Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam ja własnie ze spacerku wrocilam z kluska,
moja mala ma takie cos jak lenka tylko ze pszczole ale tylko na nia patrzy 🙂, nie atakuje
zazdroszcze wam tych waszych wag,,,, ja to jestem jednak tluscioch ☺️ ☺️
waga wyjscowa przed ciaza 76 kg przy porodzie 95 kg a teraz 74 kg i waga stoi do tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastrzyk to Depo Provera. Skutki uboczne jak przy tabletkach + może zaniknąć okres na czas stosowania. Robi się go raz na 3 miechy. I po odstawieniu efekt anty może się nawet do 10 miesięcy utrzymywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi przy dziecku szybko się chudnie. Zobaczysz jak Ci jeszcze waga zleci jak Lili zacznie raczkować i chodzić będziemy wtedy biegi z przeszkodami uprawiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz przeczytałam ulotke i napisali że przenika do pokarmu ale nie oddziałuje na dziecko.Za bardzo w to nie wierzę bo jak jest w pokarmie to coś jednak musi się dziać w organizmie dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja juz na dzileczce siedze pod drzewkiem jest spoko.
hankan w lezaczkun zjada misia.

przenioslam juz pasy w fotelku samochodowym wyzej bo wczoraj oczailam ze juz za nisko.
Ale hanitek rosnie.za 9 dni 4 miechy i 30 Brzydkiego.

ilonka chcialm ci klasnac do 100 ale cos nie moge.

Oli slodziak.
A Lenka mała pastereczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dostalam drugi okres.
pierwszy w maju . biore azalie i mam plamienie ale moze ustapi.
waga sie nie przejmuje. kilka osob mi powiedzialo jak byla nad morzem ze ladnie po cizy schudlam i to bylo mile 🙂
wze ok 55? nie wiem. nosze swoje stare ciuchy. brzuch jak siedze to sie falduje ale lata tez nie te. daje mu 9 miesiecy na wciagniecie sie.l w koncu 9 miesiecy sie rozciagal.

ale to smieszne jest ze rok temu czekalysmy na brzuszek a teraz czekamy az zniknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz powiedział że można przy karmieniu bo to sam progesteron jest czy jakoś tak.
Skoro gin tak mówi to dla mnie ok. Ja biore na stałe tabletki bo musze i mały się dobrze rozwija. Nie mają na niego wpływu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 kg marzenie 🤨
Emilka u mnie waga stoi po kilka tygodni. Jakby tak spadało po kg tygodniowo to bym była mega szczęśliwa bo już dawno miała swoją starą wagę. A tak jeszcze 7 okrutnych kg nosze w zapasie 😞
A czuje się też okrutnie cycki i brzuch wiszą. Skóra na amen straciła swoją elastyczność. Nogi mam całe w popękanych naczynkach i nie wiem czy to kiedykolwiek zniknie. No i mój ukochany galopujący celulit 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka na pocieszenie powiem ci ze ja ważę 78kg i za Chiny nie chce mi już nic spadać..przed porodem doszłam do 97kg, ale to obecnej wagi wróciłam w ciągu miesiące.. no i zmieniła mi się figura..tyłek mi się spłaszczył, a był taki fajny "na lopezke" i ten cały tłuszcz przeniósł się na brzuch 😠 🤨 🥴

Klapi i Ani73 zazdroszczę wczasów pod gruszą..my roztapiamy się w domu..

a mam jeszcze pytanie, zastanawiam się czy mogę Ksawiemu podnieść już gondolę o jeden poziom do góry..czytałam, że o tym pisałyście i że niektóre z Was już to zrobiły..tylko Ksawi jest jednym z najmłodszych dzieciaczków i nie wiem czy to nie za wcześnie dla niego..
o spokojnym spacerze na leżąco nie ma już mowy, musi widzieć otoczenie i koniec! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 63 kg. Dwa lata się odchudzałam a jak skończyłam to zaszłam w ciąże i chuj bombki strzelił cały trud. W ciąży przytyłam do 80 kg, a poza ciążą to najwięcej ważyłam 84 kg i to w podstawówce. Po tym tonarzu jestem cała w rozstępach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to sie boję próchnicy butelkowej. Czytałam artykuł o tym.

I znów mnie wkurzyła małpa. Ciągle by sie moim dzieckiem rozporządzała i dawała innym żeby się uczyli. A kurwa mój syn to królik doświadczalny 😠 I ciągle by mu smooczek wtykała jak tylko zapłacze a nawet jeżeli nie to tez ładuje. A ja mu smoczek ograniczam żeby się nie przyzwyczajał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...