Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski.

wczoraj odpadłam. nie wiem co się ze mna dzieje oststnio ale non stop jakies nerwy mam w sobie i to nie takie psychiczne ale fizyczne, źle się czuję i co najlepsze czuję, ze to tuż tuż.
nie wiem dlaczego ale mam jakieś dziwne przeczucie, ze nie zdążę przed porodem dopiąc oststniego guzika.
młody mnie wykańcza swoim sadyzmem - dziwię sie naprawdę, ze nie mam jeszcze rozstępów bo mój brzuch przybiera oststnio takie figury, o których mi się nie śnło nawet.

ale nie będę was zanudzać bo zadnej z was takie smęty teraz nie służą.

mam nadzieję, ze Amii czuje sie już mniej boleśnie no i przede wszystkim mam nadzieję, ze monia już jest szczęśliwie pod każdym względem "po".

nawet ten fuksowy paśnik już mnie nie cieszy 🤨

miłego pochmurnego niestety.
idę do "drugiego" pokoju po kawałek kiełbasy alebo innej zdobyczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Z jednej strony to dobrze wiedzieć kiedy dokładnie maluszka sie zobaczy.
Ja juz przestałam o tym myśleć. Znając moje szczęście to mnie złapie nagle bez zapowiedzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a do mnie szwagierka z rodziną wpada na kawę, WOW jestem w szoku bo nigdy tak u nas nie byli 🤪 chyba chce zobaczyć wielorybka na koniec, niech wpada pieknie się dziś czuje, to mi humoru nie zepsuje, aczkolwiek mam jakieś kołatanie i nerwówkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no ja juz nie wiem czy lepiej wiedziec wczesniej czy nie wiedziec ... bo niby jak wie sie wczesniej to mozna sie przygotowac na 100%, ale za to stresik na maxa - takie czekanie ... jak sie nie wie wczesniej to porod moze byc zaskoczeniem, mozna byc nieprzygotowanym ... ostatnio lekarz mi powiedzial, ze termin z usg mam na 24 kwietnia, ale mam liczyc + - 3 tyg ... i tak sobie wlasnie mysle, ze jak do przodu te 3 tyg to ok, ale do tylu to moge rodzic juz pod koniec marca 🤪 matko ! 🤪

ja to chyba bym wolala zeby mnie tak zlapalo spontanicznie i poszlo szybko ... nie bede miala czasu na myslenie i fantazjowanie ... u mnie to najgorzej jak wyobraznia zacznie dzialac 🤔

...a filmikow z porodow nie ogladam bo sie boje ☺️
jak juz sie zacznie u mnie to niech sie dzieje ...
a tak to tylko bede panikowac bo zobacze cos co mnie przerazi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze w ogole mam wrazenie, ze co ktora Dziewczyna u nas rodzi to z jednej strony jestem szczesliwa i zachwycona, ale z drugiej strony zaczynam coraz bardziej sie stresowac ... takze mam mieszane uczucia ... teraz czekam na Monie - pewnie sie wzrusze, uciesze, porycze a pozniej znowu chwilowo dola zlapie ze stresu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sms od moni:

mam już dość. wczoraj podali mi jakis zastrzyk i wszystko ustało a najlepsze, ze nie mam go wpisanego w zlecenia. dzisiaj jestem pod kroplówką i mam nadzieje, ze to pomoże bo opadam z sił powoli a mój synuś jest upierdliwy jak tatuś.

także dziewczyny czekamy dalej.
szkoda, ze monia się męczy.
monia, monia, monia, monia !!!!!

z całych sił wpieramy cię i oby kroplówa poskutkowała szybką akcją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia kibicuje z całych sił,
ta relacja brzmi jakby wstrzymali akcje a nie przyspieszyli - co całkiem mozliwe bo z tymi wariatami w szpitalu to wszystko mozliwe oni uwielbiają dzieci przenoszone i o czasie.

a ja rycze jak bóbr z tej nudy wbiłam sie na nedie na wady nerek , mniejsza głowę itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spojrzaam w oczy Pipety mojej i jakoś mi sie cieplej na sercu zrobiło 🙂

ależ ta psia miłość ma siłę 😆

futro jej się takie ładne zrobiło i błyszczące i milusie, ze aż nieraz rak nie mozna oderwać.
szkoda tylko, ze tak z japy jej podaje.
ale wiecie, ze już saneczkarstwa nie uprawia. musiała miec te robale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...