Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HEJO 🙂
Dzisiaj ktg...ciekawe co mi tam wyjdzie
Asieńka jestem pod wrażeniem że tak zgrabnie sobie poradziłaś 😉 oklask za to że Małemu nic nie uszkodziłaś 😉
Ania ja takie bóle w dole brzucha mam kazdej nocy ostatnio nawet ciężko mi jest iść siku bo brzuchol twardy.

Boli mnie prawy uchwyt w buzi 😞 nie wiem od czego...podejrzewałam że Małż mi coś wpychał w nocy i nie czułam ale buźka z sudokremu nie była brudna więc go nie będę oskarżać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie nosi no nie moge 😁 😁 chyba mi sie ADHD wlaczylo.....ide polazic po schodach ponoc cos daje oprocz skurczy w lydkach 🤨 😁oby
na porodowce pamietam jak mialam skurcze i inne dziewczyny to lazila kazda po spitalu a ze odzial porodowka na 4 pietrze to heja 😁 😁 😁 tu u mnie to ze 100 razy bym musiala nie wiem czy mi sie chce 🤢 🤢normalnie do pracy bym poszla 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania jak on się będzie tak rehabilitował to u mnie odruch ssania zaginie 😉

Ela ja wczoraj po schodach też ganiała na piłce skakałam i robiłam przy siady i nic...chyba samo przyjdzie...a najgorzej jak to będzie jutro akurat jak chce ostatnie zakupy zrobić we Wrocławiu...no cóż urodzę na autostradzie to gratis dostaniemy darmowe przejazdy po niej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi ja Ci normalnie zazdroszcze,.ze mozesz sie juz normalnie ubrac-ja jak patzre na te ciazowe ubrania to rzygac mi sie chce juz nimi..... mam ochote pojsc sobie cos kupil ,wlozyc spodnie jakies normalne poczuc sie nie wiem...inaczej a dzien w dzien to samo kilka bluzek na krzyz ,kilka par spodni-z tego wchodze w jedne i drugie na sile 😠 w buty wchodze tylko jedne 😁 😁jeso.......
chce to juz wszystklo spakowac i wywalic....normalnie kryzys dzis mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonko, nie martw się - nie zaginie - to najbardziej pierwotny z ludzkich odruchów, a u dziewczynek to już chyba szczególnie 😁
elkka, mnie też właśnie tak nosi, ze coś bym kurde działała non stop tylko nie wiem co.
do pracy bym nie poszła z wiadomych powodów, ale chętnie pomogłabym tym panom wiercić coś na tej klatce schodowej 😁
5 minut i mieliby z bańki.
odkąd brzuch mi się opuścił i to tak z dnia na dzień to czuje młodego tak wyraźnie i w całym brzuchu na raz podczas ruchu (z tyłu, z przodu i bokami).
kiedyś jak sie rozpychał to tak jakoś w konkretnym kierunku a teraz to panoszy się jakby umowę najmu lokalu na czas określony zamienił na umowę wykupu na własność 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie... ja skocze na plac zabaw ,ale otwieraja chyba o 10 wiec jeszcze poltorej godziny....tez cos bym zrobila ale z drugiej strony mi sie nie chce szok
jakas nienormalna dzis jestem....obiad musze zrobic
moja Niunia dzis wypycha mi z boku ciagle te"kulke"az boli
moglaby w dol sie pchac a nie w bok 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi my stosujemy kropelki ESPUTICON 1-2 kropelki na dobe, jak maly sie przeje, ulewa mu sie i prezy sie na kupke przy czym przerazliwie placze i sie napina i czerwony jak buraczek wtedy zapodaje kropelke na jezyczek ponosimy popiescimy i po jakims czasie wali kupke i sie uspakaja.
nasz bobo zauwazylam ze jak poloze na przewijak to zdejmuje spiochy rozluzniam pampersa i czekam bo jak poczuje powietrze to dopiero dorabia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja jak przyszlam do domu ze szpitala i poraz pierwszy spojrzalam na siebie na swoja nagosc w lustrze to doznalam szoku, biust jak pamela i przez tez wielki cyc mialam wrazenie ze jestem strasznie szczupla, ale zalozenie ubran sprzed ciazy szybko sprowadzily mnie na ziemie, mam brzuszek niedopinam spodni pocieszam sie ze to moze przez opuchlizne macicy i szwow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam tą opuchliznę jakoś tak przez 2 tygodnie ale to było coś potwornego i nie tam,z e w kapcie się nie mieściłam. nie mieściłam się w kapcie kinkonga 😲
teraz mi to ustąpiło, nie to zebym miała nózki wiotkie, jak sarenka (choć jeśli chodzi o sierść to na pewno jak sarenka) ale zaczeło być mi widać zewnętrzne kostki przynajmniej a opuchlizna utrzymuje sie przede wszystkim na samych stopach.
ale to i tak nie jest to co było.
najgorzej mnie wkurza to, ze gęba mi sie paskudna zrobiła i juz nie chodzi mi o krostki czy jakieś naczyńka.
mam przebrazowe plamiska na czole, nosie, polikach - no na całej gębie i to takie, ze podkład nie maskuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc i czolem 😎

... dopiero wstalam wiec jeszcze nie doczytalam ...
bede sie tu krecic, ale narazie lece jesc 🤪

elkka ja tez juz bole mam codziennie, dzis np pol nocy sie budzilam ...
tez juz chce zeby sie zaczelo bo takie oczekiwanie mnie meczy ...

a wczoraj to juz w ogole poszlam na calosc i po 2 tyg przerwie - bylismy bardzo niegrzeczni z Mezem 😉 😎 co prawda pelnego bzykanka nie bylo bo z tym poczekam do przyszlego tyg ( jak kazal Pan Doktor 🙂 ) ale sie dzialo 🤪 ... zajebiscie bylo 😎

dobra pochwalilam sie i ide jesc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...