Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ilona - jeszcze masz, a właściwie maluszek, sporo czasu; na pewno zastawki się wyrównają 😉

Mnie gin uprzedził że młody ma wodniaki jąder i na pewno neonatolodzy zrobią z tego zaraz po porodzie aferę, ale mam się nie przejmować, bo powinny się z czasem same wchłonąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no teksty typu czy już? mnie dobijają, a na naszą klase jak mam wchodzić to wymioty łapię, co chwilę wiadomość "już?"
sam Michał mówi że ma dosyć, bo co go ktos widzi to pyta

ale i tak najbardziej wkurzaja mnie teściowie, którzy sa pewni że przenosze, nie ma to jak wsparcie 😉

ja tak jak bogusia żadnych symptomów porodu, od wczoraj leciusieńkie skurcze, no i jedynie ból pachwiny i pleców wieczorem dobija jak mam wstać siku, ale to już dla mnie norma, bo mam to jakieś 3 miechy.
Boje się tylko o tą pachwinę, bo moim zdaniem to nie od małej tylko od tego jak się poslizgnełam i teraz od kilku dni słysze takie głuche chrupanie jak nogę podnoszę, a nikt mi nic nie powie, bo jestem w ciazy 😞

ania kciuki za podglądanie

tak agatta ja rodzę jutro, ciekawe co na to moje dziecko 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
warto mowic szczeze o swoich uczuciach w ciazy
ja tak opowiadam swoim kolezanka ktore mowia jak fajnie jest byc w ciazy, (ale nigdy w niej nie były), to ja wtedy daje wykład ze jest super ale czasami nie zawsze jest kolorowo mnie wszystko juz boli puchnie, zasrane hemoroidy mi sie przypaletały jak ci dziecko przylozy w cos w srodku to nie wiesz czy krzyknac czy plakac, miejsca sobie do snu nie moge znalesc bo boli po bokach a jak na plasko to sie dusze
jak nie urok to sraczka
ale czekam na ta moja lobuzice juz bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem...z dzidzią podobno wszystko ok...ale jakaś wkurzona jestem po tym badaniu 😠 ani buźki nam nie pokazała, ani nic...całość trwała może z 3 minuty, ot zmierzyła brzuch, kość udową i tyle 😞 liczyłam, że może chociaż łożysko obejrzy, ale nie...po co 😠

dzięi za kciukasy 😘 jesteście kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super dziewczyny, że rozumiecie o co mi chodzi. Tak jak pisałam wcześniej, kaca moralnego z tego powodu nie mam, ale głupio trochę, że odbiegam od modelu matki idealnej ☺️ ☺️ ☺️
Co do dolegliwości ciążowych to super było do 35-36tc, opuchnięte nogi i bóle piczkowe jakoś mi nie przeszkadzały, ale teraz mała musi jakiś nerw uciskać, bo boli mnie pod łopatką z prawej strony, żebra z prawej strony no i nie mogę brać głębszych wdechów, bo przepona kuje- spoko by było gdyby te bóle żeber i łopatki odpuszczały na jakiś czas, a są niestety 24h/dobę.
Co do wścibskich życzliwych to jakiegoś ostrzału pytań nie odnotowałam, standardowo te same osoby pytają, ale olewam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Was doczyta to jakaś porażka. O 12 usiadłam i dopiero teraz skończyłam. Dzieciaczki śliczne 🙂 Ja chcę już mojego! Albo niech poczeka jeszcze ze 2 tygodnie. Hemoroidów narazie nie stwierdzam ale za to zrobiły mi się rozstępy na udach. Póki co to tylko brzuszek jakoś wytrzymuje - zobaczymy co będzie później....

Ania78 już niedługo zobaczysz maleństwo na żywo 🙂 a teraz najważniejsze, że wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde to szkoda ania, przeciez lekarz powinien zdawac sobie sprawe ze jak podgladanie to podgladanie, najwazniejsze ze z dzidzia ok

a ja zauwazyłam od wczoraj, może to kwestia pogody, że wzudzam duże zainteresowanie tym bandziochem moim, no chyba że taka piekna jestem 😉 :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie ...
pewnie sie zaimprezowalo a teraz moralniak meczy 😉 😉

... jak donosze do 37 tyg to lece na szybko do fryzjera i kosmetyczki coby piekna byc w szpitalu 😉
... jak trafie na porodowke wczesniej to na kocmolucha, z odrostami na pol glowy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!

Dzieciaczki przepiękne!!!! Gratuluje Wam: New, Kłapoucha, Moniadad i Amii!!!! 🙂 Chyba o nikim nie zapomniałam 🙂

Za resztę przyszłych mamusiek oczywiście zaciskam kciuki 🙂


Madzik zdjęcia rewelacyjne 🙂 prawdziwa z Ciebie modelka!!!


Pomału Was nadrabiam w wolnych chwilach, ale niestety bardzo mało ich mam 🙂 będzie ciężko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...