Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

O i ja się WITAM 😘

Monia jak zwykle na POWERKU od rana...podziwiam Cię Kobitko.Pozdrów Wercie od Nas i Pati i małego Robaczka, Robaczka wycałuj od Ciotek 😉 bo Dziewczynki już duże i będą się wstydzić 😉

Boli mnie noga w kolanie 😞 rozsypuję się normalnie ale od dupy strony zamiast najpierw rodzić a może u mnie od nóg się zaczyna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc ...

Wpadam tylko na chwile, zeby Wam przekazac, ze - dostalam wlasnie smsa od iskierki. Poniewaz iskra sama nie ma teraz dostepu do Brzuszka - prosila zeby Wam przekazac, ze dostala smsa od emilki. Emilka napisala: "Czesc Ania-leze na patologii ciazy. W nocy zaczela mi leciec czysta krew. Przestraszylam sie i nie doczekalam do rana. Teraz juz nic nie leci. Czekam na lekarza. Nie wiem co beda robic ze mna. Pozdrowienia dla calego Brzuszka"

... biedna Emilka - dobrze, ze jest juz w szpitalu - tam na pewno bezpieczniej bedzie sie czula bo jakby co to lekarze sa pod reka. Mam nadzieje, ze u niej wszystko bedzie ok.
Trzymam kciuki za emi !

... ide jeszcze polezec bo brzuch mnie cos pobolewa ...
bede zagladac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka napisał(a):
znalazlam ciekawy filmik na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=ZofR4YmsuHg

Morphi mi w szpitalu powiedzieli,ze jak sie 10 razy na dzien poruszy to ok,ale lepiej to sprawdzic

Iskierka chyba wczoraj ten filmik wrzucała 🙂
No właśnie w tym problem, że tych dziesięciu nie mogę się doliczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek, znowu senny bo brak słońca 😞

ale perełeczko gratulacje

emilka kciuki!!!!

anka ja przed porodem najadłam sie sałatki jarzynowej, chepało mi sie cała noc, ale jak późniiej brzuch opadł już całkiem nisko to przeszło i od tamtej pory tego ustrojstwa nie miałam

morf jak dzidzia sie nie rusza to pedz do szpitala, bo naSR mówili ze to moze byc tez jakas oznaka porodu

idziemy wymienic pampera i na poranna toalete 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek
wow emilka trzymam kciukaski zapewnie niedlugo wrocisz juz z coreczka 🙂
monia szacun dla Ciebie za wytrwalosc i w ogole Cie podziwiam 😘
moje bobo pobilo rekord nocny zasnal o 23 a wstal o 4 🤪 oczywiscie wszystko zamoczone pampers ciuszki bet 🤢 a najgorsze jest to jego ulewanie 🤨
sztunia przesylam Wam odrobinke sloneczka bo wlansie u mnie zaswitalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka - trzymam kciuki, myślę że już dzisiaj będziesz tulić maluszka 🙂

Morphi - może dzidziuś już niziutko i dlatego się nie rusza. Może i ty dziś urodzisz? U mnie jak w trakcie porodu zrobił się na maxa kwadratowy brzuch, to położna powiedziała, że mały wstawia się do kanału.

Monia - trzymaj się kobieto; jesteś bardzo dzielna! Przytulam i przesyłam tutejsze słoneczko 😘 😘 😘

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze porody. To dobry dzień do przyjścia na świat, coś o tym wiem - dzisiaj moje urodziny 🙂 I to okrąglutkie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie,

U nas dzisiaj pięknie przespana noc pobudka o 2 a póżniej spaliśmy do 6.30 🙂
Synuś najedzony przewinięty słodko sobie niunia razem z tatą.

Monia ty to jesteś kobieta na medal zazdroszczę wytrwałośći i mocno trzymam kciuki za Arusia i za córunię już niedługo pewnie będziecie w domciu w komplecie 🙂 Usćiski dla was.

Emilka trzymam kciuki i przesyłam buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...