Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ooo Bogusia mnie uprzedziła 😁
U mnie na wsi pływalnie z instruktorem, ćwiczenia jakieś śmieszne 260 złych 10 lekcji nie pamiętam, ale chyba 40 min. Po 3 zajęciach można zrezygnować i oddają kesz. Mi się to nie widzi, bo trzeba dymać na 16 (wtedy Piotrek kończy pracę) i do tego raz w tygodniu. Chcę na takie luźne, idę kiedy chcę, na ile chcę i robię co chcę 🙂 W Łodzi chyba nie ma takiego luksusu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Morfi - skoro sa na basenie zajęcia, to znaczy że warunki tam sa odpowiednie, to czemu nie miałabyś iść tam sama Babką, w innych godzinach niz zajęcia
Ja też wiem że chodzenie na określoną godzinę określonego dnia i to za większą kasę nie sprawdziłoby się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

My tez robimy podejscia do basenu i czytajac was jestem coraz bardziej przekonana ze jednak warto 🙂

U nas po dwoch dniach mega kupa poszla i synus od razu lepszy humorek ma 🙂

A co do wypadania wlosow to u mnie po prostu koszmar. Wypadaja na potege a ja dostaje nerwicy jak ledwo co posprzatam mieszkanie a juz na panelach leza moje klaki.
I nic nie daja wizyty u fryzjera i podcinanie wlosow.

Spamy przepiekne. Asienka piekna z ciebie kobitka 🙂
A Aro z pielucha robi to samo co Filip na buzce pielucha lezy najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrociwszy z przychodni własnie 🙂 dostałam recepte na 3 op nitramigenu 1 i 3 op juz dwójki 🤪 jacie ale te nasze bobasy już duże napoatzyłam się na takie maluszki co przyszły na pierwsze sczzepienie 🙂
mozliwe że uczula go marchew albo któres jablko jest ich wiele na rynku wiec musze testowac ktore albo tylko sloiczki dawac bo po nich nic nie mial 🙂
wyczailam najtansze mleko puszka 8.90 🤪
obkupilam mlodego w sklepie w bodziaki na ramiaczka takie bede nam przydatne pod sweterki bluzy itp a starszego obkupilamw lumpach 🙂
maly najedzony walczy ze snem zatem zwijam sie na spacer 🙂
agata rozbrajasz mnie swoimi tekstami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, doczytałam 🙂
melduję- no tak mi się wydaje, że ja i Amii najmłodsze, bo 88r. jesteśmy, chociaż chyba sylwcia prn była młodsza, ale z tych mamusiek, które piszą to najmłodsza jestem 😎

Byliśmy dzisiaj na kontroli z tą miękką potylicą Oliwki i niestety, jest miękka dalej. Dawałam jej Devikap, ale lekarka mówi, że to bardziej profilaktycznie się daje i przepisała mi Vigantol, po tym ma jej zacząć twardnieć. Krzywicy na szczęście nie ma, bo główka w ogóle jej się nie poci, jedynie co, to stópki i dłonie, jak ją za ciepło ubiorę- po rozebraniu już jest ok. Lekarka powiedziała mi, że Oliwka ma bardzo inteligentne spojrzenie 🤪 i że widać, że już wszystko rozumie. powiedziała, że jest fajna grubiutka i teraz uwaga- waży 8020 (!!!) 🤪

Aro bezbłędne ma dziąsełka 🙂 Ania- Twój qwizz mnie rozbroił 😁 😁 😁 😁 😁 😁 jesteś niemożliwa 😉

Adaśko niezły elegancik 🤪

zakładam teraz na sprzątanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...