Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak Julka zastrzyk, bo chemioterapia i radioterapia są w przypadku taty nieskuteczne, ognisk jest zbyt dużo i są to zmiany nieoperacyjne, zapomniałam jak ta metoda się nazywa, bynajmniej ma zatrzymać chorobę, a może jakimś cudem porozbija to, co się już wylęgło. Pisałam Wam już chyba, że w lipcu zeszłego roku lekarze przekreślili ojca i dali mu kilka miesięcy życia, jak widać mylili się i całe szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy z wycieczki objazdowej po miescie ...
zaliczylismy Rodzinnie knajpe
oczywiscie LOli pieknie spala
ale jak zarcie przyniesli
to Dziecko akurat bawic sie chcialo
ostatnio mam tak ciagle 🤢
no wiec albo ja albo Konrad jemy zimne ...

Spamy piekne !
Mia i Majeczka przesliczne Dziewczyneczki 🙂

Sztunia to ja juz wiem skad tyle piegow Twe oblicze zdobi skoro sie tak do slonca wystawiasz 😆
tak czy inaczej - uwielbiam piegi - sa zajefajne 🙂

Morf kciuki za Tate
z calego serca mu zdrowka zycze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie wiem jak Wam dziękować kciukasy kwietniówek naprawdę są magiczne. Piotrek czuje się dobrze nawet dzisiaj wstał z łóżka może na weekend wyjdzie na przepustkę 😁 😁 😁 zabieg się udał za tydzień kontrolny rezonans i tomograf i może zapomnimy o wszystkim.
Później rehabilitacja i wszystko będzie jak dawniej tutaj są malutkie schody ale dam radę zresztą przecież też mam Was i Wasze kciukasy.
Wczoraj zrobiłam wielkie pakowanie i ciuszki w rozmiarze 68 poszły dzisiaj do innego chłopca a mój wielkolud wskoczył w 74 😁 😁 😁 kupiłam dzisiaj mu kombinezon na zimę jak przymierzyłam to się zastanowiłam że za duży ale zima jest długa więc damy radę.
A jeszcze mamusia zaszalała i wygrała wczoraj aukcję na alegro i zakupiła synusiowi zabaweczki
http://allegro.pl/show_item.php?item=1189746815 to chyba z tej radości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monis no super wiadomosc 🤪 😆

Morphi i zeby tak bylo 🙂

Ja sie wkurzylam bo tu mamy pralnie nie ma pralek w domu, zlaze tam z tobolami i z mala w chuscie
taszcze to wszystko wkladam pranie proszek plyn itd a tu chuj nie wlaczaja sie pralki no szlak mie trafil prawie 😠czekam na meza zostanie nam 1h ciekawe co wypierzemy 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...