Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze dziewczyny współczuje wam mieszkania zteściowymi, ale takie czasy że ciężko o własne mieszkanie.

mamy kryzus usypianiowy.
Hanka przez ta cholerna plaze usypia na rekach. jak byla spiaca wsadzialm ja do wózka i poszlam pochodzic a ta ryk. wzielam na rece 5 minut i spioch.

jak usypiacie dzieci w dzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa lezaczek. Bujam troche i kimka. A w łóżeczku to głaskam po główce, uspokajam - troche marudzi i w końcu zasypia. A teraz to padł na brzuszku a miałam go karmić.

Julka nie musisz mi dwa razy powtarzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja teściowa ma spore mieszkanie i mieszka w Łodzi, ale w życiu z nią mieszkać nie będę (miałam ta przyjemność przez jakiś miesiąc i dziękuje bardzo), wolę już bulić 950 zł haraczu miesiąc w miesiąc niż mieszkać z tą jędzą 😠 😠 😠
Kupić mieszkania nie możemy, bo przez wybryki mojego ślubnego na razie możemy zapomnieć o kredycie 😞 😞 😞
No cóż tak sobie wybrałam 🤢 🤢 🤢
Moje Bo za dnia praktycznie nie śpi, są krótkie drzemki, ale odlatuje tylko przy cycu, albo noszona na rękach, o odłożeniu do wyrka nie ma mowy, mamusia musi być blisko. Na działce pięknie spała, po cycku do wózeczka uśpione dziecko odkładałam i był święty spokój 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maz z Dziadkiem ( swoim ojcem ) zabrali mi Malucha
wiec mam dzis wolne
i jakos mnie to w ogole nie cieszy
a wrecz mi smutno
tesknie juz za tym moim Okruszkiem kochanym ☺️

... o widze, ze temat wagi na tapecie 🙂
ja tez mam nadzieje, ze ta powierzchnia falista na moim brzuchu zniknie ...
no i tez sylwetka mi sie zmienila ...
oczywiscie na gorsze ...

... musze tez Oliwiaczkowi cos takiego kupic bo widze, ze Lenka pieknie chwyta ta swoja krowe 🤪

kahna jeszcze raz gratuluje piateczki ! 😎

klapi ja bujam na raczkach lub na lezaczku i spiewam "Jagodki" 🙂
bywa tez, ze po prostu po glowce glaszcze jak bogusia
tak sie juz przyzwyczaila ( do tych "Jagodek" zwlaszcza ), ze czesto zasypia momentalnie ...

a propos jagod
tez chce takie pierogi, kluski czy cokolwiek ! 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - patent na spanie Guciaka w dzień to spacer w wózku na dworze (wózek w domu nie działa), czasami zasypia przy cycu, ale bardzo trudno go odłożyć, zazwyczaj się zaraz budzi
Ciekawe czy ludzie kupują ten analizator... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bijcie brawo dla MAI ktora wypiła 10 herbatki z buteki 🙂 i to aventu chciałam jej dac na lezaczku to memlała, potem wzięłam ja na rece tak jak do karmienia i wypiła 🙂 od razu butelke chwyciła 🤪 🤪 🤪 alez jestem szczesliwa, oczywiscie teraz wciaga cyca ale herbatka upita jjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuupppppppppppppiiiiiiiiiiiii
lece kupic cos normalnego do picia bo probe robiłam na koperkowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas pada już drugą godzinę 🤪 🤪 🤪

Maja brawooo !!!

Agattka a to zagadka ale poszperałam i znalazłam nazwę firmy JOLLYBABY http://www.alexis.com.pl/index_pl.htm tu jest link akurat krowy już ni ma 😞 ale jest żyrafka. Krowy to chyba nasz sklep wykupił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tu jest oryginalnie zapakowana http://allegro.pl/item1115738367_zabawka_podrozna_zawieszka_krowka_krowa_na_klipsie.html i to niestety nie a firma co mówiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...