Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

zwróćcie Dziewczyny uwagę że części tego samolotu są koloru zielonego albo ciemnej żółci a samolot prezydencki był biało czerwony specjalnie oglądnęłam zdjęcia na wp jak wywożą wrak by znaleźć chociaż jedną część takiego koloru i nie ma...teraz takich filmików jest pełno a zresztą słowa NIE ZABIJAJCIE NAS padają z ust Rosjanina jakiegoś...i jeszcze jedno przecież nad oględzinami ciał czuwała też Polska delegacja i na bank zauważyli by dziury po kulach lub coś w tym stylu. Nie stresować mi się Lachonki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Was zostawic nie mozna tyle naskrobane!
Morphi moja wczoraj w nocy troche pokopala ale slabiutko i to tylko dlatego ze jej zaczelam niezle dokuczac ☺️
Jozo WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO !!! 😘

Emilcia
TRZYMAM KCIUKASY MOCNO MOCNO

Ja jutro mam wizyte i KTG zobaczymy co mi doktorek powie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za życzenia i piosenkę, naprawdę się wzruszyłam, Ilonko 🙂

Ilona – mnie tzipka kłuła i bolała na jakiś czas przed porodem jak wychodziłam (wyczłapywałam) z wanny. Za każdym razem to samo, widocznie się już wszystko rozluźniało i rozchodziło.
Teraz – jak ręką odjął.

Asienka – to faktycznie pinda, nie wiem czemu każe ci czekać aż Adaś będzie miał 3 tyg; nasza jak była gdy mały skończył 2 tyg pytała czy już byliśmy na spacerze i powiedziała że to dobrze że byliśmy

Emilko
– trzymam kciuki! ale może do jutra samo się zacznie.

Irysek – nie odciągaj więcej niż musisz lub do uczucia ulgi; im więcej będziesz odciągała tym więcej potem pokarmu będziesz miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaa....już jestem wyprowadzona z równowagi bo ja mówię do psów nie wolno a moja teściowa zaraz się nad nimi użala i je bierze na łóżko i mówi im: MOJE BIDULKI,CO NIE POZWALA WAM i tak dalej a psy głupieją bo nie wiedzą w końcu co mają robić! Nigdy nie nauczą się posłuszeństwa...ona mi mówi że ja je tresuję i do cyrku się nadaję...nie no najlepiej psa postawić na stole i niech je ze mną z talerza 😠 albo robi sobie ze mną co chce i ucieka na spacerze, wszytsko gryzie i sika na dywan!

No już...wygadałam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka serca dla pieskow nie masz 😜
moja tesciowa jak wczoraj malemu zapodalam witaminke to powtorzyla do dziecka 10 razy "co mamusia takie niedobre ci podala tak, niedobre mama dala" pinda 😠 nie mogla powiedziec ze mamusia dba o synka i podaje mu witaminki 😠
dziewczyny a wy najpierw werandowalyscie dzieciaczki czy odrazu na spacer pocieklyscie i jak dlugi jest taki pierwszy spacerek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez co chwile sie budzilam bachorki sasiadki lataja sobie po chacie u gory ze swoim psem 😠
Kurcze mala to jakiegos lenia zalapala jak ja czy co pukam stukam gadam prosze a ona tylko 2 kopniaczki leniwe i cisza 😠
Juz chce jutro 10 pojde na to KTG i sie uspokoje 😠

Iskierka ale kobita z Tej Emilki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...