Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta moja córa też ma takie obwarzanki jak Twoja 🙂
Anka73 weź Ty jakąś książkę napisz, faktycznie masz taką lekkość pisania i zaj***ste poczucie humoru 😁 😁 😁
Nie pamiętam już co brałam do PZU, bo tak na prawdę to Piotrek się tym zajął a ja niańczyłam Babkę, ale kasa ma wpłynąć do 2tygodni, ja miałam po kilku dniach 🙂
Co do pazurków to ja na śpiocha obcinam i zdecydowanie lepiej mi idzie nożyczkami, myślałam że cążkami łatwiej, ale przycięłam małej paluszka, nic strasznego taka mała kropeczka że nawet się nie obudziła i wtedy od razu chwyciłam za nożyczki. U stópek nie obcinałam jeszcze, bo o dziwo nie ma takiej potrzeby 😁 😁 😁
Dzisiaj zaliczyliśmy pobudkę o 5, noc piękna bez wstawania, a dziecko poległo jakoś o 22. Po karmieniu kimałyśmy do 9. Teraz byłam mała zemsta na matce, bo zasnęła o 14. Afery tradycyjnie nie było, tylko zwiedzanie świata, podobnie jak u Agatty łapanie zawiechy na telewizorze i kupa po szyję, co zakończyło się prysznicem w zlewie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas byla kupa dwa razy dzis, chyba masc majerankowa dziala, codzinnie masuje mu nia brzuszek i chyba zaczynam widziec efekty 😁
a do pupy tylko sudokrem i zadnych krostek nie ma i nigdy nie bylo, choc jak stosowalam w szpitalu nivea to byla zaczerwieniona pupka,

jeden egzamin mi odpadl bo mi przepisza ocene z licencjatu, hurra 😁

no dobra ide bo mi sie ziemniaki wygotuja, ciao 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecię jak poległo o 14 tak wstałam po dwóch godzinach akurat na powrót tatusia i teraz on z nią "walczy"- tradycyjnie zwiedzanie świata się załączyło 😁 😁 😁
Poodciągałam się i teraz idzie mleko z butli, bo tak to cały dzień na cycu, może Babka mi odetka tego zapchanego.
Co do pupy to po sudokremie pojawiły się zaczerwienienia na pupie, widocznie za suchy dla małej, ale linomag bez cycku rewelacyjnie się spisał i teraz sudokrem tylko od święta, w sumie bardziej po to, żeby opakowanie wykończyć- jest ok, dupka całuśna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też chyba coś cwaniakuje bo chce być blisko.
ja już tam wiem, kiedy boli brzuszek i mamusi się tak w chu...morystę to nie da zrobić łatwo 😉
lekkość pisania to jest, jak dziecię me nie cierpi bo inaczej to weny, a humoru to juz brak na pewno.
dupala też zaczełam smarować sudocremem od około 2 tygodni i dupa jak porcelanowa dupa niemowlaka - zero skazy.
wcześniej alantanem smarowałam ale przy odbyciku małe odparzonko się zrobiło czy takie malusieńkie pęknięcie skórki i zamianiłam na sudo.. i juz zostałam przy nim. dla mnie rewelacja.
elkka, co tam ten mały +. niedługo będą z nas laski z nebraski, jak się posmiga z wóziem przez lato.
za przynudzanie o krostkach pewnie mnie juz nienawidzicie ale mam kolejną teorię:
skaza białkowa.
w sumie, jak siegnę pamięcią, to go syfi wtedy gdy jem coś co ma cokolwiek wspólnego z mlekiem.
a to apogeum to było dzień po tym, jak z klapi wypiłam duże latte, wcześniej kawę z mlekiem w domu i kanapki z almette.
w sumie tego dnia pochłonęłam tego mleka najwięcej, jak do tej pory i był ten mega urodzaj na ciele mojego dziecka.
tylko co tu jeść?!!
jak nawet jakieś herbatniki czy jakiekolwiek ciastka zawierają to pieprzone mleko w proszku.
w sumie to trzeba sie nieźle nagłówkować co tego nie zawiera.
od 2 dni nie ruszam "białego" i dziś naprawdę cała buzia jest już blada i wszystko poprzysychało.
owszem, są jeszcze pojedyńcze zaognione "jednostki" ale w porównaniu z wczorajszym to nawet pyszczek jest jak dupka niemowlaka.
dziś kąpiel w krochmalu, zero kosmetyków, zero mleka i zobaczymy jutro.
jak będzie sie goić to znaczy, ze to wina krowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czytałam, ze bulwa wyskakuje i to normalne.
mój mozna powiedzieć nie ma bulwy tylko pod palcem wyczuwam takie maleńkie zgrubienie. przynajmniej to go ominęło 🙂
iskra z Remikiem w szpitalu bo Remik strasznie zaczął puchnąć na tej buzi.
narazie zostają w szpitalu.
pewnie iskra będzie mnie informować, a ja was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie u mojej tez gula na ramionku - ale podobno nie mozna tego ruszac wiec nie ruszam ...

Dziewczyny mam takie pytanie - czy ktorejkolwiek z Was dziecko tez pol dnia przesypia ???
bo moja dzisiaj spi caly dzien w lezaczku 😮
na poczatku sie cieszylam, ale teraz zaczynam sie martwic ...
budzi sie tylko jak jest glodna, karmie, pieluche zmienie, poprzytulam, odbije i Ona znowu spi !
w ogole jakas taka zrelaksowana sobie lezy w tym lezaku 😮
wyczytalam, ze jak dziecko jest chore to nie spi tylko ryczy non stop ...
kurcze, jakos dziwnie jakbym dziecka nie miala ...
nosze ja tylko z tym lezakiem od pokoju do kuchni zeby zawsze byla z nami ...
popatrzy sobie troche na nas, swiat pooglada i spi dalej !
juz sama nie wiem co jest grane ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka faktycznie same pały :P
Agatta ciesz się chwilami spokoju, nic w tym złego że tyle kima 🙂 Mój bliźniak non stop spał, nawet przy butli, rodzice do tej pory wspominają że mu powieki rozchylali żeby zobaczyć czy w ogóle ma oczy 😁 Za to ja za niego nadrabiałam marudzeniem 🤪
Oj biedny ten Remiczek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh Morfi ja podobno tez dalam popalic ...
mialam dwa smoczki - jeden w buzi a drugi w reku ...
jak ten z reki mi wypadl to sie darlam 🤪
biedni moi rodzice 🙂

skaza bialkowa ? do d ... sprawa 😞
no, ale co ta baba pieprzyla, ze to tradzik 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - niezły był z Ciebie numerek... 🤪
Ciesz się spokojem rozkosznej Oli na leżaczku, bo jak jej się zmieni nastrój to nadrobi po czterokroć 😁 😁 😁

Biedna Iskierka i Remiczek 😞
Anka, informuj jak coś się wyklaruje
pewnie wszystkie trzymamy kciuki za forumowego przystojniaka
No i mam nadzieję że to jednak trądzik a nie skaza białkowa 🙂
może po prostu już przechodzi i zbiegło się przypadkiem z odstawieniem mleka; poobserwuj i zobaczysz co i jak; u mnie po odstawieniu mleka na ok 2 tyg też przeszło, ale jak wróciłam do mleka na próbę to już nie wróciło 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...