Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moje bo też wali zielonkawe kupki ale zauważyłam że to głównie od wprowadzania nowych dań:jabłek, bananów, marchewki. jak dla mnie to najważniejsze że nie ma kolek i zatwardzeń póki co nie zamierzam zmieniac mleka bo jeśli chodzi o mojego alergika nie mam zbyt wielkiego wyboru mlekowego więc pozostaje przy nutramigenie fakt że niemiło zagląda sie do pampersa pełnego alg no i czasem ten zapach 🤢to już nie noworodek i twarozkowe kupki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morf nie ma takiej opcji 😜
bogusiasama wiesz i czujesz najlepiej więc musisz podpytac na wizycie co to się dzieje
Adaś właśnie opędzlował mus z jednego jabłka mojej roboty 🙂blender spisał się super martwi mnie jednak to że przyzwyczajam go do papek i nie będzie potrafil przełknąc czegoś większego jak daje mu ugotowaną marchew to sie krztusi 🤢 ale chyba jeszcze bedzie czas na opanowanie przełykania, jutro zmiksuje mu marchew i pietruche 🙂
aha odnośnie butelek TT przeszliśmy ze smoka 1 na 3 i super zajada. może dlatego ż epierwsza butelka była pomiedzy 1 a 3 i moż edlatego Adaś nie odczuł zmiany, na 1 butlę opierniczał ponad 30 minut oho jabłko chyba przeczyszcza młodego lezy na brzuchu i chyba coś produkuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa co to znaczy matczyny instynkt wybrałam się na spacer i tylko weszłam do klatki a tu deszcz wichura burza grzmoty ciemno jak koniec świata 🤢
zrobiłam taki przeciąg w mieszkaniu że nie mogłam otworzyc drzwi do domu 🤢 tak zassał wiatr 🥴 przez to firanki wyleciały mi na zewnątrz i uszkodziłam sobie zawieszki na firanach i ściane wewnątrz okna 🤢 pech to pech 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy Wasze bobaski to też tak sie wyżywają na karuzelkach? Adaś jak już złapie zabawkę to miśki latają na około łóżeczka dobrze że są przymocowane bobym je zbierała 100 razy na dzień, aha kiedy opuszcza się stopień w łóżeczku? jak już bobo zacznie się podnosic/dzwigac tak? teraz jest wygodnie bie nie trzeba zamocno sie schylac a jak kłade młodego do kołyski to jest tak głeboka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...