Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka współzuje, ale zapewne to stan przejsciowy, trzymam kciuki za was
sto lat dla Igorka 🙂
kirkke ja ze słoiczka daje 🙂
majka zjadła dynie z ziemniakami prawie cały słoiczek, pomemlała butelke z soczkiem jabłkowym z woda, zrobiła zajebista awanture, a teraz ciagnie cyca i pierdzi 🙂
moze te humory to przez burze, bo własnie przeszła takowa nad nami,

padła lece robic papu dla duzego dziecka
bo wczoraj powiedział mi: wiesz jakby cie tak dłuzej nie bylo to napewno bym schudł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My 12.09 🙂 Miało być 5.09. ale proboszcz mnie w błąd wprowadził 😠 Ja mam na razie kiecę i buciki. Bolerko i czapę już upatrzyłam, więc tylko kwestia zakupu. Body z długim rękawem jeszcze na wypadek zimna i rajty 🙂
Dla siebie mam naszykowany worek po ziemniakach i kalosze do oporządzania trzody chlewnej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphi 🤪 😁 😁 😁 do łez

Bogusia nic się nie martw te babki też mają skrzywienie i patrzą na Ciebie 🙂 chyba każda z nas tak ma 🙂

a ja na chrzest Lenki umyśliłam sobie ażurową sukieneczkę miał być komplecik z h&m ale że chrzcimy w październiku i będzie zimno to muszę co innego kupić. Moja teściowa oczywiście komentarz że to starodawne i sukienka z falbankami powinna być to jej powiedziałam że w takie coś swoją Bety może ubrać bo ja lubie prostotę.

Igorku 😘 😘

a ja Lenke nadal karmie cycem i niczym innym a kupki robi czasem ze trzy i ma takie lekko zielonkawożółte z białymi grutkami prawie bezzapachowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się wgapiam i juz z góry im tych nocek współczuje 😁
co do kaloszy - to jestem na topie w takim razie bo se zakupiłam 3 dni temu.
kirkke, ja jak swojemu przez pomyłkę zapodałam 15 ml samej melisy to mi spał grzecznie przez 2 dni - w szoku byłam.
a myślałam oczywiście, ze go rumiankiem poję 😁
spoko - spróbuj 🤪 😉 😉
właśnie, idę do apteki po melisę. ponoć i stolec jest po niej luźniejszy. dla Arona w sam razik 😆
bidulek mi padł właśnie na cycu i spi od 15 minut. ciekawe ile pośpi?
zaraz przychodza ciotki więc trzeba oczywiście z mamusi, jak zwykle wariatkę i kłamczucha zrobić, co to o dziecku niestworzone rzeczy przez telefon opowiada dlatego więc trzeba być słodkim rózowym śpiącym bobaskiem ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...