Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bogusia23 napisał(a):
najgorsze jest to ze ci sklepikarze którym ocalały sklepy to podniesli sobie ceny chleba i wody. Chleb 12 zł a butelka wody mala 5 zł 😠


Tacy wlasnie sa ludzi pazerni i nie patrza na cudze nieszczscie ale jak ich to spotka to chca pomocy 😠 😠 😠

Ja juz nie ogladm o tej powodzi bo mnie trafa najgorsza taka bezradnosc jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski ostatnio to mam taką załamke że masakra na dworze zimno u nas w związku jeszcze zimniej o co bym nie poprosiła Jacka to zaraz jazda a ja się muszę na wszytsko zgadzać...nic mnie już nie cieszy 😞 dobrze że mam Lenkę bo chociaż czasem mnie męczy ale wystarczy jeden jej usmiech,małe rączki na mojej szyi a wiem dla kogo mam żyć. Jest mi cholernie źle i przykro jak Jacek mnie ostatnio traktuje jakbym wymyślała sobie rzeczy nie do zrobienia a ja go prosze o błachostki których nie zrobie mając Lenke na rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak juz mialam kryzys to powiedzialam Sławkowi ze chce zeby bardziej pomagał. bo do niedawna to nawet dziecka nie kapał. Robił wymówki ze sie boi. Teraz to robi prawie codziennie.
Probował sie tlumaczyć ze jak wraca po pracy zmeczony to nie moze ode mnie całkowicie przejac małego. Powiedzialam ze tego nie wymagam a jedynie pomocy na miare mozliwosci i wiekszego zaangazowania w wolne dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój bączek nareszcie najedzony 🙂 Tylko na jak długo 😮
[URL=http://img713.imageshack.us/i/0908101055.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2807/0908101055.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.com/gp/product/images/B000ZMCM8Q/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=165796011&s=baby-products

Miśka przyrząd do zabawy. Że też takich bajerów nie było jak ja byłam mała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój na szczęście pomaga,nigdy się nie wykręcał od tego,nie narzekam,współczuje o Ilona 😞
ale to tak nagle?wydawało mi się ,ze wszystko było u was ok?


Dziewczyny!!!!!
mój mąż ostał pracę w najlepszym studiu tatuażu w Szczecinie!!!!!!!
pijemy!! 🙂


smsgs.miss.17 nr 71051
1,22
dziekujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Dzień doberek! Dopiero wstaliśmy ☺️

No więc tak:
- o powodzi nie oglądam bo mi ich strasznie żal
- grzybów w Szwecji nie stwierdza się (są ale same robaczywe)
- mój też nie kąpie małego ale dzisiaj go zmuszę (co prawda szykuje wodę, potem wylewa,karmi przede snem, buja, nosi - ogólnie nie mam co się skarżyć), pieluch też nie zmienia jak jest kupa 🙃
- zazdroszczę wam przespanych nocy bo u mnie to kiepsko wygląda: o 22 sen, o 24 pobudka na mleka, 2-3 mleka, 5-6 mleko i godzina gadania do siebie, 8-9 mleko i pobudka
- co tam jeszcze... a właśnie Iskra - gratulację dla męża-ja to bym sobie zrobiła tatuaż na całe plecy ale mój to by mnie pogonił chyba...powiedział, że ani dużego, ani małego 😠 a ja tak kocham tatoo

O kupa idzie. Zakładka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona tulimy! ech przywalić klocem w łeb to za mało czasem 😠

Ksawi cała mamusia 🤪 pięknie razem wyglądacie 😘

dzielny Gucik 😘 brawo!

Finka szczęściaro 😜 chociaż nie wiem, czy to dobrze 😮

Bogusia ta powódź to straszna tragedia 😞 ale Michaś bombowy! 😘

Agatta ja też grzybiara 🤪 ale tylko zbierać lubię, bo ani jeść (tylko kurki-pycha!) ani oporządzać już nie 😉

Arturek dzielnie trzyma główkę i jaki przystojny!

a zapomniałam wczoraj napisać, że pierwszy chustowy spacer taty z Pyzą udany 🙂 na początku trochę problemów organizacyjnych mieli i dzwonili do mnie, że nigdy już w chuście nie wyjdą 😉 ale po kilku poradach ułożyło się ekstra i się spodobało 🙂

nocka ok, chociaż bywały lepsze.

Anka tak sobie pomyślałam, że Aronek też z braku snu pewnie taki rozdrażniony...Pyza tak ma, że nie lubi zasypiać w dzień i walczy, a jak przetrzyma próby usypiania, to potem jest nieznośna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez nocki z pobudkami o 21 zasnie, pozniej po godzinie sie budzi - doje cycka i spi do 12tej lub czasami do 1-2 , pozniej ok.4 pozniej o 6 i o 7, czekam na chwile kiedy przespi cala noc, no moze byc jedna pobudka 😉 nawet kosztem tego, ze mi cycki biedne beda sie meczyly 😉

a wczoraj młody mial taki atak smiechu- ja płakałam ze smiechu, on smiał sie ze mnie i z tego ze pies szczeka , ale ubaw 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...