Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madziaa, wierze ale spojrz na te swoje dwa szczescia, one napewno kiedys wynagrodza ci ten trud wlozony w ich wychowanie.
musisz byc silna dla nich one cie potrzebują silnej i spokojnej a nie zlej zmeczonej i zdenerwowanej wszystko czuja jak sie do ciebie przytulaja, a jak ty jestes zdenerowana to i one takze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia dasz radę nasza psychika jest mocna ja jutro idę rano do pracy bo w domu patrząc na łóżeczko wózek łapie doła jak cholera wolę się czymś zając a jechać tylko nakarmić bo tylko tyle mi wolno jak go chciałam dzisiaj poprzytulać to usłyszałam -won matka przytulać będziecie się w domu bo my sobie rady nie damy siostra powiedziała to z uśmiechem na ustach a mi serce chciało się wyrwać z klatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zauważyłam że oklaski dostaję ale chciałam to przemilczeć bo znów by mi znikały 😉

idę poleżeć na podłodze...coś mnie na nią ciągnie 😉 chyba nisko upadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oby jak najszybciej go oddali bo ten czas sie jakos strasznie dluzy i ciagnie ...
wspolczuje Ci bardzo ... no, ale jeszcze troche i bedziesz mogla Syneczka dowolnie tulic ...
o kazdej porze dnia i nocy ...

ide polezec troche bo jakas zmulona jestem ...
narazka Babeczki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem, że nie mam wyjścia i muszę dać radę, wytrzymać wszystko, ale czasem mam takie momenty, że po prostu wymiękam, załamuje się i płaczę... nie potrafię jeszcze sobie ze wszystkim sama poradzić... W ostatnim czasie była u mnie mama, żeby mi pomóc. Może dlatego wszystko mnie tak przytłacza bo wtedy mogłam pogadać z kimś kto mnie rozumie, poprosić o pomoc jak nie dawałam rady, miałam czas się wyspać, zjeść... Jej pomoc była nieoceniona. Niestety już wróciła do siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MADZIA jeszcze troszke i wszystko sie ulozy!!!!
Zobaczysz!!!!!
Pamietam jak ciezko mi bylo jak urodzila sie corcia,moja mama mogla przyjechacdopiero po kilku miesiacach po jej narodzinach. Na poczatku jest ciezko,niestety ale potem samo szczescie!!!!!!
Wiem,ze masz blizniaczki i to "podwojny klopt"ale i wielkie podwojne szczescie i MILOSC!!!!!
Buziaki MADZIA dla Ciebie,zebys przetrwala te ciezkie chwile!!!!!!!!!!!!
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia wiem jak jest Ci ciężko, ale pomysl o podwójnym szczęściu które cię spotkało 🙂 musisz być twarda dla tych kruszyn, a one kiedyś się odwdzięczą 🙂

Emilka jakie ma nogi 🤪 modelka

a ja zdązyłam się pokłócicić i pogodzić z meżem, poszło o to że mam za mało czułości, za mało mi pomaga, za mało się interesuje i wogóle. A taka jest prawda że się bardzo stara, tylko chyba ze mną cos się dzieje 😞

puszczamy jakiś film, bo ja już od tej żałoby mam doła ogromnego i ta pieprzona pogoda, kiedy wyjdzie słońce?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia 🙂 😘 Nawet nie wiecie ile to znaczy dla kogoś kto czuje się tak jak ja... Najgorsze jest to, że zawsze myślałam, że jestem silna, że nic mnie nie złamie, że SAMA mogę poradzić sobie ze wszystkim, a rzeczywistość pokazuje mi właśnie, że się myliłam...
Ale jak mówi jeden z największych filozofów (mój obecny sąsiad): "Nic nie boli tak jak życie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia bądź silna bo masz dla kogo...wiem że nam łatwo tak mówić i możesz się denerwować ale zobacz ile już przeszłaś...jesteś silną Kobietą która teraz ma pod swoimi dwie mniejsze Kobietki które uczą się od Cibie wszystkiego by kiedyś być tak wspaniałymi Mamusiami jak Ty :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...