Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam widze ze moje poranne wypociny wywalilo niewazne 🙂
iskierka trzymamy kciuki spokoju spokoju i jeszcze raz spokoju dla Ciebie 😘
ja sie nie dusze nie bede na sile nic robic znow mnie chlop dzis wkurzyl ale to przez hormony czasami to mam wrazenie ze on jest w ciazy nie ja jestem za dobra 🤢
trzymam kciuki za ssanie majeczki sztuniowej 🙂
troszki lipa w dalszym ciagu z brakiem zakladki
ja juz nie wiem czy mi cos leci czy sie saczy raczej wkladka jest wilgotna ale to od uplawikow ciazowych 🤨 jedyne to zapach wlasciwie smrod mnie drazni ☺️
aha i jeszcze zauwazylam dzis jakies uczulenie na stopach i nieprzyjemny zapach z paszczy chyba sie sype 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO KOCHANE ,JUŻ JESTEM WYKĄPANA,ZWARTA I GOTOWA 🙂
W NOCY BUDZIŁAM SIĘ CO GODZINĘ ZALANA POTEM ALE CHU....Z TYM WAŻNE ,ŻE EMILKA DZIŚ BĘDZIE Z NAMI!!!! 🤪 🤪

GORZEJ ,BO GŁODNA JESTEM A JUŻ NIE MOGĘ JEŚĆ,MOGĘ W SUMIE SUCHĄ BUŁKĘ I OD BIEDY JĄ ZJEM BLEEE A MAM TAKĄ DOBRĄ SZYNECZKE W DOMU 🙃

REMIK WCZORAJ PŁAKAŁ PRZED SPANIE,SPAŁ ZE MNĄ WTULONY,MÓWIŁ,ŻE BĘDZIE DZIELNY,POWIEDZIA,ŁAM MU,ŻE NAWET JAK MNIE NIE MA ZAWSZE JESTEM W JEGO SERCU A ON W MOIM,A ON Z TEKSTEM"A JAK TY SIE TAM ZMIEŚCIŁAŚ?" 😁 😆 I ZASNĄŁ,OBIECAŁAM,ŻE ANIM WYJDĘ TO GO OBUDZĘ I MI POMACHA PRZEZ OKNO 🙂


NO TO ZBIERAM SIĘ ,NA 8MAM TAM BYĆ,DO SZPITALA MAM 5MIN AUTEM WIĘC NA SPOKOJNIE DOJEDZIEMY,NIEWIEM O KTÓREJ CESARKA,ZANIM MNIE OPORZĄDZĄ 😁
TO PEWNIE MINIE,ALE NIEWAŻNE,WAŻNE ,ŻE DZIS!!!!!!!!!!11
CAŁUJE
ISKRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka trzymamy kciuki zeby wszystko poszlo gladko 🙂 fajnie ze juz dzis zobaczysz Emilke 😁
a moja kolezanka urodzila tez wczoraj ale Martusie i termin miala na 1 kwietnia, ale jej sie udalo i na swieta bedzie juz w domu, zazdroszcze jej 🙂

ja mialam wczoraj czesto twardy brzuch ale jakos malo bolesnie bylo, dzis nad ranem pare skurczy, ale jeszcze czekam, bo przeszlo, zreszta maz poszedl do pracy wiec musze wytrwac jeszcze 12 godzin 🙂
jutro ma wolne, ale za to jedziemy na urodziny do mojej mamy, a w srode tez idzie do pracy i na ostatniego skata, wiec pozwolenie na rodzenie mam od 1 kwietnia, bo wtedy zaczyna urlop, do roboty idzie 16tego, wiec mysle ze sie wyrobie i do tego czasu urodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂

No to dziś następną Panienkę witamy 🙂

Nie mogłam spać...

A mnie tak strasznie ciekawi kiedy nadejdzie poród 🤔 normalnie gdyby był on człowiekiem to bym już dawno w oknie siedziała i czekała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek slonecznie 😘
iskierka powodzenia i wytrwalosci to juz dzis juz niedlugo bedziesz tulic swoja ukochana dziewczynke 🙂
ilonka mam podobnie dzis mam wizyte na 13 i mam nadzieje ze lekarz wypowie magiczne slowo w stylu szyjka krotka rozwarcie okolo 4 cm wkrotce rodzimy 😜 bo ja zawali jak ostatnio ze maly sie nie pcha to znow sie zablokuje i dupa po swietach sie rozloze a ja chce juz juz juz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierko-powodzenia 🙂bedzie dobrze-dziela cie juz tylko godzinki od zobaczenia malego szczescia 🙂 ciesze sie 🙂
powiedzcie czy wczoraj ktos urodzil??
nie umie sie polapac teraz na tym forum...... 🤨

wiecie co 2 lata temu zamordowano brutalnie mojego ojca we Wloszech-sory,ze o tym pisze.ale od kilku dni ciagle mi sie on sni...modle sie,ale wczoraj mialam zestaw 3 zmarlych w jednym snie babcia,tata i jego brat...dzis snilo mi sie,ze robilam porzadek w rzeczach po tacie----jego ubrania...byly tam bluzki i spodnie,ktore mial naprawde.....szok gdybym o tym pomyslala w zyciu nie opamietalabym ich 😞 😞 😞mecza mnie te sny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elka wczoraj byla cisza najswiezsza mamusia jest sztunia 🙂
a moze te sny to jakies sny prorocze w sensie ze niedlugo urodzisz, no przykro jak snia sie takie rzeczy i jak jeszcze te sny sa takie bardzo realne ale wiele kobiet w ciazy narzeka wlasnie na dziwaczne sny, moja tesciowa zawsze powtarza ze jak jej sie przysni zmarly z rodziny to cos zlego sie wydarzyw najblizszej rodzinie i niestety zawsze sie sprawdza tyle ze mowi nam po fakcie.
moim zdaniem sni Ci sie rodzinka bo nie moga sie juz doczekac malenstwa na swiecie badz dobrej mysli a zle od siebie odpedzaj 😘jeseli Twoj tata jest pochowany gdzie indziej jak Ty mieszkasz to moze popros kogos zeby zapalil swieczke na jego grobie a sama zmow zdrowaske w ciszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, powarcam do starego rytuału jedzeniA sniadania przy brzuszku. Jeszcze Was nie doczytałam....
Najważniesze.
Iskra trzymam kciuki!

Ja wczoraj przeżyłam horror.
Nie mogłam zrobić kupy. A tak mi parło że łzy leciały mi z oczu.Czopek glicerynowy pozwalał zrobic cos wielkosci zajeczej kupy.W koncu Brzydki poszedł po lewatywe...Co za ulga, gdybym tego nie zrobiła wykonczyła bym sie tej nocy.

Sory że tak przy sniadaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...