Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
padam pogoda mnie dobija w mieszkaniu 29koma8 🤪
my jedzonko bedziemy wprowadzac po 4 miesiacu z doswiadczen znajomych wywnioskowalam ze im pozniej tym gorzej nawet jak dziecko jest na samym cycu zaczne od marchewki potem ziemniaczek jablko deserki itp zobaczymy jak to bedzie wygladalo w praktyce na poczatku to bedzie tylko lizanie lyzeczki 😉
emilka coreczka rewelacja
niunia walczaca ze snem takze
agata to twoja oli taka wrazliwa na dzwieki jest czy tak bardzo plytko spiocha mojemu nawet nie przeszkodzil przed momentem klucz ktory wylecial na panele i narobil stereo 🤢
jesli chodzi o szyje walcze z sudokremem i widze efekty ale wizyta za tydzien wiec zobaczymy co z ta skora mlodego jest
aha fajowa tesciowa kasiak chyba ja pogrzalo 🤪
od niedzieli zylam z mezem rewelacyjnie codziennie 2 razy sex i w ogole milusko dopoki dzis wieczorem jak sie kapalam nie walnal tekstu ktorego nie bede pisac bo wsytd ze ojcec maz moze tak powiedziec do matki swojego dziecka oczywiscie sie focham a palant nie wie o co mi chodzi i tez sie focha 🤢palant palant palant 😠
wlasnie kompletuje ubranko dla mlodego do chrztu poki co mamy spodenki lniane jutro zakupie koszule i bedzie taki ekologiczny gosc 😉 mamy jeszcze kierpce zakopianskie ale chyba nie bede robic cyrku 😜 czy czapka na chrzest jest potrzebna? czy tylko tak do wykonczenia stroju bo ja juz dziecku nie zakladam czapki w ogole no chyba ze wieje ale poki co nam nie grozi taka wietrzna pogoda 🤢
moje bobo zawsze jak tylko planuje wyjscie samotne bez ogonka to placze chyba wyczuwa ze cycki opuscily baze 😜 ale jesli chodzi o otoczenie to chichra sie do kazdego i wlasciwie kazdemu z rodziny tzn mi rodzice tescie i babcie moglby byc sprzedany.
dzis noc przy otwartym balkonie i uchylonym oknie martwie sie tylko o komary bo zimno nam nie grozi 🤢
dobranockuje
pedze na allegro wyczaic swieczke i szatke 🙂
co do usypiania przewaznie na cycu ale potemw pionie poplakuje az wtuli sie w pileucha przerzucona na moim ramieniu i spiocha na noc zawsze jak odloze do lozeczka to spi a w dzien roznie albo usnie na cycku albo na rekach albo w lezaczku albo w wozku hehe opcji jest sporo czasem sam padnie jak juz sie wymeczy tzn musze mu pomoc hipnoza w postacji jakiejs zabawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że pisałyście wcześniej o płaczkach a ja nie poczytałam

Emi gdzie kupujesz takie fajne bodziaki?? Lili śliczności

Mia nakryła się pieluchą i mysli że mama nie zauważy jak daje nogę z łóżeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My śpimy już od dawna przy otwartym oknie i drzwiach w pokoju, a w drugim jest otwarty balkon, a i tak daleko do temperatury polecanej na sen (18-20 stopni)

Emila, ślicznie wyglądacie z Lilką 😆

Madziaa - śliczne niebieskookie bliźnaczki; gratki z okazji 4 miesięcy 🤪 🤪 🤪

więcej nie pamiętam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka ja się mogę zamienić, bo mi się cały czas spać chce i oko mi się zamyka, jak tylko zwietrzy okazję 😮

Agata smacznego "tego czegoś" 😜

idę pospać. jutro szczepionka. strasznie się boję, że ją będzie bolało 🤢 🤢 już mi się chce ryczeć na samą myśl 😞 trzymajta kciukasy jeśli łaska 🙂

spokojnej i chłodnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobno jak dziecko jest karmione piersią to niechętnie pije z butelki. Moja na szczęście bardzo ładnie ciągnie butle. Na szczęscie bo ma za wysoki poziom wapnia i muszę jej podawać picie godzinę po każdym jedzeniu, takze w nocy (ale szkoda mi ją budzić. Wypija mi dziennie około 300 ml herbatki ale za to mniej teraz je. Jeśli pozim wapnia bedzie sie utrzymywał to lekarz wyśle nas do szpitala. Wykryli to bo za szybko zarast jej ciemiaczko. W tej chwili ma juz prawie całkiem zarośnięte. To może powodowac ze głowka nie rosnie i powstaje ucisk lub wysokie cisnienie w czasce. Ja myslałam,że ma ucisk na nerw wzrokowy bo jak do niej mówiłam to sie smiała ale nie patrzyła na mnie, nie reagowała na switło i nie wodziła wzrokiem za zabawkami ale po badaniu okulistycznym okazało sie,że ma dużą wadę wzroku. Okulista ocieszył nas ze jeszcze moze sie to zmienic i wyrosnie z tej wady . A jak nie to dzieci juz 6 miesięczne noszą okulary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja nie spie ...
bez Meza w lozku jakos do dupy ...
nie ma sie gdzie wtulic, nie ma gdzie wcisnac zimnych syrek heh 🙂

Ania78 trzymam kciuki za Matusie 🙂

nebbia oj wspolczuje chorego Bobo 🥴
i rowniez zycze wszystkiego dobrego dla Maluszka !

Julka idz spac bo i ja ide 🤪
co bedziesz sama siedziala 😉

pyk ! ( swiatelko )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki. W sumie napisałam na forum (bo codziennie was czytam ale po całym dniu juz nie mam siły na nic wiecej) może mi cos poradzicie. Mam teraz problem ze starszą córką. Od 3 dni podchodzi do małej i ją bije bez żadnego powodu. Wczoraj malowała kredkami a Kaja lezała w lezaczku i nagle patrze Zuzka podbiega do niej i kredką dziubie ją w czoło jak zabrałam jej kredkę to chiała podrapać jej oczy. Nie wiem czy poprostu jest zazdrosna o nia, ale i tak wiecej czasu poswiecamy starszej córci bo mała jest taka cudowna ze nigdy nie płacze usypia sama, lezy sobie spokojnie. Czasami nawet czyje sie okropnie ze ja zaniedbuje. Przez zuzkę nie mogę jej połozyc na macie a ezaczek musze trzymac na stole lub blacie kuchennym a jak lezy w łozeczku to ta wspina sie na poprzeczny szczebelek i tak ja dosięga. Nie pomagają ani tłumaczenia ani krzyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙃 🙃 🙃Tak i po ciemku narobilam halasu 😁 😁 😁
Dzieki Agatka 😁 😁 😁

Nebbia
Nie wiem co Ci doradzic u mnie w rodzinie tez byly takie sytuacje ale jakos
mijalo to z czasem mojej kuzynku coreczka to miala dopiero 2 braci blizniakow tam sie dzialo
musieli ich no stop pilnowac takie lobuziaki oni to nawet ja karmili czekolada jak miala 3 miesiace wtedy chcieli byc dobrymi bracmi 😁

Ok ide se po ciemku nie bede siedziec 😎

KCIUKASY ZA MALUSZKI TRZYMAM 😘

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

emilka Li jakie ma superaśne body 🙂
kasiak super masz tesciowa, ciekwa jestem gdzie wykluwaja sie takie żmije
Majce tez czasem tak noga wystaje jak Mii
dotis ja okna bezposrednio nie otwieram, tylko ze ja mam dachowe centralnie nad łóżkiem, otwieram te w dalszej czesci poddasza
ania kciuki za szczepione
nebla kcuki za maluszka a co do zazdrosci bo to chybA to trzeba jakos przeczekac, mojego meza starszy brat miał zamiar wyrzucic pzez okno jak byli mali, fuks taki ze z tajemniczych planów zwierzył sie sasiadce 🙂
uwielbiam moje bobo jak lezy na moich kkolanach i cisnie kupe, ma wtedy takie wielkie powazne oczy 🙂
ok spadam sie szykowac bo kolejny raz wybieram sie na poszukiwanie butów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!

A nam już piąty miesiąc idzie 🙂 szok 🤪

Ilonab no szczerze mówiąc w ostatnich tygodniach dzieciaki bardzo się zmieniły. Są dużo silniejsze,głośniejsze, bardziej otwarte, kontaktowe, zabawniejsze, ruchy stały się bardziej sprecyzowane, potrafią się zajmować same sobą (jak nie ręka supermana, to piącha w japie, to pieluszka w japie, zresztą tyle tego jest, że szok!!! 🙂 ) Na dodatek lekarka mi mówiła, że u moich wszystko będzie przychodziło wolniej z racji tego, że są troche wcześniej, więc u dzieci urodzonych o czasie zmiany będą następowały szybciej i będą lepiej widoczne 🙂

emilka śliczności Córcia
My już zaczęliśmy słoiczki 🙂 Wszyscy mnie straszyli,m że cały słoiczek będzie na dziecku, albo, że ja będę uflogana od głowy po stopy, a tu jedza tak pięknie, że i japy i śliniaczki czyste 🙂
Wogóle to jedzą bardzo dużo, dałam im 3 łyżki stołowe i zjadły w ciągu 5 minut, bez marudzenia i wypluwania, ale boję się dać im więcej, bo to sam początek. Może to dlatego, że od dwóch tygodni oswajałam je z łyżeczką i dawałam liznąć mafefki, jabłka i mieszanek 🙂 Cieszę się, że tak pięknie jedzą 🙂 może za parę dni zwiększę dawkę 🙂

Miłego dnia Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...