Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SZTUNIA sukiena jest ZAJEB...AAAAAAAA
ja uwielbiam obcasy ale odkad zaszlam w ciaze w 2007 z Sofia porzegnalam sie z takimi butkami
ostatnio nawet chcialam sie pokusic na wlozenie moich ulubionych czerwonych na koturnie ale jak wyobrazilam sobie poscig Sofii w takim obuwiu wybralam sandaly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, mam mętlik w głowie. Kolega z pracy mojemu mężowi nagadał i powiedzcie czy to prawda.
1. Dziecko na cycu trzeba przepajać (ja tego nie robię 😮 )
2. Kobieta karmiąca piersią może nie mieć przez ten czas okresu- z zaznaczeniem, że to kwestia indywidualna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphium co do pierwszego bzdura
co do drugiego-karmiac piersia faktycznie mozesz nie miec okresu przez caly okres karmienia jak i nawet do kilku miesiecy PO co nie oznacza ze nie trzeba sie zabezpieczac-bo nigdy nie wiesz czy akurat w ttym miesiacu nie dostaniesz okresu i nie mialas dni plodnych-bywa i tak,ze karmisz p0iersia i masz okres
przy pierwszej corce-karmilam ja do 15mca zycia-okres dostalam jak Maja skonczyla 13 mcy
z druga corka-okres dostalam po 6 tyg, od porodu 🙂 🙂 i mialam potem normalnie -tez karmilam do jej 15 mca zycia
teraz myslalam,ze dostalam juz okres-ale jednak to nie byla okres0karmie-nie mam okresu
moja znajoma karmila corke 2 lata-okres dostala po w sumie po 2,5 roku od urodzenia!!!!
moja bratowa karmila piersia i miala okres....regoly nie ma
co do karmienia-na pocvzatku w puiersi leci bardziej rozrzedzone mleko ,ktorym dzieciatko sie napija-potem bardziej tresciwe mleko ,ktorym sie najada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MORFI
TAK JAK ELKKA
bzdura karmiac piersia dziecka nie powinno sie przepajac
a co do okresu to w okresie karmienia piersia mozesz nie miec okresu ale jestes plodna!!!!!
Moja znajoma przez ponad rok nie dostala okresu i nie dostala bo zaszla w ciaze i dowiedziala sie o ciazy jak byla w 5 mies 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Elkka, wiesz jak czasami ktoś nagada bzdur, to człowiek nabiera wątpliwości, dlatego potrzebowałam potwierdzenia 🙂 A gościu ma dwoje małych dzieci, więc powinien się znać 😮 😮 😮
Coś na lepszy humor 😁
http://www.youtube.com/watch?v=DbbPtxVdEOY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to tak jak stare babki GODOLY ze jak karmisz piersia to nieplodna jestes-a po 6 dzieci mialy rok po roku... 🙂 🙂
a jak nie chcesz,zeby cie chlop zdradzil zrob supelek na jego kalesonach
zeby facet byl bezplodny powies przyrodzenie lisa na klamce od jego sypialni
sraly muchy bedzie wiosna 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super że wam się rzeczy podobają, w niedzileę się okaże czy buty wygodne no i oczywiscie powklejam zdjecia z głowa 🙂
morfi jak to przepajać, czym? mlekiem z cyca? czy jakimś innymi piciami? Majka jak puści cyca to już nic jej na siłe nie wcisnę
co do okresu ja jeszcze nie mam, jak rozmawiałam z giną to ona powiedziała, karmienie piersią zabezpiecza kobietę przez zajściem w ciążę jesli przerwy między karmieniami nie są dłuższe niż 3h, natomiast nie da sobie ręki uciąć że się nie zajdzie 🙂 bo kazda z nas jest inna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj bogusia Maja w sumie zrobiła 3 zielone kupy więc nie jestem w temacie 😞
klapi zazdroszczę aczkolwiek ja jestem dygus i nie wiem czy bym wlazła na zaglówkę 🙂
u nas wieje, idzie dysc, mam nadzieje, Maja padła wystawiłam ja na taras 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy pamiętacie jak w maju mówiłam , że mojej przyjaciłce kóra jest w ciaży zmarł ojciec, no i teraz od czasu do czasu jej się śni, ale ostatnio pzegioł... nadmienię jeszcze że matka jej rozeszła się z nim i ma nowego chłopa, no i Judka do nich pojechała na wieś. Śniło jej się, że wezwali ją do koscioła i organista z wielkimi wontami mówi kiedy ona tego ojca pochowie, ona też na niego z ryjem że ojca pochowała już dawno, to on ją bierze i trumnę jej pokazuje, ta otwiera a tam ojciec bez głowy leży, no to ona w smiech i mówi co mi tu kleś gadasz, skąd mam wiedziec że to mój ojciec jak głowy nie ma, ale rozgląda się a tam jeszcze jedna trumienka leży malutka, no i ona mówi aha odcieliście mu głowe i tam wsadziliście, podchodzi do trumienki, otwiera a tam pusto, na to organista to na twoje dziecka, A Juda na które? (Kuba w brzuchu, a kaja ma 3,5 roku) a on do niej będziesz sama musiała wybrać, no i sie obdziła....
opowiedziała to wszystkim przy sniadaniu, kazdy kupe pocisnął ale przeszli do porzadku dziennego, ok. 16.00 kajka mówi że boli ją główka, a że są upały a ona cały czas na dworze, to pomyslała że może od słońca, więc wzięła ja do łózka i stwierdziły zę się zdrzemną, ale po chwili kaja zwymiotowała, co wypiła to jej się cofało. No to mysli-udar słoneczny, ale temperatury wogóle nie miała, a pawie coraz częśtsze, więc do szpitala, jak doejchali do szpitala to kaja ledwo zipała, od razu zaczęli robić badania, kroplówki i po jakims czasie stwierdzili że zabieraja ją na oddział zakaźny i raczej Juda w 7 mieisącu nie powinna tam iść, ona załamka, zadzwniła do gina i podjeła decyzje że wchodzi) kaja przez 2 dni leżała pod kropłowkami podejrzewali u niej wirusowe zapalenie opon mózgowych, a w efekcie okazao się że miała ostre zapalenie gardła ołaczone z jelitówką, co spowodowało odwodnienie. I tak jak jej się sniło musiała wybieać pomiędzy dziećmi, czy być z Kają i narażać Maleństwo czy zostawić Kaję i mieć spokojną głowę. Jak ona mi to opowiedziała to nie mogłam uwierzyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...