynajmniej 8 kwietnia :P

UWAGA UWAGA!!

spakowalam w koncu torbe, poza paroma rzeczami mam wszystko ale rozpisalam co mam kupic, a co w ostatniej chwili spakowac i juz jestem spokojniejsza, huh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi mija już to całe wicie. Ległabym na wyrze i gapiła sie w TV.
Zaopatrzyłam się w jeden stanik do karmienia. Ciekawe czy później bedzie pasował.
I cały czas mi się chce jesć. Koszmar jakiś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie budze tylko raz na sikanie ale cos ostatnio nie moge potem zasnac i tak sie turlam pol godziny a w glowie glupiaste mysli ale generalnie na sen nie narzekam, torba jeszcze nie spakowana ale wszystko juz jest kwestia wrzucenia wszystkiego do jednego worka. stanika karmiacego jeszcze nia mam moze na dniach kupie a moze i obede sie bez niego, tez mi sie chce non stop jesc ale z tego przejedzenia to sie dzis pozygalam 🤢 mam dzis penisowy dzien 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziaa- super dziewczynki, urocze!

kurcze mi tez sie jesc chce, dzis tescie robia schabowego z frytkami chyba, ale ja mam takiego lenia ze im wprost powiedzialam, ze mi sie kapusty pekinskiej nie chce kroic- bo moj maz sobie ja zazyczyl, kurcze niech sam sobie ja poszatkuje :P

grrr zle mi z tym leniem

aaaaaaa tesciowa upiekla sernik, pewnie jak zejde na dol to polowe jej zjem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz to dopiero sie wkurzyłam
moj maz wzial mojej siostrze telewizje N, ta zabrała sobie do niemiec to wszystko, a teraz przyszla do nas kara 1000 zl za dekoder... do 22 marca trzeba zaplacic albo oddac im dekoder i kaza do konca marca oddac go a ona do mnie ze nie ma pieniedzy na paczki zeby nam to odesłac i kaze do nich zadzwonic ze ona odda go pod koniec kwietnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejko, przytoczyłam się.

Madziaa piękne dziewczynki 🙂 Niech się zdrowo chowają.

Juz po fryzjerze. Ale jutro wam pokaże bo mnie uczesła jak stra babę. zawsze mnie czesza jak stara babe 🙂 jeszcze brwi i pazury zrobiłam 🙂

http://www.joemonster.org/filmy/16200/Uwaga_na_pole_magnetyczne_w_Bialymstoku - w wolnej chwili 🙂 babka ma problemy 🙂

Iskierka może twoja siostre w spzitalu podmienili 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie są dziwni...byleby jeden drugiemu na złość zrobił.

Moja teściowa już rozpowiedziała wszystkim w przychodni że jedziemy na badanie serca małej 😠 ona to ma długi jęzor.Jak ja jej nie znoszę nic mówić.

Rozmawiałam na skype z Justynką (koleżanka co urodziła Alanka) i siedziałam sobie w kuchni bo akurat tam mi było wygodnie,wraca teściowa z pracy i oczywiście uszy jak radary nastawione więc piszę do Justynki by nic teraz nie mówiła takiego więc ona zmienia temat i mówi że jest tak zmęczona dzisiaj bo mały dał w kość że nie chce jej się obiadu robić a moja taktowna teściowa na głos komentarz: TO NIECH SIĘ ZECHCE! i poszła z psami na spacer. Wstyd mi się zrobiło przed Justynką i oczywiście ją przeprosiłam za moją teściową ale jak Jacek przyjedzie to siadamy do stołu i jej wywalamy Kawę na ławę. Nie będzie mi się w rozmowy wpieprzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...