Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nebbia właśnie Cię doczytałam dokładnie. Może faktycznie Zuza jest zazdrosna. może spróbuj wziąć ją na kolana, usiądźcie przed Kają i opowiadaj, że to jest malutka siostrzyczka, zobacz jakie ma malutkie rączki, pozwól wziąć jej rączkę, pokazać malutki nosek, opowiadać, że też była taka malutka, pozwolić im złapać kontakt wzrokowy, mówić razem do niej, coś w tym stylu. Wydaje mi się, że to mogłoby pomóc. Zawsze warto spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

... powodzenia w poszukiwaniach butkowych ( Sztunia ) 🙂
i na szczepieniu Ania78 !

moje dziecko zapoczatkowalo nowy trend w domu
wstaje o 7.30 i juz nie spi 🙂
a jeszcze niedawno spala do 11
gdzie te piekne czasy ???
wiedzialam, ze to sie musi skonczyc
no i sie skonczylo 🙂

zaraz pewnie zapadnie jeszcze w drzemke, ale to wstawanie po 7 nie nalezy do przyjemnosci 🙂

nebbia Mala na pewno jest zazdrosna ... wszystkie dzieci tak maja
moja bliska kuzynka chciala wyrzucic mnie na smietnik jak sie urodzilam 🙂
trzeba pilnowac dziecko, tlumaczyc, pokazywac Malucha tak jak pisze Madziaa
za jakis czas wszystko sie na pewno ulozy 🙂

u nas wlasnie glosna kupa poszla
czekam jeszcze chwile az produkcja sie zakonczy i lecimy na spacery 🙂

milego dnia Laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
Emilko+sliczne jestescie
Ilonab nieKcacy zerknelam co tam sprzedajesz 😉
u nas znow pochmurno.....zeby tylko nie padalao chce na plac zabaw jechac z dziewczynami 🙂 🙂
malutka cos pokasluje... 😞 ale niegroznie
przespala dzis od 22-3.19 w lozeczku 🙂 a potem znami i cycek,cycek,cycek 🙂 🙂 wlasnie wstala wiec zmykam na tulenie
zycze spokojnego dzionka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem,
dziś ma padać a Wawie 😆 już się nie mogę doczekać 🤪 🤪 🤪

Nebbia - trzymam kciuki za młodszą córeczkę, żeby jej poziom wapnia spadł szybciutko i wada wzroku się cofnęła; a za starszą, żeby szybko zaakceptowała siostrzyczkę, bo że tak będzie jestem pewna 😘

Ania78 - na szczepieniu będzie dobrze, masz to jak w banku za sprawą kciukasów 😁

Sztunia, łowy butowe poważna sprawa; trzymam więc kciuki 🙂 🙂 🙂

Gu już się najadł, teraz ja coś wszamię i uciekamy na spacerek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jeszcze wam zapodam Guciaka na piankowych puzzlach, o których pisałam ostatnio:
[URL=http://img708.imageshack.us/i/dscn0307k.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img708/6829/dscn0307k.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img413.imageshack.us/i/dscn0304a.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img413/7386/dscn0304a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
ALe mnie dzisiaj ugryzł Michał w cycka. Myślałam że juz po nim 😮

JoZo gdzie takie puzzelki kupiłaś? Dużo kosztowały? Też by mi się przydały tylko mniej.
Gutek jak pięknie się prezentuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
wybaczcie ale jest mi tak gorąco, że nie mam siły doczytywać 30str..

Gutek i bliźniaczki śliczni..mój bobek drzemuje się w bujaczku..

Ania78 mam pytanie, bardzo spodobały mi się body Matysi z Sex Pistols..też chciałam Ksawiemu jakieś podobne zakupić z nazwami zespołów ale nigdzie nie mogę znaleźć..gdzie swoje upolowałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Kajusia chodzi na rehabilitacje z powodu napięcia mięśniowego i rehabilitantka powiedziała ze dla dzieci maty edukacyne sa za miekkie i nalepsze sa takie puzzle tylko powinny być jednokolorowe bo za duzo kolorów rozprasza dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek śpi w leżaczku. Uwielbiam go. Tak to pewnie by na rękach mi wisiał.

Udało mi się kiecke VS sprzedać na allegroszu więc jak przelew dostane to kupuje puzzelki i mate oczywiście jak Tatuśko dofinansuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rano myślałam,że już zrozumiała Zuzia że nie można bić siostry. Siedziałysmy we trzy i jadłyśmy śniadanie, Zuzia głaskała Kajkę całowała jej rączki i nózki i nagle chlapnęła ja w buzię. Teraz karmiłam mała. Zuzka podeszła do mnie bym jej otworzyła jej smoka którego znalazła w zabawkach(to jej smoczek ale nigy nie chciała ssac go jak była mała). Potem udała ze płacze i pokazała palcem na smoka, wiec jej włozyłam do buzi go a potem znowu uderzyła Kaję by wydobyc z pod niej poduszkę na której zawsze ją karmię. Boje się,że jak będe ograniczać ich kontakty ze soba to będzie gorzej a jak bede pozwalac by ja głaskała i całowała to nigdy nie bede wiedziała czy ma zamiar j uderzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam za duzo miejsca ale zawsze moge rozłozyc tylko czesc a reszta bedzie w zapasie gdyby jakis sie zepsul.

Nebbia chyba nic nie pozostaje jak dalej tłumaczyć i miec oczy dookoła głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jednak jeszcze wpadlam.

Doszlam do rodzicow i juz mam dosyc. Teraz tylko na dzialeczke i sie wypluskam w baseniku 🙂

A Filipo dostanie mate od cioci na chrzciny, przynajmniej tak mowila ze kupi mam nadzieje ze jej sie nie odwidzi bo z rodzina meza to ngdy nie wiadomo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nebbia ściskam kciuki za Malutką! i za zazdrośnicę też 🙂 mam nadzieję, że jej minie. chociaż ja uważam, że za bicie powinna być kara, jeśli to się notorycznie zdarza. wszystko oczywiście dostosowane do wieku. najpierw tłumaczenie, tłumaczenie i tłumaczenie a potem kara, jeśli dalej będzie to robić 😞 no i oczy dookoła głowy, ech ciężko mieć dwoje maluszków i pomyśleć, że chcę jeszcze 2 zrobić 😮
Kahna bodziaka kupiłam w tutejszym sklepie z różnymi takimi rzeczami też dla dorosłych. widziałam też na ebay bodziaki guns'n roses i coś jeszcze...właśnie zajrzałam i na razie nie ma 😞
Gucio rewelacja, jaki już duży chłopak się zrobił i jaki silny!

dzięki wielkie za kciukasy! mają moc, nie ma co 😁 szczepionka ekstra 🙂 Matysia tylko trochę pokwękała przy kłuciu a potem już się uśmiechała do pań 🤪 normalnie w szoku byłam! 🙂 moja dzielna córeczka 😘 zobaczymy, jak dzionek minie. w razie w kupiliśmy paracetamol dla dzieci. pogoda paskudniejsza być chyba nie może, wietrzysko, zimno i deszcz leje jak z cebra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

my juz od 6 na nogach 🤪 🤪 spacerek z rana zaliczony 10 km zrobiłyśmy 🤪 Lenka non stop grzecznie spala w wóziu bo w końcu było chłodniej niż w domku.

Nebia fajne rady na taką zazdrość ma super niania w swojej książce może uda Ci się pdf ściągnąć.

Emi no powiedz gdzie takie bodziaki kupujesz 😉 bo będę w każdym poście Cię prosić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matysia zuch kobietka 🙂

Gutek jaki maleńki duży człowieczek na tych puzzlach 🙂 fajna sprawa z nimi ale ja nie mam gdzie rozłożyć 😞 albo i mam kupie do moich rodziców i tam będzie młoda śmigać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...