Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my juz po usg bioderek 🙂 wszystko dobrze ale zalecaja na pampersa tetre albo flanelke z reszta u nas wszedzie daja takie zalecenie 😜 ja sie nie stosuje bo maly i tak na zabe lezy i dzis w szoku bylam jak ladnie na brzuszku podpiera sie lapkami i wysoko glowe unosi 🤪 jaka dumna bylam jak wchodzilam na usg poza kolejnoscia nawet przed ciezarowymi mnie przepuscili bo wielki plakat ze do roku dzieci poza kolejnoscia 🙂 wisial 🙂 fajnie mi sie zrobilo jak popatrzylam na laski trzymajace sie badz miziajace po brzuszku 🙂ahhh kiedy to bylo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo, jeszcze mi 9 stron zostało do doczytania ale sie zamelduję bo nie wiem ile mam jeszcze czasu.
antykoncepcja - kalendarzyk 🙂 albo stersujący szybki wyskok 😉
a jak sie trafi to sie wychowa 😁 😁 😁
temat teściowej narazie oddalam - musze odpocząć, a no i miałam rację, nie ona - zweryfikowane dziś u lekarza.
monia - trzmam kciukasy za Areczka sikasy 🙂
co do staników, to śpię w staniku bo nie mam tyle prześcieradeł na zmianę 😁 😁
i zaden tam do karmienia. najlepsze te dwa co kupiłam będąc w ciazy - sportowe - bardzo elastyczne i chyba lepsze od tych z klapkami bo świetnie moge go pod cyca zsunąć i nie spada, nie zasłania i w ogóle go nie czuję na sobie choć nie ukrywam chętnie bym w końcu z gołymi cycunami sie wyspała tak longiem ze 12 godzin 😁 😁 😁no, ale to moze w 2011 roku 😉
byliśmy dziś u lekarza. oglólnie powiem - zajebiście.
miałam zmartwienie z Ajronkiem, o którym nie chciałam pisać, ale dzisiejsza wizyta pokazała, ze nie było sie czym martwić 🙃
mały przytył 920 od momentu wyjścia ze szpitala zyli w 2,5 tygodnia. dziś skończył 3 tygodnie i waży 4530. nie wiem ile mierzy bo jest to ponoć tylko orientacyjna długość wiec nie ma sensu.
na pewno sie wydłuzył bo w niektóre ciuszki juz nie wchodzi 😆
to narazie tyle i spróbuję doczytać dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka, ze szwami mam tak samo, najpierw zrobiły się twarde jak zyłki a teraz co sie podcieram to jakaś nitka wypadnie i nie kłuje juz tak bardzo. biorąc pod uwagę ilość tego co posiadam, to moze do końca roku wylezą wszystkie 😉 😆 😆
na wakacje - planowane sa mazury tak około lipca - takze monia moze sie spotkamy na kajakach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
włochate uszy??!!! Anka, mój to ma włochate nie tylko uszy, ale i plecy i ramiona ma porośnięte niezłym gąszczem czarnych włosków.nawet na skroniach ma kudły, a jakie bokobrody 😁 😁 😁
wytrze się.
iskra - cytat mnie powalił 😁 😁 😁 sama prawda
klapi, Haniutek rzeczywiście mina, jakby szampan był w wanience 😆
a i jeszcze zapomniałam sie pochwalić, ze Ajron od naszych motocyklistów dostałó taką wypasioną matę edukacyjną, ze i ja jescze mogłabym sie na niej doedukować 😉
czytam dalej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa, czyli djuz doczytałam 🙂
a mój sie właśnie wybudza jak zwykle około godziny trwa to wybudzanie - wtedy leży, przeciaga się, wydaje dziwne dźwięki paszczowe i odbytowe.
jednym słowem co sie przeciagnie to pierdy lecą takie, ze szok.
dla mamusiek cierpiących kolki.
mozna od 3 tygodnia stosować.
Bobotic - poczytajcie sobie w necie.
co najmocniejszą stroną tego specyfiku - działa natychmiastowo i podobno w 100% skuteczny.
nie zaszkodzi bo jest w 100% wydalany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzidzia nakarmiona, lezy sobie i "gada" ...
taka slodka sie robi ta moja Mala - wodzi wzrokiem, patrzy i sie usmiecha 🤪
a jak sie nam przygloda tymi wielkimi galami ... miny strzela, jezyk wywala ...
no cudo moje kochane 😆

wystarczy, ze Dzidzius grzeczny a Mama juz kocha nad zycie 😉 😆

my usg w tym tyg zaliczymy - tylko auto nam naprawia bo sie spieprzylo ...
jutro dowiem sie ile kasy trzeba zabulic za tego wraka i pewnie sie wsciekne 🤢

Ania strasznie ten Twoj Ajronek podobny do Ciebie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no w ciąży to z nas susły były paietam jak ciągiem spałam po 12 godzin i chyba dzięki temu teraz tak nie cierpię z niedospania 🙂 ale jeszcze tylko 18 lat i się wyśpię 😉 pocieszam się że szybko zleci 🙂

Ajronek ależ Ty przystojniak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia skąd ja znam taką minkę 🙂

Moja jeszcze jak się budzi a leży u mnie na brzuszku to podnosi tak śmiesznie główkę i robi minkę krecika 🙂 ubaw mam wtedy po pachy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...