Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monia - moze trzydniówka?? oby tylko 🤔 biedny Aruń 😞
a ty, jak zwykle, niezastąpiona 🙂
iskra - to laska nebeska 🙂
a to poranny spamowiec Aro na swoim bolidzie 😉
[URL=http://img824.imageshack.us/i/brum2.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1922/brum2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
i poglądowo w tle od Mikołaja kosz na zabawki:
[URL=http://img530.imageshack.us/i/brum1.jpg/][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/107/brum1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w WYCZYSZCZONYM bolidzie 😁
Xa - czy w bujaku czy w foteliku to tak samo pięknie wysmarowany zupką 😁 😁 😁
Misień zagilany ale widać siły do psotów to ma 🙃
co do syfiastych sprzedających to ja naprawdę nie wiem ale wstydem bym sie zalała, ale przede wszystkim to nie jestem w stanie pojąc, jak ich dziecko mogło w takim syfie sie bawić - chyba nie czyścili go w ogóle od początku uzytkowania.
ja brzydziłam sie go dotknąć 🤢 bleeee...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i ja sie znowu melduje 🙂

wczoraj u nas imprezka prawie do rana
super bylo, sympatycznie, wesolo, troche alkoholowo
uchichralam sie i nagadalam na maxa
nie wspominajac o obzarstwie ☺️
zajebiscie bylo 🙂

LOlusia juz sie przestawila na nowe klimaty
poszla spac o 20 - spala do 9 🤪
w ogole w Sopocie zawsze spala lepiej
w zwiazku z tym ...
chyba tu zostane na zawsze 😁 😉

LiLi gratki zebowe ! 🙂

Xav jaki ryjek umorusany ! 😁

Ajro jaki Mikolaj z zebami - no nie moge !
chyba sie nie przestawie jak juz LOlus bedzie mial zeby ☺️

kciuki za chorowitkow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania to zalezy jaki sprzedawca, ja kupilam kiedys takiego krokodyal co agata uzywany pisalo to fakt ale taki ujebany ze musialam go dwa razy w pralce prac
a teraz przed swietami kupilam, fisher prices pelzaka kurcze uzywany a normalnie jak nowy, i w sklepie kosztuje 150 zł a ja kupilam za 47 zl z wysyłka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Michaś sam stanął. Zaraz na pupie wylądował ale w końcu udało mu sie pupsko udzwignąć 🤪
No i standardowo zrobił sobie kuku. Przyciął paluchy szufladą. Musze kupic te zabezpieczenie w końcu.
O właśnie trzaska szafką. Lecę na ratunek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna ja już jedna Miskową zabawke opchnęłam na allegro bo ją Misiek olewał, leżaczek też. No ale jak zbierasz dla drugiej dzidzi to radzę wynająć magazyn 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiadomo, ze nie każdy taki syfiarz ale, ze w ogóle chyba sporo takich...
Misiol - graty stojaka 🤪

wznawiam temat zlotu u mnie.
nie wiem czy jeszcze w tym roku (wątpię zebyśmy sie zgrały) ale w najbliższym czasie warszawskie, zyrardowskie i inne laski i bobaski zapraszam na pościg za uciekającym szczeniaczkiem pełzaczkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie mamy jeszze kawałek podłogi żeby stopy stawiać ale juz niebawem będziemy fruwać nad tymi sprzętami 😉 😁
sanie to na balkonie stoją ale wciągnęłam do domu żeby zaprezentować na focie 🙂. teraz czekamy na opady śniegu: ho, ho, ho!!!!
a bujak u nas wrócił do łask i jest używany namiętnie do wchodzenia na niego i bujania sie na stojaka i przyprawiania mamusi o ból głowy 😲 tym samym więc jeszcze z nami pobędzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gu zgrzyta zębami 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Masakra, co za dźwięki 🤔

Ja chcę zlot jeszcze w tym roku 😎 😎 😎
(od stycznia będę w tygodniu niedostępna 😞 😞 😞 )
Agatta - kiedy wracasz z Sopotu?
Niestety z tego co pamiętam dopiero po Nowym Roku 😞

W takim razie będę walczyć o zloty weekendowe 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miśku - gratki stojaka 🤪
Możesz sobie podać Gu rękę, bo chłopak wczoraj wieczorem sam stanął w łóżeczku
(już od tygodnia próbował stawać podczas wspinaczki na meble ale udawało się tylko jak podawaliśmy mu ręce do podtrzymania się)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej,

Święta święta i po świętach.

Minęły za szybko, jak zwykle wolne.

Wizyte u tesciowej przezylismy a do domu wrocilismy z szczekajacym psem i koniem na biegunach.
Oczywiscie nie musze wspominac ze zabawki kompletnie nie trafione bo mlody sie ich boi, ale tak to jest jak ktos chce sie wymadrzyc i nie zapyta czy jest to dobry pomysl.
Wszystkie zabawki graja, śpiewają, skaczą świeca i inne bajery wiec mlody sie ich panicznie boi.
chyba tesciowa widziala ze ani mi sie nie podoba ta zabawka i mlodemu tez bo caly dzien siedziala jak struta, zero humoru.

A dzisiaj niestety powrot do szarej rzeczywistosci praca praca i praca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

aron sto lat 🙂 całuski

a ja wreszcie oddetchnełam też mne te święta trochę umęczyły 🙂
ale już na nastepny rok mam plan, że ominiemy nasz dom w imprezowaniu świątecznym 🙂 Majka ogólnie latanie po chałpach zniosła dobrze, no i dzisiejsza noc była mega zaskakująca 🙂 zasnęła mi na rekach wczoraj bo tak nam się chciało ją pieścic no i była taka zabawna i spała do 7 rano- SZOK 🙂 o 6 jak michał wstawał do pracy obudził mnie i mówi ze Maja dalej spi na dole to ja biegiem do niej czy oddycha a ta otulona w kołderke spi 🙂
zdjęcia świąteczne i te poświateczne super 🙂

zabieram się za odgruzowanie poświąteczne, myję łebk i lecimy do kuzyna z ciotką z Włoch się zobaczyć, plusik taki że obiadu gotować nie muszę

P.S. wczoraj miałam spięcie teściem, kiep jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aronku Sto lat, jeszcze większej ilości prezentów 🙂 Sanie piękne od środy ma padać wiec chożmy na sanki! A Bloid bliźniaczy z Haniowym mogą do tego samego serwisu oddawac 🙂
Aron rzeczywiscie proca i zeby i gadka i motoryka! Bedziemy o im jeszcze nie raz słyszec 🙂

Lily Gratuluję ząbka.

Misiek Gratki stojaka, strzeliłeś ostatnio z rozwojem ja widzę. A upacianie jedzemiem musi być 🙂 My wczoraj zaliczyliśmy barszcz czerwony na bluzce i łososia pod bluzką 🙂

Kasiak zabawki schowaj za pol roku się przydadzą. a tesciowa ma nauczkę!

Agata wrcaj do Warszawy bo musimy isc na Basen. I jewszcze chcialabym cie wyciagnac na joge 🙂od nowego roku

Jozo okropienstw to zgrzytanie, podobno to emocję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi o właśnie przypomniałaś mi.
Wczoraj byliśmy u znajomych. Pare osob było. To jedna ciotka wzięła Miska na ręce a za jej plecami stał kubek z barszczem na półce to oczywiście łobuz skorzystal z okazji i wziął sobie kubeczek. Ciotka cała w barszczu Mis tez. A ja mu białego świątecznego bodziaka ubrałam 😠
Zaraz zaprałam na miejscu. Oby zeszło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...