Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agatta to właśnie u nas problemy sa na dworze no chyba ze non stpo cien by był, ale to niestety u nas niemożliwe. my bunkrujemy sie w domu na te upały, jedynie pod wieczór bedziemy wysciubiac noska na zewnatrz 🙂
bogusia nie wiem czy ty masz tak z michałkiem ale ja u mai wdze jakby z dnia na dzien jakies opcje jej sie właczały 🙂 wieksza gadula bardziej reaguje, jak krzyknie to głosno i zdecydowanie. a smiech dziecka jest chyba dla mamy najwspanialsza rzeczą jaka w tym momencie bobiki moga nam dac, oczywiście oprócz codziennej kupy po pachy 🙂
dobranoc pchełki spokojnej nocy, abysmy wstałly z usmiechem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskra gratki grzecznego aniołka i wypaśnych prezentów 🙂
sztuniarośnie konkurencja otylii 😜
my dzień wyjazdowy mieliśmy w ten żar schowaliśmy się w galerii w Łodzi potem spacerek nad przystan, zarówno rodzice jak i dziecko wypompowani mam dośc ciepła w mieszkaniu jedynie 28,4 🤢
padam czekam na wynik meczu i lulu
dobranockuje więc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia masz rację nam od piątku nic nie daje takiej radości jak gaworzenie małego i śmiech na głos do tego wodzenie i zaczepianie oczami no poprostu rewelacja uczucie 🙂 a czujecie co to bedzie jak poraz pierwszy wypowie słowo "mama" a potem już tak świadomie 🙂ja z dnia na dzień jestem coraz bardziej zakochana w moim synku 🙂
w te upały nasz niuniuś je i nie śpi tylko czuwa ewentualnie kręci się po łóżku albo gaworzy na leżaczku aha nowa umiejętnośc w zasadzie póki co podwujny fuks potrafi sam sobie właczyc parasolke na leżaczku 🙂
jutro znów żar i z samego rana zabieram się do rodziców bo mają bardziej przyjazne warunki do egzystencji w to piekło 🤢 zatem zakładka na cały dzień i udanego tygodnia życzę i oczywiście kciukaski za kahne trzymam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia u Was chlodno w domu - z tego co pisalas
a u nas pieklo 🥴
nie dajemy rady w tym upale siedziec - Oli najwyrazniej tez 🤢
a spacerki tylko w cieniu ...

asienka chyba posikam sie z radosci jak Oli powie "mama" 🤪
nie wspominajac juz o "kocham Cie" 🙂

no i ja juz ide
wczoraj nie pospalam to dzisiaj chce nadrobic

dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam tu jeszcze bo oglądam ten mecz i krew mnie zalewa, no cholera jasna niech juz ktos walnie tego gola!!!!!!!!!!!
agacia my wstajemy zazwyczaj o 7.00 gnijemy w łóżku do kupy która jest zrobiona u mnie na kolanach 🙂 zazwyczaj czuje że juz idzie, bo zaczyna szarpać cycka jak je 🙂 zazwyczaj mnie głód juz męczy więc Majka do zabawek i fotelika a ja jem sniadanko, koło 9.00 drzemka, trwa ona około 40min, mam czas na umycie się, pomalowanie, ogarniecie chaty. jak księzniczka wstanie to robie jej poranna toaletę mycie buźki przebranie piżamki, no i lecimy albo spacer, albo przyjmujemy gości kawowo-plotkujących, albo na sklepy, albo gdzieś 🙂 około 12 zaczyna się czas spania i jest to przeplatane z miauczeniem, jedzeniem, zabawą, wrzaskami tak do 16-17, potem juz jest tatuś i to jego Majka męczy, zdarza się że lecimy jeszcze na spacer, albo na sklepy, ale ostatnio jestesmy w domu. O 19.00 całą rodzina oglądamy fakty hehe, wtedy Majka juz zaczyna robić sie marudna, bo juz sen ją moży, po pogodzie idziemy sie kapać (jeszcze ani razu nie opuścilismy kapieli) koło 20.30 Maja spi. Oczywiście tak wygląda mniej więcej nasz dzień, ale poranek i pora kąpieli jest prawie zawsze taka sama 🙂
ok Hiszpanie strzelili gola już spadam na dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
ja tak jak wspominałam nadal na dzialeczce.
dopiero wl;aczylismy tv wiec widzialam gola i luz mam 🙂

Uwaga ciotki:
Hanka się dzisiaj śmiala na glos i nie 1 raz tylko kilka minut sie chichrala jak ja zaczepialam
Piękne!!!
Szkoda że brzydki nie widzial bo pojechal do domku.
A i Hanka już ładnie chwyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Plan dnia:
pobudka ok 8 (+/- 1 h)
zbawa na macie edukacyjnej, lezaczek
po okn 2 h dzrzemka na godzine.

potem w dzien ok 1 godziny czuwania ok 1 godziny spania

ok 18 przychodzi tata wiec zabawa.
ok 1930 krotka drzemka marudowa
21 kapiel
21:30-22 spatulki
ok 2-4 jedzonka na spiocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepsze jest to, że mam problem z chrzcinami. Gadałam z proboszczem przez telefon i powiedział mi, że mogę ochrzcić dziecko w każdą niedzielę, w tę sobotę zajrzałam do kancelarii, a na na drzwiach kartka, że chrzciny w 2 i 4 niedzielę miesiąca 😠 😠 😠 Super, bo ja mam salę zaklepaną na pierwszą niedzielę miesiąca, a ta sala jest u nas na wsi oblegana, więc pewnie termin mi przeskoczy hen hen 😠 😠 😠 Wrzesień był optymalny, bo siostra która podaje Małą jest w ciąży i rodzi w listopadzie.
No cóż, jeszcze mi dzisiaj przyjaciółka podskoczy do kancelarii i zobaczymy, co tam powiedzą 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam upalnie 🥴
plan dnia? u nas to chyba ciągle jest różnie, zależy jaki dzień ma Gu 😜
ogólnie pobudka ok 7 (jeśli o 5 po karmieniu przeniosę go do naszego łóżka)
godzinka zabawy na przewijaku i macie
jedzenie
a potem zależy dużo od pogody
w takie upały idziemy rano na spacer, w południe wracamy i wychodzimy raz jeszcze wieczorem
czasmi Gu przesypia prawie cały spacer, czasami płacz i rączki
w domu nie ma spania 😞 😞 😞 i trzeba prawie cały czas zabawiać
ok 21 kąpiel
od 22 do 2 spanie
potem do 7 spanie i jedzenie co ok 1,5 godz

cały czas oprócz porannej godzinki zabawy i kąpieli nie ma jeszcze stałych punktów dnia

Kahna - kciuki zaciśnięte!!!


Iskra, miłej zabawy 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜

idę na spacerek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Agata dokładnie ja piszesz z każdnym dniem cos nowego nasze dzieciaczki nam pokazują.
Z rana Michałek przy cycu próbował się na brzuch przekręcić. Przekręcił sięw połowie czyli do bioderek bo reszta przyssana hehe Później mu pomogłam się przekręcić to od razu wrócił do plecków i juz nie miał ochoty na eksperymenty. Trochę się wystraszył przy tym przekręcaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałek kima w leżaczku narazie jest na czuwaniu.
Planu dnia jako takiego jeszcze nie posiadamy. Wstawanie nam sie zmienia. Teraz w te upały bobek śpi krócej. Dzisiaj do 8 go udało mi się przetrzymać. Tak zazwyczaj to staram się żeby spał trochę miedzy karmieniami. Przed karmieniem to brzuch jak zdąrzymy hehe I kąpiel miedzy 20 a 21 jedzonko i lulu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komary mnie dziś pogryzły 😠
Nie wiem czy moge używac przy małym tych płytek podłączanych do kontaktu. Jego chronie moskitierą więc jest bezpieczny. Nad naszym łóżkiem też chciałam zawiesić ale Tatuśko nie chce dziury w suficie robić na kołek 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...