Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde moja wlasnie tez nie chce butki ciezko jej to idzie najpierw daje jej cycka i zaraz wkladam butelke tak przynajmniej troche sie napije herbatki 🙂 dzisiaj chociaz chycila bez problemu ale tfu tfu bo zapesze 🙂
aha pisalyscie cos o wadze wiec mi brakuje jeszcze 2 kilo do wagi z przed ciazy ale w sumie nie zwracam na to uwagi brzuszek jest jak siedze 😜
aha i "brudny" pepek hihii dzisiaj go szorowalam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde moja tak samo :P
moja mama nie byla u nas moze ze 3 dni potem sie spotkalysmy wziela ja na rece a ta w ryk!i nie umialam jej uspokoic potem sytuacja z siostra mojego,akurat mala przebieralam ta sie spojrzala na nia i zaczyna mowic a moja Wiki w ryk!heh myslalam ze moja ma takie odchyly tylko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam 🤪 już dawno ale teraz się melduje 😉

Ella oż Ty podglądaczko 😉

Madziaa gratuluje 4 miechów widzisz jakąś różnice jak minęły 3??

Młoda dała tacie popalić jak pojechałam ćwiczyć a jak wróciłam odrazu spokój...Wasze brzdące też tak płaczą jak Was nie ma??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale widziałam śliczne dzieci!! 😁 Lilianka bombowa laseczka i Mia waleczne serce 🙃 🙃 😁

Matysia wykąpana na kanapie leży i zagaduje koc 😮 cóż gusta są różne 😉 😁 zaraz dam jej cycusia na dopchanie i mam nadzieję, że uśnie 🙂 co do wprowadzania pokarmów to ja zamierzam obserwować Bobka i wg tego ustalić, czy już, czy nie 😉 wydaje mi się, że będą jakieś "objawy", że już czas 🤪 😁 😁 a na razie nie zaprzątam sobie tym głowy, może dlatego, że z butlą żadnych kłopotów nie ma (wodę popija od czasu do czasu) i z łyżeczki kropelki bardzo chętnie też 🙂 i znowu się rozpisałam, ale po tej gimnastyce mamy obie dobre humorki ☺️ zajrzę chyba jeszcze, a jakby nie to spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...