Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja nie myszkuje bo drugiego nie planuje 😉 no chyba że samo się zaplanuje jak Lencia 😉 ale jak już to chłopca poproszę 😉 i Panią która za mnie urodzi albo przejmie moje rozstępy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę się polenić z girkami w powietrzu 😉

wczoraj byłam na pilatesie 🤪 rewelka w końcu odpoczął mi kręgosłup takie rozciąganie jest lepsze niż masaż no i nawet nie wiedziałam że taka rozciągnięta jestem i tyle potrafię aż wczoraj zademonstrowałam Jackowi 😉 😉 i wolał mnie od meczu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze, albo to kwestia zdjęcia, albo Aronek mocno się zmienił odkąd go ostatnio widziałam 😁

W ogóle tak mi się wydawało, że Guti taki malutki cały czas (abstrahując od ciuszków z których wyrasta...) ale jak patrzę na sąsiada, który urodził się miesiąc temu to widzę tak ogromną różnicę i aż się dziwię, że Gu był taki malutki a ja już tego nie pamiętam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie słodkie lenistwo w wydaniu Aronka 🙂
JoZo ja tez tak mam, widziałam ostatnio malucha który się urodził na poczatku czerwca taka mała kruszynka, a Majka przy nim to wieeeeeelki bobas 🙂 i nie pamietam jak była tka kruszynka ze wszystkie łaszki były za nia za duze 🙂

pieke ciasto, kolejna moja wariacja na temat biszkoptu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...