Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sztunia napisał:
i nad wisłą koło smoka [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/nad_wis____.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Ale ślicznie!piękny i zgrabniutki brzusio.Można zatęsknić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis ja nie czułam nic zeby mała sie przekrecila, lekarz sie pyta gdzie czuje głowke a ja mu mowie ze ona kolo zeber jest taka okragla, a on wlacza usg i mowi ze czułam ale dupsko mojej corki bo głowa na dole jest, bardziej czułam ze sie przekrecila w 33 tyg niz w tym 37 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki jak dzidziuś jest na dole mocno już na dole to nie ma opcji,żeby nie wyczuć bo pęcherz moczowy napierdziela za przeproszeniem,tzn.sika się ciągle i parcie jest na pęcherz ogromne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki!!

Amii,fajnie ze juz w domku,zycze duzo sił i zdrówka!!

ja dzis fatalnie,wczoraj odstawilam fenoterol i dzis jakas masakra jest...prawie caly czas brzuch mi twardnieje,co chwilę odczuwam potrzebe wysikania sie a sikam kapke doslownie,nie wiem co sie dzieje...toz to chyba nie poczatek porodu..tak odrazu po odstawieniu leku?!moze to reakcja organizmu tylko na to?!jak tylko siadam na kibel to boje sie ze wody mi odejdą,cholerrra...wyszlam na mały spacer ale nie wiele polazilam,z tym tawrdym brzuchem,ciagnacym jakby ku dołowi..szybko wrocilam do domu...dobrze ze jutro mam gina swojego,to sie okaze czy rozwarcia czasem nie mam??ten wczorajszy w łodzi twierdzil ze szyjka nie ma sie do rodzenia,ale ale ...bez tych leków to ciort jeden wie...w ogole to jakas płaczliwa sie zrobiłam..to chyba z przerazenia ze to moze jush" i z tego ze nie moge juz nic zrobic wokół,bo jak z tym brzuchem jak skała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia ale z Ciebie lachon! w ogóle jesteście wszystkie takie śliczne i zagraniczne, że aż zazdraszczam ☺️ ☺️

Ramka ja mam takie twardnienia od dawna...a szczególnie jak pochodzę :/ ostatnio bywa to nieco bolesne. no nic, finiszujemy koleżanki 😎

kurde, mam jakieś girki małe pod żebrami i siedzę wygięta do tyłu, bo inaczej się nie da 😉 na stare lata młoda mnie do akrobacji zmusza 😉 :laugh: 😁 :laugh: 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie witojcie 😘
tradycyjnie przy srodzie moj pan na browarze jeszcze troszki i mu sie skonczy :evil:
madzik i sztunia co tu duzo pisac laseczki ciazowe jestescie i tyle 🙂
emi fajnie ze mala sie spionowala glowka w dol nie bedziesz sie juz zamartwiac 🙂
szykujecie sie na jukendens?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam juz sie chyba nastawilam dzis na porod po swietach bo z kim sie dzis nie widzialam to kazdy mi tak prorokowal ze napewno przenosze i urodze po swietach, a moja mama jeszcze dowalila ze urodze kolo 10 kwietnia, wiesz jeszcze musisz zjesc swiecone jajko bo taka jestes podla gadzina:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja znajoma jak byla w ciazy na ostatniej wizycie przed rozwiazaniem lekarz jej powiedzial,ze szyjka zamknieta i spokojnie tydzien,dwa poczeka z porodem.Wrocila do domu a w nocy zaczela rodzic!!!!
dziewczyny nie znamy dnia ani godziny 😉
trzeba byc gotowym,zew kazdej chwili sie zacznie 🙂

a co do tego sikania to moja corcia ulozona byla posladkowo,i do kibelka musialam co chwile chodzic bo albo kopala albo siedziala mi na pecherzu 🙂 wiec akurat tym bym sie nie sugerowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...