Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
te powiodzie sa straszne, wczoraj to sie troche zryczałam z tego powodu jak widziałam ludzi którzy załamali się, bo cały dobytek popłynał.
My wczoraj jeszcze basen zaliczylismy, ale żadnych nowości nie było, a Majka piszczała chyba najgłosniej ze wszystkich dzieci.
Moja mała dupcia nie wiem czy kupola zrobic nie mogła przez te sloiczki czy tak poprostu, ale dzis byłby czwarty dzień bez kupu, a ona od wczoraj to bordowa sę robiła tak czasem cisnęła i przy tym tak piszczała, jak jakiś zawodnik sztuk walki 🙂 no i dałam jej poł czoppk hglicerynowego, wyszło kupsko maziste, a ona odwaliła mi taki koncert że myslałam że zwariuje, ale teraz smacznie spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 u nas nocka standardowo od 21:30 do 6 (mleczko) i sen do 9 🙂
jezeli chodzi o jedzonko to u nas juz sie w miare unormalowalo i dostaje 4 razy mleko raz zupka albo obiadek ze sloiczka na deser troszke jablka no i staram sie zeby duzo pila to albo woda albo jakis soczek 🙂 zastanawiam sie tylko jak mam wprowadzic nowy smak.. bo chce jej podac cos czego jeszcze nie jadla i czy moge odrazu dac jej caly sloiczek? bo ona juz zjada po calym...
licze na porade 🙂)

Monia zdjecie super a maly w garniturku cud miod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, nie zdążyłam doczytać wszystkiego, bo mi dziecko zaczęło się jedzenia domagać, mimo, że zdjadła godzinę temu 😮 Ja już nie wiem, ona coraz rzadziej się najada, jak nie pomogą obiadki, to dam jej w rączkę schabowego i niech wcina, co będę dziecku żałować 😉

Ania73 aż mi się chce płakać, jak czytam, co ten bidny Aaronek przeżywa, a Ty razem z nim 😞 Dobrze, że już jutro dolekarza, mam nadzieję, że on coś w końcu zaradzi, tulam 😘

Dziewczyny, ja nie wiem co z tymi chłopami się porobiło, co rusz któraś pisze, że ma kryzys 😠 skopać im dupy to i tak za mało, bije tatuśkom na dekiel i w dodatku hurtowo. Ja się kłócę z Mariuszem, ale głównie z mojej winy, bo on jest strasznie niedomyślny, wszystko trzeba mu powiedzieć, a ja chcę, żeby on właśnie się domyślił, że ja czasem też potrzebuję pomocy i zamiast mu to powiedzieć to czekam, a kiedy się nie doczekam to urządzam mu awanturę. Ogólnie jestem strasznie nerwowa, ale to dlatego, że mam nerwicę 🤢 staram się go nie czepiać bez powodu, ale różnie mi to wychodzi :/ (O dziecko mi usnęło 🙂 ) On krzyż pański ma ze mną, ale chyba mnie kocha bo inny już dawno by mnie zostawił ☺️

Wszytskie zdjęcia widziałam- nie mogę przestać nazachwycać się oczkami Aaronka- są cudne 🤪 dzieciaczki śliczne, mamusie laseczki 🙂 No i Ksawi rzeczywiście- cała mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie kaszka waniliowa przyjęta znakomicie, ale bez spodziewanego efektu- 3 goziny miną i i tak musi być butla, nie ma szans na wydłużenie przerwy, ale ja nie narzekam, bo Oliśka o 20.00 ma kąpiel, potem butla, zasypia przy końcu, albo doje i kładę się z nią na łóżku, trochę się pogagusi i zasypia i śpi 🙂 całą noc, o 5 marudzi, biorę ją śpiącą z łóżeczka cycujemy i śpi dalej cały czas do 8.00 🙂

A dzisiaj postanowiłam- gotuję jej zupkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia ona nie dosc ze zje caly sloiczek to jeszcze buze otwiera ze zjadlaby wiecej 🙂tylko wlasnie nie wiem jak jej wprowadzic nowy smak... ale chyba zaryzykuje i dam jej odrazu caly... mam nadzieje ze nic jej nie bedzie... bo z nia nie ma problemu co jej dam to zje 🙂 a sloiczki zjada szybciej i chetniej niz mleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula, moja Oliwka do tej pory wszystko co dostała przyjmowała dobrze- żadnych problemów z brzuszkiem czy kupką i jak wprowadzam jej coś nowego, a widzę, że jej smakuje to daję jej dopóki chce jeść- jeśli miałaby coś odchorować to nie ,a znaczenia czy dam jej łyżeczkę czy cały słoiczek, a próbować trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy na pobraniu krwi z Guciaczkiem
tym razem było lepiej niż poprzednio, przynajmniej krew leciała do probówki bez problemu 🙂
młody troszkę na początku zapłakał, ale ogólnie bardzo dzielny był 😁
po poprzednim pobraniu przespał pół dnia, mam więc nadzieję, że jak mu dzisiaj upuścili to znowu pośpi i da się spakować na jutrzejszy wyjazd, ale póki co nie zamierza spać 😞

wy się chwalicie, że cała nocka przespana to norma, a ja sie podniecam, że mi 5,5 godziny przesypia w nocy... 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Kciuki za wszystkie kupsztale, coby gładko wychodziły i dzieci nam nie męczyły 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem jak z Michałkiem bo on juz napewno bite 8 kg waży 😮
Ale dla chłopców to norma wagowa chyba wyzsza. Próbujemy go przetrzymywać ale ciężko to idzie. raz lepiej raz gorzej 😞 Juz nie wiem czym go karmić żeby wydłuzyc na stałe te przerwy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
majka tez dostaje szału jak jedzenie sie konczy i buzie wycieram, ale ja jej daje3/4 słoiczka- pomału ziekszam porcje 🙂 teraz pojde do lekarza to sie poradze.
a ja po marchewce i jabłku dałam jej jabloko z jagodami, fakt ze mało zjadła bo jej nie podchodziło ale moze to stad ten problem kupowy, o ja głupia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...