Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
przeczytalam co naskrobalyscie ale oczywiscie zapomnialam
zaraz moze zabiore sie za pisanie kolejnej pracy
tesciowe to temat rzeka..., moja nawet ostatnio nie bierze malej na rece, a tak w ogole to mogli przyjechac do nas zobaczyc wnuczke na swieta ale sie im nie chcialo wiec chyba nie musze mowic jak mi z lekka przykro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Olcia ma zazwyczaj 2 drzemki w ciągu dnia , pierwsza tak koło 9 na ok pół godzinki a druga koło 13 i ta jest dłższa bo ok 2 godzin. sporadycznie zdarza sie jej poranną zamienić na wieczorną koło 16-17. właśnie poszła w kimę wieć siadłam poczytam was troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ugotowalam mlodemu warzywka na parze i spalilam garnek, bo jeszcze mi sie przypomnialo, ze groszek mozna wrzucic i za dlugo trzymalam garnek na ogniu 😜

oczywiscie Iggi troche podziubal mojego zarelka, zmieszalam mu ze slioczkiem krem z dyni i zjadl troche wiecej, ale i tak malo. oj ostatnio po tej chorobie tak malo je ze szok, schudl mi, buuu nawet deserku malo je, no ale humor ma wiec mysle ze to przelotne

a teraz bawi sie garnuszkiem klocuszkiem, juz mam dosc tej piosenki wydobywajacej sie z niego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka mnie tez tesciowa nie odwiedza, ale świadczy to o tym jak bardzo zalezy jej zeby wnuk ja czesciej widywal.
A pozniej ze Filip do niej nie chce isc bo sie boi.

A ja uwazam ze dla chcacego nic trudnego. Syn i corka maja samochody wiec jaki problem zeby ich poprosic zeby ich do nas przywiezli.
Juz nie wspomne ze pociagi tez chodza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłyśmy ze spaceru troche nam sie przedłuzyło i haia głodna wiec nie zdążlyłam jej zrobic mleka tylko dostała łsosia z koperkiem i całą miche wtrążoliła.

Na dworze zimno ale nie na sanki 😞

Lola jest urocza sama w sobie i nie musi nam trików pokazywac.A Hania pokazuje sztuczki tylko mi iBrydkiemu, a przy obcych wstydzioch. Ostatnoo takiego walnela jak preszedł mój brat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahan moje dziecko ostatnio też nie zasypa łątwo. Kiedyś było tarcie oczków -> łóżko -> spioch.

a teraz jest tarcie oczu -> ryk -> ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk -> ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk -> ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk ryk-> wstawanie w łózku -> tarcie oczu> ryk -> spioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAM PROBLEM!!!
pisze tą pracę co kiedyś wam pisalam, PRACA NA ETACIE CZY SAMO ZATRUDNIENIE, PRZEDSTAW WADY I ZALETY OBU TYCH SYSTEMÓW Z PUNKTU WIDZENIA PRACOWNIKA I PRACODAWCY
z punktu widzenia pracownika mam ale nie wiem jak to uchwyciz od pracodawcy, zrobilam w formie tabel, oddzielnie do samozatrudnieia i oddzielnie do pracy na etacie , brak plusow i minusów przy pracodawcy w obu systemach zatrudnienia, jezeli wpadnie wam cos do głowy to prosze o pomoc
BŁAGAM !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spacer zaliczony
ale szybki na maxa i skonczyl sie w Tesco 😁
bo mroz jak cholera ...

klapi Ty zawsze tak ladnie o moim LOlku piszesz ...
chyba Cie kocham 😁 😁 😁

nalwos fajna ta Twoja Dzidzia 🙂

moj LOlek ma 3 drzemy w ciagu dnia
ok godz 11, ok godz 14 i ok godz 17
spac idzie ok 19 lub 20
jakos tak u nas wszystko regularnie, rutyniarsko sie toczy juz od dawna

a tak w ogole to
wlasnie robie sernik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka - samozatrudnie plusy (nienormowany czas pracy, niezaleńośc, elastyczność, niezalezność, minusy (ryzyko, samodysypilna, wysokiesaozapracie, ciagle doszkalenie w prawie itp)

pracodawca plusy ( wybor prcwonika wg własnego klucza, kodeks pracy) minusy scedowanie obowiazkow na pracownika, zaufanie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...