Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cxześć kobitki - tłuste pitki 😁
asieńka urodziła przecież wczoraj Adaśka swojego 😆
klapi syrki zatuptały, wklejaj linka codziennie 😉
czytałam o tym puchnięciu i od 36 tyg zbieta się woda w stopach i dłoniach na wypadek porodu i nagłej utraty objętości krwi.
ale i tak jędrzeja zaatakuję bo na podstawie ilości zebranej w mych syrach wody wygląda na to, ze mam się wykrwawić przy porodzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, ja chcę jechać razem z tobą do zośki 😉 wiec jeszcze nie teraz.
ty masz fryzjera a ja jeszcze remont kończę 😁 😁 😁
za tydzień juz w zasadzie możemy sie umówić z bagażami przed szpitalem.
w sumie to może tak po południu to jeszcze sobie wciągniemy jakiś pyszny obiadek 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po raz pierwszy Szanowne Panie kwietnióweczki!

Chyba jestem jedynym facetem udzielającym się na forum, ale cóż 🙂, do tej pory robiłem to jedynie u marcóweczek, ale marzec się skończył, a żona nadal nie rodzi...

Termin był na 26 marca, w dzień moich urodzin, więc dziś jest już 6 dni po terminie.

Wczoraj odpadł żonie czop śluzowy i byliśmy na ktg, które wskazało jedynie, że tętno małego jest jak najbardziej w porządku. Co do skurczy żona póki co ich nie odczuwa, ale na badaniu wyszło, że są już jakieś drobne i jak to określiła położna powoli zaczyna się cała akcja 🙂

Będziemy mieć synka, o imieniu Jakub, w poniedziałek jak gin go zważył wyszło, że ma już 3650g.

Pozdrawiam
Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny piszę z Październikówek Kłapouszka wkleiłam nam link bo chce wygrać chustę dla Hani ale on niestety nie chodzi prosimy o prawidłowy link to głosiki polecą. serdecznie pozdrawiam mamusie z maluszkami na świecie i z tymi jeszcze w brzuszku i szczęśliwych szybkich i bezbolesnych porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no przydaloby sie jeszcze PRZED jakas knajpe zaliczyc bo pozniej juz niestety szybko z domu wyrwac sie nie da 😉

witamy marcowego Pana 🙂
ja tez cos podejrzewam, ze jak czop odszedl to teraz juz szybko pojdzie 🙂
porodu na nasza klapi zycze - czyli total expres 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz drugi 🙂 dziś

ale mi się nic nie chce...rano juz miałam pierwszego psikusa.Ciotka która była wczoraj u mnie w odwiedzinach i zrobiłam jej ładnie włosy napisała mi że jej spaliłam 😲 ale się przeraziłam... oczywiście nie pomyślałam że dziś 1 kwiecień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry witam w ten piekny KWIETNIOWY dzień, rodzimy panie rodzimy bo zastoj sie zrobi 🙂, proponuje 2 na dzien.... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
nie spalam pol nocy bo nie moglam znaleźć sobie miejsca w lozku przy mezu, dzisiaj moze pojade na ktg a jak nie dzis to jutro
klapi klikniete na stopki hani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym czopem to różnie bywa, koleżance odszedł i przez około tydzień nic się nie działo.
Co ciąża to inna historia.
W ogóle jak leży się w szpitalu to można się nieźle nasłuchać i naoglądać.
Najdziwniejsze było to że jedne dziewczyny tak jak ja od 7 miesiąca leżały na podtrzymaniu bo już miały rozwarcie a te które miały rodzić chodziły po korytarzu, schodach i nic sie nie działo zero rozwarcia zero skurczy kompletnie nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie po drzemce 🙂

elka nawet nie strasz ze to juz 🙂 ja jeszcze chc poczekać. jeśli to sa skurcze przepowiadające a te na poród właściwe nieparte sa gorsze to ja umre przy tym porodzie ... 🤨

witaj marcowy 🙂

emilka 2 na dzień to będzie tempo ekspresowe 🙂 do 15 juz nie będzie żadnej kwietniówki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...