Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anka no dziwne chyba rzeczywiście umierasz 😜 ale ja odkąd tylko urodziłam i karmiłam i teraz też herby nie pije nic a nic tyle że Ty wiadrami doiłaś więc nie wiem o co kaman 😉 powróciłam do kawki z mlesiem mniam
kłapi ja się nie znaju czy to norma czy nie bo ja nie podaje kaszki młodemu wcale 🤢
nie wiem czy Adasia nie uczula marchew możliwe to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapi my jedziemy na nutramigenie dla skazowców białkowców i takie mleka można kupic w aptece za jakieś 23-26 złoty w zależności od apteki a na recepte masz za 50% ja wyczaiłam najtaniej u nas w mieście i za puche płace 9 złoty 🤪 więc się opłaca ruszyc dupsztala do poradni 🙂
zapomniałam co miałam jeszcze napisac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
codziennie robie Aro fotę mniej więcej w tej samej pozie - będzie niezłe kalendarium
a to dziś z rana:
zobaczcie jego dziąsełka 😆
rozwalają mnie 🙂
[URL=http://img90.imageshack.us/i/39142464.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7198/39142464.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie 🙂
Spamiki slodziasne 😘

Ania
to Ty tak herbe lubisz boziuchno moj Piotrek to samo non stop herbata 😮
Ja nie przepadam a on jak angol hahhah 😁 😁 😁
Morphi nie wkladaj dzisiaj Babeczki do lodowki 🤪 😁

U nas nocka ujdzie teraz mloda oglada bajki wiem wiem nie mozna ale co 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Asienka - oj tak, marchew podobno przepięknie uczula 😁 (i nie do końca jest dla mnie jasne dlaczego karmiącym babeczkom tak każą ją wsuwać na potęge 😉 )
Zdjęcia Adasia superowe 🤪

Ja też kocham spamik
Spamujcie do woli 😁 😁 😁

U nas nocka standardowa, budzenie co 2 godziny jak z zegarkiem w ręku, a od 4 co godzinę.

Anka73 - nie umieraj! Może przerzuciłaś się na owocową, spróbuj 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kocham gorrrącą herbę dlatego sie tak martwię 🥴
a poza tym to mi wyjdzie na zdrowie, jak trochę mniej teiny zapodam do organizmu i Aro też będzie mi wdzięczny.
herbę piję z cukrem wiec i to dobre, ze cukru mniej sobie strzelę.
moze mi sie "przejadła" i muszę odpocząć.
w końcu duze zmiany mam w organiźmie, nie?
no i coraz mniej karmie cycem bo ta butlę wprowadzam, a moze mój organizm z herby właśnie mleko produkował 😁
no bo w sumie z czego, jak ja prawie tylko tą herbe łoiłam 😆 😁 😉 😁
zakładkaron butlowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam. jeszcze podrzemaliśmy 2 godzinki ale ja dalej beton jestem. mały znowu zrobił sobie sznyte na nosie.
Misiek też specjalnie kaszle skubaniec.
Wkurzona jestem bo robiłam fotki małemu wczoraj a pizda laptop nie załapuje karty z aparatu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie wystosowałam pismo do kiero i kadr że koniec urlopu mam 03.10, kurwa jak ja wrócę do pracy po prawie roku laby, bleeeeeeeeee i mój kruszon pozostawiony bleeeeeeeeee

wreszcie poległa pipcia, 40ml mojego mleka wsuneła z kaszką na szybkęsa i dorła japę, dupsko ją męczy bo kupy dalej nie ma, dizisaj zje szpinak na obiad to może ją coś pocisnie. Jak wstanie zbieramy się do realca po zupy i zakupimy nawet te na 5 miesiecy, no bo to już jutro 🤪

bogusia ja też łysieje, wydaje mi się ze już coraz mniej, ale jest katastrofa jak w łózku jest pełno moich kłaków. A do tego syfilis mnie dopadł na ryju pocisłam się i wyglądam jak burak, dzwonię po kumpelę może kawę chlapniem 🙂

Arona dziąsła są przednie jak ząbki u rekinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia chodź w czepku 😜
Anka może okres Ci się zbliża albo zaciążyłaś 😉
Julka Babce się upiekło, bo zasnęła 🙂
Dziewczyny wybiera się może któraś do Tesco albo h&m? Szukam dziecku bucików do chrztu, bo te co mam są za duże (rozmiar 0-3, długość wkladki 10,5) i do tego ta biel w porównaniu z reszta jest spopielała, nie wiem dlaczego i brzydko to wygląda. Ja obleciałam sklepy i nie ma rozmiaru 😞
Chodzi mi o coś w ten deseń: http://allegro.pl/show_item.php?item=1190515164&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. Maksymalna długość wkładki 10cm. Oblookacie mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asieńka to mnie pocieszyłaś, ze za te receptowe mleko to taniej choć ja jakoś nie zauważyłam bo płaciłam 23 zeta za taką jak puszka kawy 🥴
bogusia, mi też sie wydaje, że Aro kaszle czasem na zawołanie - że udaje 🙂
dobre są te nasze dzieciaki 😁 😁
kudły moje też wszędzie sie pałętają, łupież jakiś się pojawia (moze po farbowaniu), a na ryju już też pokazują sie wynalazki (czyt. parchy i inne chuje), których nie widziałam prawie od roku 😠 😠
bogusia, a spróbuj tą kartą pogmerać góra dół, włozyć i wyjać itd.
ja też mam taki problem bo chyba ta dziura do karty jest juz nieźle zapitolona kurzem
ta, Arona dziąsła mozna pomylić z zębulcami 😁 😁 😁
w sumie to chyba będzie miał galantą tą przerwę. ciekawe, jak bedzie wyglądał? pewnie smiesznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi, to zerknij proszę przy okazji czy jakieś butki dla chłopca są
mam podarowane, ale rozmiar 17 i wygląda w nich jak kot w butach
też zależy mi na czymś delikatnym (strój mam raczej letni i na szczęście zapowiadają powrót upałów 4-5 września)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...