Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
i my juz PO !
w domu 🙂
u nas na Wigilii bylo 15 osob wiec tlum
polowy nie znalam 🤢
zmeczona jestem - padam ...

a rano frrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuu do moich Rodzicow 🤪

milej reszty Swiat Babeczki ! 🙂
bede zagladac co u Was ...
bo nie wytrzymam ! 🤪

spokojnej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zaspamuje powigilijnie 😆
Tak misia sie cieszyła z maszynki do baniek
[URL=http://img401.imageshack.us/i/dsc05213q.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4495/dsc05213q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Z mamą przy dziadkowej choince
[URL=http://img715.imageshack.us/i/dsc05221v.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/669/dsc05221v.jpg[/IMG][/URL]
W zimowej czpie
[URL=http://img253.imageshack.us/i/dsc05197z.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3755/dsc05197z.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Przeżyłam u teściowej 😁 Anielka na początku trochę się krzywiła, bo wszyscy na siłę chcieli się witać, ale Piotrek ja wziął na ręce i dzieliła się ze wszystkimi opłatkiem i zacieszała 😁
Dostała m.in, lalę, ekstra ciuszki zagramaniczne i dzbanek fiszerprajsa od chrzestnego- chciałam jej to kupić, ale drogość i dobrze, że się wstrzymałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Opowiem Wam coś 🙂
W czwartek Piotrek zrobił pranie łachów i rozwiesił na takiej przenośnej suszarce, weszłam do pokoju i powiedziałam do niego- ooo choinkę ubrałeś 🙂 Na noc przenosimy ją do łazienki żeby koty nie zrzuciły prania i w piątek mąż do mnie zobacz czy choinka wyschła, no to poszłam, a tam pod suszarką wielkie pudło opakowane w gazety 🙂
Normalnie posikałam się ze śmiechu 😁 Rozpakowałam a tam pogniecione gazety i dwa pudełka, jedno miało wstążkę z takiego centymetru nalepianego na blat, a na drugim narysował odręcznie 🙂 Dostałam getry sportowe nike i białe skarpy, bo przecież ostatnio tak moje uprał, że różowe były- oczywiście był to prezent urodzinowy, bo na święta kupujemy sobie coś wspólnego większego 🙂
W szoku byłam, że przemycił to tak, że nie zauważyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten świąteczny poranek długo bez Was nie da się wytrzymać człowiek chłonie wiadomości i z utęsknieniem spogląda na kompa żeby tylko do Was zajrzeć
u nas wigilia była na 7 osób doszła pra babcia Areczka i dobrze że miałam przygotowany dla niej portrecik prawnuków bo by nic nie dostała pod choinką Arunia znalazł kaczuche do kąpieli i autko do gryzienia a moja mama kupiła mu talerzyk i miseczkę a on miseczkę do buzi i wołam amam aż mi się łza zakręciła w oczku Weronisia dostała swoje ulubione książeczki a Patunia też a dziadkowie kupili im sanki w biedronce takie plastikowe ja dostałam od Piotrka perfumy i aż byłam w szoku skąd wziął kaskę bo on nie ma nawet karty do bankomatu i ja dostaje całą wypłatę musiał oszczędzać sporo ale zrobił mi wielką niespodziankę.
Dobra to tyle z wigilii 🙂
Areczek teraz śpi dziewczyny oglądają bajkę mąż śpi bo głowa go boli a ja siedzę na kompie bo tęskniłam za moimi psiapsiólkami z brzuszka 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja sie witam w ten samotny poranek , maz na sluzbie... 😞
ciesze sie ze prezenty udane, lila tylko od nas dostala prezent, wczoraj dzwoni tesciowa i mowi ze prezenty czekaja na lile, ale my dopiero pod koniec grudnia pojedziemy do nich, ciezko im przyjechac na pare godzin do nas... 🤨
ja dostalam depilator... 😁, totalne zaskoczenie bo nawet nie wiem kiedy kupil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej to najgorsze swieta w moim zyciu 😞
przemek z remikiem pojechali wczesniej a ja z rodzicami godzine pozniej,bo emka zasneła.
Mieliśmu wypadek,tata nie jechał szybko,było b.slisko 😞prawie dachowaliśmy,nic nikomu sie nie stało ale strachu sie najadłam,mam to wszytsko przed oczami,tą barierke,drzewa,okrecający sie samochów,kurwa/........emka oczywiscie w foteliku,nawet nią nie drgnęło 🙂ale do dego trzymałam fotelik z nią z taką siłą ,że aż niewierzyłam,że tak można 😞
TO CUD ,ZE Z NAPRZECIWKA AKURAT NIE JECHAŁ ŻADEN SAMOCHÓD!!!!!!
😞

do tego nie mamy ani jednego zdjecia bo aparat sie zepsół 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja

doczytałam 5 stron do tyłu bo ponad 60 nie nadrobię
a więc przede wszystkim iskra mam gęsią skórkę i dziekuje bogu że nic sie nie stało

Drogie kwietnióweczki życzę samych radości, miłości, wielkich uniesień i sukcesów, spełniania marzeń 🙂 i niech nam pociechy rosna w zdrowiu i w szczęściu 🙂

miałam się odzywac a tu dupa 🙂 tak mnie zagoniło że nie dałam rady 🙂 Wigilia była u nas 17 ludziów oczywiście razem z królewną Mają, choinke mamy najpieknięszą, równa, gęsta i wogóle fiu fiu 🙂 prazentów było bez liku, i były trafione, tylko teściowa wydała kupe kasy na takie koraliki na bransoletkę, które nie pasuja na moją, bo inna firma 😞 ale może znajomy jubiler coś zaradzi 🙂 poza tym było świetnie, Maja miała akcję ząb ale panadolem spowodowałyśmy że zamiast pierwszego zęba pierwsza gwiazdka zaświeciła. Dostała multum szmat i o dziwo każda fajna, i troszkę zaawek 🙂 skończyło się w miarę wcześnie więc meżuś sprezentował mi takie bzykanko że i ja gwiazdki zobaczyłam wrrrrrrrrrreeeeeeeeeeesssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzccccccccccccccciiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 a dzisiaj 🙂
obiad u szwagierki lekko sztuczna atmosfera i jak zwykle to samo, schabowy i kurczak 🙂 teść że mogę sobie pozwolić i dużo zjeść, Kacper pokazywał jakie piekne słownictwo zna a tatuś brał go do pokoju i sprzedwał m klapsy, Maja była śmieszna i grzeczniutka no ale wszyscy zgodnie twierdzą że jeszcze pokaże pazurki, a jak nie pokaże to widocznie jest grzecna no bo dziewczynki tak mają, siedzielismy w półmoku no bo przyszedł rachunek za prąd no i mają płacić więcej no to trza zacząć oszczędzać 🙂 🙂 🙂 ogólnie siedzenie w ciszy albo stękanie że święta świeta i po świętach przyprawiało mnie o mdłości, i pomimo że to dziisaj mój dzień na picie, wypiłam tylko trzy czy cztr=ery kieliszki no bo same baby piły i chlipały po 1/4, dobijam winem i czekam na męzola bo pojechał po rodziców moich co z imienin wracaja,

ooooo wrócił mam nadzieje że i dziś gwiazdki zobacze donranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra uffffff dobrze wam sie nic nie stalo!

maz wlasnie usypia Igora, bo mial dzis dzien dziecka i poszedl spac o godzine pozniej, zastrzyk nr 5 byl juz dzis, ogolnie widze poprawe, a humor ma jak talalalal 😁

maz jest chory i zmierzly wiec dzis sprezentuje mu bzykanko, bo juz nawet tesciowa powiedziala, ze zmierzly jest i mam mu nerwosol dac, to jej powiedzialam ze sie z nim poseksuje 😜

my prezentow nie kupowalismy sobie, ale Igor mial pod choinke koperte z kasa od tesciow, moi rodzice wczesniej zaplacili za sanki, prababcia tez dala koperte z kaska, a wujek meza poduszke z owieczka made in china 😜 jutro Iggi dostanie garnuszek klocuszek od chrzestnego, a moja siorka- chrzestna da mu ubranka- slyszalam ze ogrodniczki kupila- jal ja kocham dzieci w ogrodniczkach 🤪

jutro plan jest taki
jedziemy na zastrzyk ok 9-10 pozniej od razu do moich rodzicow, a wracajac od 18tej znow wstapimy do przychodni na zastrzyk 🙂

dobranocka mua 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Oj Iskra tulę. Ale wrażenia.
To widze że swięta udane. U nie tak sobie. Bo ja dalej tych prezentów Miskowych nie mogę przeżyć 😞 Wiem głupia jestem ale co poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
iskra tule najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo
bogusia nie smutkaj sie tak napewno jakbys mogla to dalabys michalkowi wszystko co najlepsze pamietaj ze jeszcze jest maly i nie kuma potem trzeba bedzie kredyty brac na te listy co bedzie pisac do swietego mikolaja tyle bedzie mu sie rzeczy marzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
święta święta i dobrze że zaraz po..

dzień dobry! 😘

nam się Ksawi tak rozregulował że głowa mała
zasnąć nie umie, tylko się przekręca na brzuch
i płacze 🤢

Wigilia straszna!

Ksaw dostał albo jakiejś kolki albo huk wie czego
od 18 się darł..nie zobaczył Mikołaja,
a my się strasznie umordowaliśmy..
dostał prezenty, niektóre za głośne 😮 🤢 już mają powyjmowane baterie 😜
Wczoraj już lepiej było, ale my już jakoś z Rafałem
nie umiemy się świętami nacieszyć
o tyle!

Iskra aż mi ciary przeszły! 😲
Całe szczęście, że nic się Wam nie stało i
że fotelik Emki okazał się nie zawodny!
Tule i całuje Was wszystkich

Dziś jeszcze obiad u mojej mamy..
ehh..chciałabym już w chałupie posiedzieć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie źle czuje. Obym Michasia nie zaraziła 🤨
Miś znowu dał w nocy popalić a to mu smok wypadł albo sie poodkrywał, albo za wysoko sie podsunął. No czuje się jak zombie. Niech mnie ktoś dobije...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...