Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
emi witaj kobieto 😘 jak tam wypoczęta? teście w porządku 😉?
anka witaj w klubie moje dziecko dziś jakieś opętane drze "kopare" non stop kolor i tylko mamusia i tylko rączki 🤪 normalnie nie wiem co mu jest a najgorsze to że wcale nie chce jeśc jest 19 a on jadl dzis tylko o 9 rano cyc a potem o 15 butla teraz chcielismy gdzies wyjsc to ambe urządza a na głodnego sie nie ruszam bo wyjdziemy i trzeba bedzie wracac zaraz 🤢 dałąm mu glicerynke to zapodał tak gęstego kupsztala normalnie jak stary a jak waniał aż mnie odrzuciło 🤢
tesciowa wyjezdza na tydzien 🙂 wiec tydzien bez odwiedzin moge całe dnie spedzac u rodzicow w ogrodzie 🙂
z mezem dalej nerwowka nie gadamy a jak juz cos do siebie prubujemy zagadac to pod cisnieniem ja nie ustepuje i pierwsza nie zamierzam nawet probowac moze dziecinnie ale ja juz mam dosyc wyciagania reki tylko ja i ja i ja 🤢
anka jak Aronek zauroczony to wyczytuj w necie jakies czary mary i odczyniaj cuda 😉 a tak na serio to mam nadzieje ze lekarz wam we wtorek pomorze 😘
iskierkowa rybka dobra kur** mac 😜
elka chyba dzis swietuje 11lecie ciekawe czy maz sie postaral 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heh emi bardzo madra ta tesciowa ...

LOli spi 🙂

... jesli chodzi o umiejetnosci mojego Dziecka to piszczy, krzyczy, pierdzi ustami
i wypluwa smoczka chyba na pol metra 😁

LOlitta moj Spioch 🙂

[URL=http://img23.imageshack.us/i/djdsj.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4088/djdsj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItaj z powrotem Emilko! dobrze, że wróciłaś i już jesteś z dala od mądrej teściowej 🙂

Ku*** rybka najsmaczniejsza w panierce 😉 🙃

Finka powtórzę za Bogusią: zapomnij, że zapomni 😜

dzisiaj Pyza na matkę reagowała rechotem 😁 śmieszna jestem jak cholera 😁 😁 😁
i jeszcze zrobiłam jej kuku przypadkiem 😞 ma teraz zadrapania na głowie i małż mówi, że wygląda, jak Harry Potter...niby nic takiego, ale ja żyję w stresie oczywiście i obserwuję i tulę co chwila...trzymajcie dziewczyny kciuki, żeby wszystko było ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu na pewno bedzie ok 🙂

moja tez sie chichra glosno 🙂
co prawda nigdy nie wiadomo co ja rozsmieszy
a do tego cos co smieszy ja dzis - jutro juz zupelnie jej nie bawi
potrafi wybuchac smiechem w najmniej oczekiwanych momentach
mega slodkie to jest 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie my już po chrzcinach Arunia był cudowny spokojny i uśmiechnięty 🙂 🙂wszystko się udało znakomicie Areczek dostał złoty łańcuszek i krzyżyk ślimaka, fisher price, książeczkę i pieniążki w sumie uzbierało się 2500. Dzisiaj już znikam bo jutro do pracy a ja zmęczona jak nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka gratuluję teściowej 😁
Dziewczyny nie straszcie, ja jednak liczę na to, że skleroza męża będzie niezawodna (o sprzątaniu jakoś zapomina 😜)
LOlitka boska 🙂
Ania78 Iskierkowa siostra już by stwierdziła, że znęcasz się nad dzieckiem 😉 Spoko loko Matysi nic nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
facet potrafi zapomnieć o wszystkim, oprócz obietnicy wtykania 😜 niestety...

Agata to fakt, że coś co dzisiaj jest zabawne na drugi dzień kompletnie nie działa, ale w sumie ile można się śmiać z jednej rzeczy? 🙃 😜

dzisiaj na topie było "apsik" 😁

a czy wasze bąble też czasem zwlekają chwilę z reakcją? np na jakiś głośniejszy dźwięk, nagły ruch? Pyza ma taki moment zawiechy i ocenia: płakać czy śmiać się 😮 trwa to ułamek sekundy, ale widać myślenie 😉 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphi ja po lekturze brzuszka i marudzeniu tatuska o smyraniu zapytałam czy jajka wymył hehe 😜 A on powiedział ze tak i ze specjalnie wstawał po to 😁
Ale sie poswiecil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia gratki za Areczka , fajowe prezenty no i jaki przepiekny kawaler z mamusia 😘 🙂
moje bobo najczesciej ostatnio ma ubaw z wlasnego kichania, kichnie i sie chichra 🙂
caly dzien przeplakal wrocilismy ze spaceru zjedlismy kolacje i urzadzil darcie teraz szybka kapiel mamusia juz niedobra i tatus karmi butla poraz drugi dzis, czuje sie niepotrzebna 🤢
szukam na allegro gadzetow na jesienne spacery kaloszy i plaszcza 🙂 wpadl mi jeszcze gryzak TT w oko taki jak smoczek ale gryzak chyba sie skusze moze malemu sie przyda przy swedzeniu dziaselek 🙂
iskra tez wlasnie patrze na wiadomosci i normalnie az cisnie w sercu i gardle co Ci ludzie przezywaja, moi rodzice mieszkaja w dolinie Pilicy i jakby u nas tama na zalewie pekla to maja 8 minut na ewakuacje 🤢
zmykam lezakowac panowie usypiaja sie sami ze soba wiec ja nie mam co robic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...