Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo
ślub już był, tak jakoś wcześnie
weselicho wieczorem 😎

Ja też nie wierzę, że wbrew mojej woli dadzą dziecku danonki czy czekoladę w żłobku
Nie mówi Iskra, że dadzą na siłę

Nadia super pannica
i te wielkie niebieskie oczy 🤪 🤪 🤪

A kuce Hanki mega profeszynal
I pomyśleć Klapi, że mówiłaś że nie chcesz/nie umiesz wiązać kucyków....
a tu takie czary robisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze przejdę sie z mała do szpitala może ktoś mnie łaskawie przyjmie bo dziecięca przychodnia zamknięta. Mała ma wyciek z obu uszu i trze głową tak analizując kilka dni wstecz to wszystkie objawy na zapalenie ucha. Poczytałam w necie i mam wizję pękającego bębenka i niedosłuchu wiec zapierdzielam chociaż spokojniesza bedę mam nadzieję atak mi sie nie chce bu.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z LOlusiem niby ok
a momentami lapie jakies dziwne klimaty, placze i chce tylko na raczkach
wtedy sie przytula
a ja przezywam deja vu
i czuje sie jakbym znowu miala noworodka
strasznie to meczace

kontynuujac temat karmienia/jedzenia w zlobkach ...
wkurwilabym sie jakby dali mojemu Dziecku cos czego sobie nie zycze
nie mam jeszcze doswiadczenia zlobkowego
ale wydaje mi sie, ze w zlobkach czy przedszkolach rodzic moze dawac dowolne wytyczne
i opiekunki musza sie do nich zastosowac
ale zaznaczam, ze nie wiem jak to jest w praktyce
tak czy inaczej - ja wymagalabym tego od opiekunek/nauczycielek

NEW tulaski dla Nadii !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w żłobkach można dać wytyczne ale w przedszkolach państwowych ?niespotkałam się...można zaznaczyc,że dziecko nie jada naprzykład krowiego mleka to go nie będzie dostawało i tyle,ale niewiem czy ktoś w inne mleko lub cokolwiek innego będzie się bawił w panstwowym przedszkolu.
W prywatnym tak,u nas tak właśnie jest.
U Remika w przedszkolu państwowym dzieciaki jedzą to co jest,poza tym takie przedszkola nie żadko przyjmują "problemowe dzieci"

Ja nie zabraniałam słodyczy Remikowi i wyobrażcie sobie ,ze on ich po dziś dzień nie lubi,tzc je jak go najdzie ochota,zawsze było tak,że słodycze w weekend są i tak zostało po dziś dzień,ale może tak łatwo mi poszło ,że on nigdy za nimi nie przepadał?
Lubi tylko gumiaki i mentosy 🙂czekolada bardzoooo żadko,juz nie pamietam kiedy jadł,tak samo batony,tu n chodzi o ZAKAZ bo to nic nie da,fajnie wprwadzić granice i sie tego trzymać.
Jozo napewno nikt wbrew twojej woli nie da danonka 🙂
Ja napisałam,ze daje się ale pewnie jak rodzic się nie zgodzi to nie dadzą.
Pracowałam już trochę z dzieciakami w różnych miejscach i z moich obserwacji można wyciągnąć różne wnioski na temat żywienia dzieci w placówkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry a raczej dobre popołudnie
melduje że wzięłam sobie do serca Wasze rady i zabawiłam się na maksa 😁 😁 😁 😁 😁 😁
do domu wróciłam o 5 rano kaca nie mam wypiłam 2 piwa i drinka marzenie mniam mniam oczywiście zwinęłyśmy kartę drinków żeby wiedzieć ich skład i zrobić sobie w domu 😜 😜
poznałam Jacka Stachurskiego bo śpiewał tam koncert mam autograf 😁 😁 😁
o 7 rano telefon od szefowej że 😞 😞będzie u mnie za 15 minut i jedziemy do pracy szykować papiery więc pospałam że aż strach 😞 😞 jednak jak wróciłam o 12 to 2 godzinki drzemki razem z synusiem zrobiły cudo
no ale są i te złe strony wyjścia z domu katar z nosa leci jakby zawory nie trzymały gardło boli ( najlepsza byłaby szczotka do kibelka i szorowanie gardła albo muszę chłopka z molestować i innego lekarstwa użyć ☺️ ☺️ ☺️:blush 🙂
gratki dla naszych dzieciaczków
Klapi Ha ma urocze kucory i tylko patrzeć jak będziesz robiła warkocze
Nadi super
jak coś pokręciłam ze spamami to przepraszam ale to przemęczenie organizmu 🙃 😁
więcej nie pamiętam a wiem jedzonko ja kupuję jarzyny u takiego pana na ryneczku podobno ma swojskie na nawozie naturalnym jemy wszyscy mięsko u mnie gości od znajomego co ma chów świnek i krówek bo Arczi uwielbia cielęcinkę a przy tym Werka też ja uwielbia
no i wielka prośba potrzebuje prosty przepis na przyrządzenie szpinaku bo dostałam dzisiaj dwie duże reklamówki a dziewczyny się śmieją że będą jak Papaj marynarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morf przytulam!!

Nwe jak już Robalczek wyzdrowieje to idz tam na skarge poki co trzymam kciuki!!!!!!!!!

myślę ze w żłobku bede mogła kontrolowac to co chce zeby hania jadła, a w przedszkolu bedzie miala juz ponad 3 lata wiec bedzie mogła jesc danonki.

co do słodyczy to u nas w domu nie ma ich za wiele wiec nie bedzie kusilo, a jak bedzie maiala ochote to owszem jej dam, ale nie wice absolutnie sensu dawac jej batonikow czekoladowych w weiku 11 miesiecy!


dajcie przepis na zupe z cielącinka dla słonia bo chce porobic słoiczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam zammiennik do kszy manny, platki ryzowe błyskawiczne.
Piszą na opakowaniu zeby gotowac dwie minuty ale jak sie zaleje wrzatkiem to tez dojda.
tak rzucam wam jakbyscie chcialy urozmaicic, tyle ze nie da sie do butli wrzucic.

dałam z otrębami i żurawiną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam podobne przeboje z kotami, co Hania ze świnkami 🙂 Jest cacy cacy, kizia mizia, tylko futra ogólnie nawiewają jak A za głośno piśnie 😁 Ostatnio A ma fazę na zabawę kocimi gadżetami i wtedy głupki do niej przychodzą i się z nią bawią 😁
Byłam u sis- misio bidulek, chudy, ma anemię, w poniedziałek zrobią mu kontrast- no jest zagadką dla lekarzy- bo wszystko niby ok, ale jeść nie chce 😞 i cały czas praktycznie płacze 😞 Waga z rana 5040- co to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla wszystkich Imprezowiczek - dobrej zabawy ! 🙂

NEW wcale mnie nie zdziwila Twoja opowiesc ...
Szpital Panstwowy i wszystko jasne

Ha jaka juz "dorosla" 😆
dawno jej nie widzialam
i rzeczywiscie jaka delikatna
super ! 🙂

no i oczywiscie kciuki za Michasia ! biedaczek malenki ...

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...