Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobitki,

Majeczka świetna pływaczka 🙂

Kahna, New i Ilona kciuki obowiązkowo trzymamy z Filipem 🙂

Gorąco jak diabli. Biore sie za pranie i zmywanie i uciekamy na działeczke.

U nas podobnie jak u Agatty w domu ciezko wytrzymac maly nie moze zasnac a na dzialeczce non stop spioch takze nic tylko z chalupki uciekac.

A teraz lezy w lozeczku i gaducha do misia.
Niesamowite jak te bobaski nas co po chwile czyms zaskakuja.

Filipo ostatnio non stop gaworzy i chichra sie.

A najbardziej rozbrajajace jest jak sie przebudzi podchodze do lozeczka i zapodaje mamusi usmech od ucha do ucha.

Ahh normalnie az plakac sie ze szczescia chce 🙂

A my chrzciny mamy w ta sobote a podobno ma byc 36 stopni. Rewelacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedzialkowo, my dzisiaj na 16:00 szczepienie, masakra taki kawał isc w taki upasl 🥴 🥴
kahna kciuki za obrone trzymam
u nas jest tak z planem dnia:
mała wstaje kolo7 jedzonko zabawa kolo 9 drzemka godzinka, potem zabawa jedzenie kolo 11-12 spacer 3 godzinny powrot jedzenie kolo 16 znowu na spacer do 18 jedzonko, o 19:30 kapiel jedzenie mała zasypia kolo 21 spi do 4:30-5:00 jedzenie i spi do 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie skacze ze szczęścia 😉 Wasze kciukasy mają moc 🤪 🤪 🤪 bioderka super aż lekarz był zdziwiony że taka duża poprawa z IIC na IIA 🙂

Jacek zakupił wczoraj muzykę klasyczną dla bobasa 🤪 działa cuda Lenka leży w łóżeczku i wai rączką w zabawkę wydając śmieszne dzwięki 🤪 pierwszy raz tak długo w dzień

u nas rytm dnia jest ustalany przez misię 😉 jedynie kąpiel o stałej porze 😉 bo tak to je kiedy chce nawet na dworze przy panach drogowcach mama się dzisiaj obnażała ☺️ ☺️ jeden też chciał ale mu powiedziałam że za marzenia nie krają 😉

cosik miałam jeszcze pisać ale zapomniałam bo głodna jestem ☺️ jeszcze nic nie zjadłam ze stresu o bioderka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam 😉
poszłam do sklepu i zakupiłam duże gumowe puzzle na podłogę, bo tego wiercipięte strach już na kanapie kłaść, A na podłodze mamy panele, więc twardo i ślisko, więc zamiast koca będzie jak ulał 🤪
młody pospał dwie godzinki, ale potem już bunt

teraz czekam na cień na balkonie, i jak będzie wiaterek to tam nam bedzie najlepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę zakładać już normalnie trzy tetrowe i to tylko na noc lub na dzień sporadycznie a jakbym ją cały czas pieluchowała przez dwa tygodnie to by była rewelacja więc się zaprę i dzisiaj jest luz ale od wieczora zakładamy i damy rade bo już tyle wytrzymałyśmy 🤪 ale się cieszę nawet sobie nie wyobrażacie jakbym w totka wygrała 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaję na allegro po Lenci maleńkie ciuszki i tak mi smutno jakoś 😞 Ona tak szybko rośnie. Jednego pajacyka schowałam do pudełeczka z jej pamiątkami i dostanie od Nas na 18.
http://allegro.pl/item1142783518_mega_zestaw_mala_ksiezniczka_gratis.html

Nie mogłam dzisiaj uwierzyć że Ona już taka długaśna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...