Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ten palmers jest podobno swietny. Widziałam test w tym programie brytyjskim Jak dobrze wyglądać nago. Nawet niedrogi.

Aruś jaki przystojniak. Chłopaki kwietniowe zapowiadają się na łamaczy serc hehe
A dziewczynki na misski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii napisał:

Iskierka - mam pytanko, szybko brzuch zrobiłam Ci się całkiem płaski? Bo mi jeszcze trochę odstaje a to już 5 doba :P Ale w szpitalu powiedzieli mi, że i tak mam malutki jak na poród. Wiesz zdołowała mnie siostra, która wyszła w spodniach sprzed ciąży ze szpitala, obcisłych, zapięła się w nich w pasie i miała na drugi dzień płaski brzuszek...


5dób i już chcesz miec płaski brzuch? 😁
hehe marzenie,jakos po 2miesiącach byłam moze nie płaska,bo płaska nie była juz nigdy 😁może gdzybym ćwiczyła??chociaż na mój wielki brzuch to i tak miałam malenki zwis po,po prostu odstawał jak siadałam ale nie było tragedii,ja sie nie przejmowałam,dojdziesz do formy amii,nie martw sie,zaczną się spacery i bedziesz zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisał:
iskierka Ty tam wymiatasz pod blokiem normalnie ...
szefowa osiedla na lawce 😎 😉

:




hahhaha taaa 😁
już tej zimy dość miałam,a teraz wszystkie mamuski wyszły na dwór i pogadać jest z kim,jakoś milej czas zleciał 🙂
i dzieko zadowolone bo sie nabawiło z kolegami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie kilkadni temu przeczytalam,ze olejek z nagietka jest dobry po nacieciu.
Ja postanowilam,ze jesli beda mnnie musieli naciac to bede sikala do miski z woda 😁 bo podobno choooolerrrr.....e boli sikanie.
Nastawiam siepo prostu na rozne ewentualnosci,urodzic trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ponoć szczypie mocno przy sikaniu. Słyszałam że Tamtum Rosa jest pomocna po naturalnym porodzie. Ale tradycyjne szare mydło też niczego sobie...

Dziewczyny jutro mam pierwsze KTG. Od paru dni czuję skurcze. Jak to z tym badaniem jest? Wiem że KTG również je bada ale jakie są normy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam i doczytałam

amii Oliwka piekna jak malowana i jaki czarnuszek, ale to co ty przeszłasz to już nie jest takie kolorowe, ważne że juz jesteś w domu 🙂

elkka na wypasie sprzety 😉

agatta gratki za uznanie 🙂

areczku wracaj szybko do mamusi i jaki przystojny ten nasz bohater 🙂

new czekamy na ciebie

i jaka piekna iskierka wiosenna

asieńka nam na SR mówili że pasy polecają , ale żeby nie przesadzać bo macica musi schodzić

a u mnie bez zmian, mała figluje i czasem cos tam zakłuje 🙂
latałam po tym Krakowie jak perszing, padnięta jestem, smok zaliczony, kwiatki na rynku kupione, precle zjedzone, mięso i deser wciągniety, no i obsikane pół miasta, czuje się jakbym wysprzatała całą chatę. Idę się myć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...