Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kahna - kciuki obiecuję zaciskać jutro 🤪 😆 😉

Asienka
- my wlaczamy klime w aucie ale nie na maxa (mamy zimny nawiew, więc nie wiem ile stopni), tylko 5-10 min przed dojechaniem do celu wyłączamy, żeby sie troche nagrzało i nie było tak duzej róznicy

Spadamy do rodzinki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc 🙂

ja to mialam noc total perwers 🙂
nowa sasiadka sie wprowadzila - Malolata jakas, punkowa ...
no i Dziewcze wracalo sobie w nocy, napruta lub nacpana - trudno stwierdzic ...
jakas emerytka z klatki uwage jej zwrocila bo drzwiami od klatki pierdolnela ...
no to Malolata rzucila sie na nia z lapami ...
Babcia dala rade uciec do mieszkania ...
no to Malolata wpadla w jakis szal ...
darla sie, wrzeszczala, napierdalala babci tak dlugo w drzwi az caly blok stal na rownych nogach ... a to drzwi obok nas 🙂
Konrad od razu oczywiscie lecial z pomoca a ja w stresie, ze mi Ojca Dziecka zabija 😉
a tak serio to modlilam sie zeby mi dziecka nie obudzila ... no chybabym zabila oszoloma 😠
ostatecznie Policja przyjechala i cyrk sie skonczyl ...
a ja dzisiaj ledwo na oczy widze taka jestem niewyspana ...

oj Sztunia wspolczuje tego pawiowania w nocy - koszmar ...
tak czy inaczej - milego basenowania 🙂

kahna gratulacje !
a kciukasy oczywiscie beda trzymane 😎

za chrzest Iskierkowy rowniez !

i juz od razu zakladowka ...
pieprzone upaly 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam niedzielnie spadamy nad morze tam napewno bedzie chlodniej troche...
trzymam kciuki za chrzest iskierkowej emilki
kahna za twojea obrone tez i gratuluje pierwszej rocznicy
sztunia drucikowa rodzinka super a maz obiecał ze bedzie git i na basen pojedziecie... a tu zabalowal porzadnie widze 🤪 😁 😁 😁 😁
ach te chlopy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

My wczorajszy dzien spedzilismy w lesie nad jeziorkiem.
Hmm bylo bajecznie maluda spal non stop i budzil sie tylko na jedzonko a my non stop we wodzie bo to byl jedyny sposob zeby sie ochlodzic.
A dzisiaj niestety pobyt w miescie bo mezus w nocy wyjezdza juz w trase.
I jeszcze musimy zaliczyc urodzinki chrzesniaka a ciotka nie ma jeszcze prezentu 😮

Spróbuje doczytac co tam u was sie dzialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kciuki za chrzest Emilki 🙂

Kahna weź tam jakiś nóż chociaż na tę obronę 😉 😁 😁 i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

Sztunia cudna rodzinka 🤪 powodzenia na basenie 🙂 jakieś specjalne pieluchy są do kąpieli dla maluchów? czy zakładasz coś jeszcze tzn jakiś kostium?

nocka koszmar. co 2 godziny pobudka na cyca. małż w salonie na kanapie opijał się piwem a od 6 nie śpię już w ogóle 😠 dziecko jakieś pobudzone i zasnąć nie potrafi, cyca nie chce, ryczy i gada na przemian...nie mam pojęcia, co jej jest...czy wasze dzieci też walczą po 4 godziny ze snem? mojej się coraz częściej zdarza 😞 😞 jestem wypompowana i chyba jednak dostanę okres, coś tak czuję 😮 masakra. i pogoda do dupy co najmniej. uciekam, coby wam humorów nie psuć.

miłej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Kciuki zaciśnięte za jutrzejszą obronę 😁 Gratulację z okazji rocznicy i zazdroszczę wieczorku z winkiem 😜

Udanego chrztu Iskierka.

Idę sie poszwendać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie!!! Moje oklaski. Julka ty diable 😜

Michałek mnie dzisiaj zaskoczył. Bardzo wysoko podnosił główkę. Rączek jeszcze nie prostuje ale łepetynka pracuje 🤪

Chyba go natchnęło wczorajsze kąpanie bo go trzymałam na brzuszku w wodzie i tak wywijał nóżkami jakby pływać chciał i łebek zadzierał do góry bo na wanience mamy naklejone rybki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy maz zawiozl mnie na jakas wojskowa plaze do mrzezyna pieknie było, mało ludzi woda czysta i ciepla... tylko maruda musiala swoje namarudzic az wkoncu zasnela i spala a matka z ojcem sie smazyli i pluskali na przemian co by dziecka nie zostawiac samego, teraz mała nawija ze swoim starym az placzemy ze smiechu 😁 😁 😁
miłego wieczorka niedzielnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
było fajnie ale bardzooo upalnie,w kosciele emilian był bardzo grzeczny 😁
nic nie płakała,na wszytsko spolądała,w restauracji spał,pozniej kazdy po koleji nosił 🙂

dostała 1200zl,mielismy 14 osob
złote kolczyki i łańcuszek z datą urodzenia,krzesełko drewniane do karmienia,sukienke,buciki pozłacane (ozdoba)pościel 🙂

Przełożyłam oficjalnie do spacerówki,bo gondola za mała 🙂
oczywiście na płasko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrócilismy basen super
tata kapał się z mała, ja asystowałam i fotki strzelałam
a więc relacja:
w cenie mielismy pampersa do wody, więc tylko waga dziecka i pieluche dają, ogólnie skwar na dworze to przy tym pikus, tam dosyc ze było goraco to jeszcze wilgotno, wiec pot po dupie się lał 🙂potem przebranie, jak wybiła nasza godzina to z racji że bylismy pierwszy raz podszedł do nas kolo i zaczał prelekcję, jak wchodzic do wody, ze trzeba słuchac co mówi i to robic a nie kombinowac, i co robic w przypadku zakrztuszenia, potem Michał był z Maja w wodzie najpierw zeby sie przyzwyczaiła trzymał ja przytulona, potem nizej, plecki miała oparte o brzuch Michała i tak krazyli po basenie, czasami michal moczył jej główke, potem na plecki trzymał główke i dupcie, uszki zanurzone ale tutaj juz dla Mai było za wiele i zaczeła przymarudzac i stekac, na koniec wsadzilismy ja w kółko i przciagnelismy po basenie co ja rozdrazniło juz na maxa i zakonczylismy pływanie 🙂 facet powiedział ze i tak była dzielna bo niektore dzieci za pierwszym razem nawet do wody nie wejda tak sie dra 🙂 cała kapiel trwała niecełe pol godzinki a w sumie na basenie bylismy 1,5 wazne zeby po wyjsciu dziecko spowrotem zaaklimatyzowac do wyjscia na dwór 🙂 zadne dziecko nie miało kostiumu same pampersiki 🙂 fotki wrzuce poniej bo poki co Majkowski szaleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...