Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przedchwilka przeczytalam,ze na przyspieszenie porodu dobre jest goraca kapiel a po niej przysiady 🤔

50%
"Ja piałam ten sam problem 11 miesięcy temu.Byłam tydzień po terminie(zaznaczam,że mieszkam w Anglii)położna powiedziała,że jeśli przez następne 3 dni nie urodzę to ona mi wywoła ręcznie.Tak się przeraziłam,że będzie mi grzebać ręką w...że postanowiłam spróbować domowych sposobów.Teściowa,która z zawodu jest pielęgniarką poleciła mi gorącą kąpiel a po niej parę przysiadów.I tak zrobiłam o godzinie 19 wzięłam kąpiel,a potem 10 przysiadów.Położyłam się spać a o 23.30 jak mnie złapały skurcze to musiałam gnać jak na złamanie karku do szpitala mam 10min.drogi.Przed 3.00 już urodziłam.Bolało jak diabli,ale czas był rewelacyjny.Zaznaczam,że przy pierwszym dziecku męczyłam się 16 godzin. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu nastepny sposob 🤔
" Leżąc w szpitalu i czekając na poród po ściągnięciu pesara, przyszła do obok leżącej pani znajoma położna i powiedziała jej jak ma przyspieszyć poród. Pani owa była już sporo po terminie. Prysznic na stojąco - ciepły i masaż, a raczej lekkie szczypanie u samej góry brzuszka po bokach. Tak na przemian prysznic i szczypanko. Mnie wypisali tegoż dnia do domu o 15, a po trzech prysznicach i owych masowaniach o 3 w nocy bylam w szpitalu a 3: 20 już urodziam - ledwo zdążyłam. Od momentu zaczęcia skurczy w ciągu jednej godziny miałam rozwarcie 8 cm. Poszło ekspresowo. Przy porodzie przy pełnym rozwarciu miałam słabe parte skurcze i położna w identyczny sposób masowała mi przez powłoki brzuszne mecice, czyli brzuszek. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki!
Neta mi odlaczyli jutro lece se kupic bo nie wyrobie bez Was.
Ale tyle naskrobalyscie ze nie dalam rady czytac zreszta musze uciekac bo u kuzyna jestem akurat.
Dzialo sie dzisiaj dzialo.
O i klikne na Hanusie z ich kompa haha
No to do jutra jak cos mam tabelke i nr bede dzwonic 😁
Dobrej nocki Mamusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...