Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzik na ostatniej wizycie lekarz powiedzial, ze mam krotka, miekka szyjke i rozwarcie na palec ☺️ powiedzial, ze mam tylko lezec bo super by bylo gdybym donosila do 37 tyg, ale najprawdopodobniej urodze w ciagu najblizszych 2 tyg ... nie wiem dlaczego ta szyjka tak szybko sie skrocila i to rozwarcie tak nagle - nic nie czulam 🤔
no, ale prawie tydzien juz wytrzymalam ( jutro mija tydzien lezenia ) wiec jeszcze tydzien czyli do Swiat jakby sie udalo to byloby extra 🤪 - wtedy moja ciaza bedzie juz "donoszona" ...
jutro mam wizyte w szpitalu, ktg itp itd - zobaczymy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze na zdjęcie Michałka czekamy 🙂

A ja słyszałam taką dobrą radę- żeby nie pozwolić w szpitalu na masaż szyjki macicy, bo ten masaż to w rzeczywistości rozrywanie szyjki, żeby szybciej zrobiło się rozwarcie, bo nie chce im się na nie czekać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zamiast rożka lepiej kocyk.[color=red][/color]
Jak Hania leżała na lampie to rozkiem bym jej nie przykryła a kocykiem mozna łatwiej opatulic.

Oczywiwscie nikomu nie zycze takiej sutuacja ale na wszelki wyp.


Bogusia gratuluję tak się cieszę!


A iskra też już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik powiem ci tak przy pierwszym porodzie mialam skurcze co 3 minuty a rozwarcie na opuszek palca!!!! masakre,kiedy mialam rozwarcie na 4 palce do chwili urodzenia minelo 6 godzin


przy drugim porodzie kiedy mialam rozwarcie na 4 palce-polozna zrobila mi masaz szyjki po 40 minutach urodzilam!!!!!!
fakt ten masaz bardzo bolal,ale mysle,ze pomogl jednak to chyba indywidualna rzecz u kazdej z nas 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi wlasnie lekarz wymasowal szyjke w srode i mial nadzieje, ze do niedzieli urodze, a tu dooopa :P

Bogusia- gratulacje 😁 😁 😁
ale sie ciesze 😉

no to ja wstaje z lozka pije kawe i myje okna, bo musze sobie przystroic chalupke wielkanocnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak pomysle,ze jestesmy tu ze soba mniej wiecej od wrzesnia zeszlego roku a zostaly 4 tygodnie praktycznie do ostatniego porodu ktorejs z nas to tak milo, a z drugiej strony mam nadzieje,ze nadal bedziemy tu zagladac 🙂 🙂 🙂
tylko problemy i niepokoje beda juz inne jak i radosci 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...