Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
U babci było zajebiście. Żałuje że dłużej nie zostałam. Mógł chłop ze mna zostac u niej na te dwa tygodnie bo i tak siedział w domu a teraz jak wróciliśmy to poszedł do pracy 🤢
U babci Misiek to pratycznie łaził za mną cały czas. Ciągle na mnie wisiał. Żarłok z niego na maksa. Nic przy nim zjeść sie nie dało. Musiałam czasami krzyknąć na babcie żeby mu nie dawała. Jak widział kogoś z talerzem to od razu biegł do stołu i próbował ukraść co na nim leżało 😮

Próbowałam przeczytać co się działo ale po 30 stronach sie poddałam 😜
Poproszę o skrócik jakiś.
Pizgawica u mnie. Grzejnik narazie lekko ciepły.
Misio nie próbuje sam chodzić. Dalej przy meblach zasuwa.
U babci to miałam polewke z niego bo wyciągnął wegiel z weglarki i zaczął go lizać. Widać ze głodze dziecko jak wegiel juz je 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
Emila dzieki za info.

Bogusia co u nas?
Dzieciaki troche chorują ale wychodzą z tego, Ilonki bobas stawia pierwsze kroki inne się puszczają(na lewo i prawo).
Chłopy nas wkurwqiaja ale potem nam przechodzi.
Zadna poki co nie zaciązyła.
Klapi okazała się ekofrikiem 🙂
Ot!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

Bogusia witaj 🙂

A ja mam pytanie do mam i do EKOFIRKA 🙂 w czym chodzą po domku Wasze skraby?? kupiliście jakieś kapcie?? z twardą podeszwą czy taką miękką skórzaną? Bo ja już zgłupiałam Lenka gania w tych miękkich lub skarpetkach anty...ale jak byliśmy u koleżanki to Ona Nadii kupiła te z twardą podeszwą.TO JAKIE W KOŃCU SĄ DOBRE??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem, trzeba zapitac lekarza,
ha chodzi w skkarach z absem
mamy takie ze skórzana poderzwa ale ja zakładam np do sklepu, jako drugą parę, że jak zdejmę kobiaka to zeby jej cieplej było bo one takie długie są.

kiedys cos mi sie obilo o uszy ze buty dopiero 6 tyg po tym jak dziecko zacznie chodzic i to po kosultacji z ortopeda.

ja tez latam w skarach nie nawidze kapci łapci, a brzydki chodzi w butach takichtylko po domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś śmiga w antypoślizgowych kapciach albo skarpetkach z ABS-ami.
Widzi mi sie ze szybko chodzic nie zacznie - waga swoje robi 🤢
Pewnie gdzies w wakacje dopiero cos bede musiała kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 nocka przespana
EKOFRIKU 😁!dziekuje ci kochana za rade z tym jajkiem na jeczmien 🙂 schodzi powoli! 😘
aha jak znalazlas ten eko bazarek?bo kurcze szukala u nas ale nie 😞 a chetnie bym sprobowala tych warzyw 🙂
bogusia - hello!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis nie ma problemu, brzydlowi zawsze latem wychodzą te jeczmienie i tak ma kilka tygodni jedna powieka zaraza drugą potem mu sie przenosi znowu na kolejne oko, biedak

Agata nojeszcze troche i bedziecie tak jak my po 8 wstawac 🙂

jakis ząb idzie chyba jeszcze na dole, ale ze hania-jest-panna- nie- dotykalsa to nie da zajrzec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotis powiedz jej o tym trzymaniu główki. Jeszcze dziecku kark skręci. Zaraz bedzie bobasa chodzić uczyć 🤨
Ja nie wiem co z tymi niektórymi rodzicami jest że muszą byc we wszystkim pierwsi - dziecko musi umiec wszystko szybciej niż inne dzieci - paranoja 😮

A Miś nadal nic nie gada. A u babci to ja ciągle do niego mama i mama gadałam. A on dalej swoje nic a nic dalej nawija po swojemu. A ostatnio to krzyczy i na koniec charczy az prawie się zerzyga a jaki dumny z tego jest. No dziwne to moje dziecko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napisalam...trudno najwyzej sie obrazi...ehh
bogusia moja tez nic nie gada tylko jeczy po swojemu a od wczoraj tak zaciaga sie smiesznie 😮
nieraz powie mama ale to tylko jak je i chyba jej chodzi bardziej o mniam mniam 😜 ale i tak jestem podjarana ze mowi mama hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś wysmarował mi meble masłem. Tak samodzielnie jadl chlebek 🤔
Załapał w końcu że kółka można na ten kijek zakładać ale kolejnośc ma zawsze odwrotną 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poweekendowo,

Oj mrozno sie zrobiło 🙂

Weekendzik super spedzony rodzinnie szkoda ze szybko sie skonczyl.
A poczatek tygodnia rozpoczal sie od latania i załatwiania bo troszke narozrabialam.
A mianowicie nie wiem jak to zrobilam ale zrobilam - wypralam książeczkę zdrowia Filipa 🤢
No i dzisiaj z pisemkiem do szpitala leielismy o wydanie duplikatu.

Poza tym złożyliśmy dokumenty na paszport dla młodego.
I obskakujemy knajpki gdzie moglibyśmy zorganizowac roczek.

W sobote zrobilam mlodemu porzadki w rzeczach i jak zwykle uzbieral sie stosik za małych ciuszków.

Jeżeli chodzi o fajki to u mnie nikt nie pali za to Adama rodzice kopca jak smoki i nawet nie umieja sie powstrzymac jak przyjezdzamy do nich i to mnie najbardziej denerwuje.
Poza tym mieszka z nimi córka w ciazy i mama wokol niej tak sacze a to soczek ato pomaranczko a nie umie uszanowac tego ze jej córka musi wdychac te swinstwa.

Spóznione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego Iskierko 😘 😘

I dla Michasia buziaki zeby Morfi nam juz lesze wiesci serwowala o jego stanie zdrowia.
Nie zrozumiem dlaczego takie malenstwa musza tyle cierpiec juz od urodzenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...