Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ej Dupcie nie łamcie się!!! Ja to w sumie mam nerwa częściej i odbijam sobie na chłopie 😁 No cóż zmajstrował, to niech trochę pocierpi. Przyznał mi się, że w pracy mówi koledze, że chce żebym już urodziła :P Czyli faktycznie sucz muszę być 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ja tam mogę być potulna jak owieczka, tylko niech zabierze ode mnie ten brzuch, opuchliznę, bóle żeber i pleców (dzisiaj nawet prawy poślad mnie bolał) i strzykające kolana 😁 😁 😁 😁 😁
Ej mi się z piczki nic nie sączy obsikańce i tylko jeden cycek mi pluje 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Lewy jest jakiś lewy ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam o tych wodach i dalej nic nie wiem. Mało kumata ze mnie ciężarówka. Dzisiaj to mam szał pał z tym śluzem i krew znów się pojawiła. Ale myślę że to przez duszenie cos sie uszkodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrów go równiez serdecznie od nas 🙂
Ja już nie wiem co robić. Skurczy teraz brak - sporadycznie brzuch twardnieje. A nie chce do szpitala jechać żeby mi oksy ładowali. Jutro mam wizyte u lekarza więc może łaskawie w pipola zajrzy.
I mam dylemat dusić czy nie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak jutro masz lekarza to dobrze - niech zaglada 🙂 na pewno bedzie wiedzial o co biega, nie bedziesz musiala sie stresowac ...
... no chyba, ze cos dzisiaj w nocy sie wydarzy 😉
to i tak na porodowe trafisz ...

ogladam ten taniec z gwiadami, ech
raczej dla zabicia czasu bo juz chce zeby bylo jutro, a najlepiej wtorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie kwietniówki prawie jakies sączące!!he he...wiec spiewam sobie "Nie jestes sama,nieee, nie jestes sama" 😁

bogusia,a idz duś!!
ja bym tez chetnie swojego,ale jak juz nie mam szyjki tylko rozwarcie to chyba nie bardzooo..no bo co? w główke bedzie pukał?! i małej głowe zawracał..he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...