Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[size=4]JoZo NAJLEPSZEGO!

ufff, nałaziłam się - kupiliśmy małej komódkę na ciuszki w Ikei, fotelik zamówiony - ma być jutro lub w pn...i to już chyba będzie koniec większych wydatków na razie... a po tym łażeniu to tylko mnie nogi bolą, jakoś młodej się do rodziców nie spieszy 🤨

Emilka rozkraczaj się tam ekspresowo 😉 😁 trzymam kciuki, żeby nie bolało za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a miało być tak pieknie, a tu młoda furczała i od cyca odejść nie chciała, ale wkońcu pierdła porządnie i lepiej jej, z tatusiem się tuli

asieńka ja nie werandowałam, w sobotę się urodziła, a w niedziele po tygodniu wzielismy ja na 15 min spacer, potem w zależności od pogody, jest zimno i pada u nas cały czas to dupa a nie spacery, ale nawet była już na takim pół godinnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphi no zwierzaki czuja a koty to podobno sa bardzo wyczulone no no 😉

A wogole Emilka pisala ze malo ma wod plodowych ze nie czula i sie jej saczyly
Moja psiapsiola wlasnie tak miala wogole nie czula ze cos jej leci bo cala ciaze jej tam lecialo i nie mogla odroznic, dzien przed porodem siedziala u mnie a ja mam taki fotel pomaranczowym obiciem i widac kazda plamke i jak wstala to malutka plamka byla mokra to pojechalysmy na porodowe i na drugi dzien urodzila synalka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka albo taki smród ode mnie bije i dlatego tak im nosy chodzą 😜
Mam plotkarskiego niusa: mój brat był dzisiaj na egzaminach na pilota i Pan Piotr Gąsowski (ten co TzG ze Skrzynką prowadzi- tak dla niewtajemniczonych 😜 )też był, podjechał podobno furą na wypasie i się lansował na maksa. Po testach zaczął coś dyskutować z komisją do tak go zgnoili, że z burakiem na twarzy i podkulonym ogonem poszedł sobie- podobno nie zdał 🙂 Ach Ci nasi kochani celebryci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam doma.
listonosz zagryziony. moze następny będzie pukał i polecone dostarczał.
przy okazji, coś mnie naszło i zadzoniłąm do sklepu i okazało sie,z ęw końcu torby do mojego x landerka były wiec zaklepałam i szybko pojechałam.
ale słuchajcie: wsiadam do metra, wszystko zajete, duzo młodzieży i żeby chociaż patrzyli w sufit i udawali, ze mnie nei widzą, ale gdzie tam
normalnie patrzyli na mnie i nikt kurwa mniejsca nie ustąpił !!!!
nie,zebym akurat musiała usiąść (bo czułam się akurat zajebiście i mega power jak nigdy) ale do cholery, jaka my mamy młodzież do jasnej cholery?!!! czego ich rodzice uczyli?!!!!
mój Aron, na pewno będzie ustępował miejsca w autobusach starszym, cięzarnym i innym słabszym.
w szoku jestem, naprawde. moje oburzenie sięgnęło dziś zenitu.
dobzre,z ę torba fajna, to sobie humor poprawiłam.
a, i widziałam przejazd tych 34 trumien.
jechali koło mnie, jak byłam akurat na poczcie, buuuuuuuu......... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf, no padaje od ciebie aż czuć w wawce 😉 😁
na bank nocka zarwana 😁 😁 - przynajmniej zycze ci z całego dwukomorowego mięsnia 🙂
i sobie też 😎
brzuch mi twardnieje juz przez cały dzień i nawet coraz bardziej to jest odczuwalne. niestety nie jestem sie jeszcze w stanie połapać czy to regularne jest w jakikolwiek sposób czy nie.
a ze wzgledu na nieduzą upierdliwość tych twardnien nie chce mi się siedzieć z zegarkiem i liczyć co ile, jak długo to mnie łapie.
jedno jest na pewno zauważalne - dziś mnie krocze boli juz pokaźniej. moze to tylko od chodzenia no ale jak od 1 kilometra moze tak boleć (bo chyba więcej nie zrobiłamto) ja nie wiem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śpi 🙂 🙂 🙂 a ja padam na twarz razem z nią, tak to jest jak się z pianiem koguta budzi to z kurammi chodzi się spać 🙂

no anka ty torbe odebrałas ciekawe kiedy ja, na gondle czekalam 2 miechy, podobno na torbę 2 dni, zobaczymy 🙂

dobrano pstryk
kciuki za skurcze, oby oksy się u Was uaktywniła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...