Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma za dużo kasy
http://interaktywnie.com/hi-tech/newsy/gadzetomaniapl/zigo-leader-8211-wielofunkcyjny-rowero-wozek-od-lipca-w-polsce-14170
http://www.elitebaby.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
dziękujemy za piątkowe życzenia :*

teraz się tylko witam, bo mały już przy klawiaturze.
doczytam później 🙂

czy w temacie urodzin wspólnych nic sie nie zmieniło?
15 maja, sala w ząbkach przy ul. Piłsudzkiego?
godziny - 13-17?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
wczoraj wrocilam ze szkoly i odrazu piejelam mala bo maruda wielka i jak zobaczyla mame to tyko ja juz dla niej istniala
w szkole srednio, z jednego przedmiotu 5 a z drugiego poprawka....
madzia trzymaj sie dzielnie kobitko rafal wie napewno ze gdyby nie twoj choroba to z pewnoscia bylabys przy nim i wspierala go cialem i dobrym slowem
teraz gdy jest juz w domku bedzie mu lepiej i latwiej walczyc z choroba
o co chodzi z klapi i madzia i siostra iskry?????
milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Madziu teraz już bedzie dobrze Rafał ma przy sobie 3 najwspanialsze kobiety na świecie które kochają go całym sercem

EMI student bez poprawki to jak żołnierz bez karabinu 😉

Wczoraj byliśmy na urodzinowym grillu naszych dziewczynek 🙂 fajnie było 🙂 LENIE przypadł do gustu Nadi samochodzik i rowerek 🙂 coś czuje że będą wydatki 🙂

IWONKA CZYTASZ 😉 🤪 🤪 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCZORAJ
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dsc6996j.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1641/dsc6996j.jpg[/IMG][/URL]

ROK TEMU
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc05636q.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7987/dsc05636q.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia zaciskam kciuki za waszą walkę z chróbskiem
i myślami dodaję ci sił. Na pewno dasz radę.
Wierzę w ciebie całym sercem. 😘 😘

Iskra siostrą się nie przejmuj.
Są ludzie i ludzie.
My i tak ciebie kochamy 🤪
dla Remika życzenia zdrówka i buziaki 😘 😘

Emi, jedna poprawka to pikuś 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha 5 dni mnie nie było i tylko 30 stron do nadrobienia, tak to ja mogę 🙂
spamy rewelacyjne, nasze dzieci sa najpiękniejszymi istotami na świecie, a fota ilony ostatnia mnie rozczuliła super że się spotykacie 🙂

widze że też smutne rzeczy się dzieją 😞 Madziu, ściskam i wierze że przezwyciezycie wszystko, bo przeciez jest dla kogo 🙂

Majka z dnia na dzień jest bardziej rozumna, sama potrafi zjeść parówkę nabijając ją na widelczyk ( ztego jestem najbardziej dumna) i pije z filiżanki (oczywiście ja ją trzymam), wogóle uwielbia jeść z nami sobotnio-niedzielne śniadania 🙂 stała się bardzo samodzielna ale też i bardzo trzyma swoje zdanie i często jest akcja płacz i tupanie nogami, ale nie ustepuje i są efekty gdyby tylko niania była nieugięta to myslę że Majka byłaby już bez fochów, ale jakto Marija mówi: Aga ty sobie wychowuj, a ja jestem ciocia i czasem muszę odpuścić 🙂
Śpimy raz dziennie od jakiś trzech tygodni, ale drzema czasem sięga 3-4h, za to w nocy bez zmian 😞 pobudki dwie na mleko wkurza mnie to i nie mam pomysłu jak jątego oduczyć, może wy macie chętnie posłucham.

Temat komuni też mnie wkurza, bo moja szwagiereczka tęczowa pisze do mnie że kupili lapka za 2200, daj spokoj tyle kasy, to mówię po co taki drogi prezent, a ona że jak obiecał Rafał-jej mąż to trzeba było i już, przecież kłócić się z nim nie będzie- wieć taka pani bukietowa z niej jak nic posraj się a zastaw się 🙂

Na basenie Majka skaczę na bombę jesteśmy z niej dumni, ogólnie powiem wam że jesteśmy w nią tak wpatrzeni jak w obrazek, ahhh szkoda gadać 🙂 🙂 🙂

testujemy dada premium, podobno są spoko
bo zaczelismyw naszym domu operację oszczędzanie, od 10 -tego zaczynamy skrupulatnie notować wszystkie wydatki

matki warszawianki, będe w Warszawie w weekend 21,22 maj, jadę do koleżanki na "urwanie z łańcucha" ale myslę że można by było się gdzieś spotkać czy to np. wieczornie czy chociażby na godzinkę gdzieś na trawce i zobaczyłabym na żywo te cuda kwietniowe
monia a o tobie to pamiętam, tylko jak nie urok to sr... 🙂

chorowitkom cmok w zakatarzony nos a ja szykuje się na niedzielny obiad do rodziców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Madzia Rafał wie że go kochasz i mimo że nie byłaś przy nim rozmawiałaś z nim to całymi myślami byłaś z nim on wie to na pewno super że przechodzi kurację spokojnie z własnego doświadczenia Ci powiem że sprzątanie jest na początku przykrym obowiązkiem teraz jest to coś normalnego i nie wiem jak żyłam bez sprzątania i sterylnych warunków wcześniej raz na tydzień przelatuje całe mieszkanie domestosem a tak to normalny płyn a teraz mój blond kochanek ( scoobi) gubi sierść więc zamiatam kilka razy dziennie odkurzam a i tak rano idę po puchowym dywanie z sierści cóż był już nawet pomysł ogolenia go na łyso ale też dajemy radę pamiętaj w razie czego masz nas dzwoń pisz zawsze jest lżej że można się wygadać
dalej weny brak smutasa ciąg dalszy 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
a Sztunia może na 18 uda nam się spotkać 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa ściskamy kciuki z całej siły i z całego serca życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Emi poprawka musi być, przynajmniej raz! 😉 gratki 5 🙂

Iskra ja cycuję regularnie i z tego, co się orientuję to Madzik jeszcze też 🙂

Sztunia zazdroszczę Majkowego wyluzowania wodnego! moje dziecko boi się wody 🤢

nie wiem, co jeszcze miałam pisać. głodna jestem. o!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia fajowo że Maja taka samodzielna 🙂 chciałam Lenkę też nauczyć parówkę nabijać na widelec ale ona woli złamać na pół i wsadzić sobie takie kawałki do buzi a potem jak chomik miętoli to i miętoli 🙂 no coż ten zwyczaj ma chyba po tacie 🙂

ahhh...kochane są te nasze MAŁPKI KAPUCYNKI 🙂 ja też w Lenkę zapatrzona jestem i kocham ją nad życie...dzisiaj cieszyłam się z jej super skarpetek a Jacek mi powiedział że nienormalna jestem 🙂 lubię jak tańczy 🙂 jak śpiewa i tuli się do mnie mówiąc AAA taki mały mój smarek kochany 🙂 Czuję się jakby od zawsze z nami była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie smuć się Aniu, 😘
ja wreszcie wyspacerowałam, nawet moją mamę i babcię na spacer wygiągnęłam 🙂 my mamy stadnine blisko, więc Maja dziś pierwszy raz pogłaskała konika 🙂 piszczała przy tym bardzo 🙂 potem grill i teraz smacznie już spi, ostatnio czytam jej książkę przed zasnieciem-takie krótkie bajeczki przy piatek jest już dętka 🙂 czyli jakieś15 minut czytania 🙂 🙂
my x factor beznadziejny :P i czekamy na moją ulubioną pizze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dopiero w domu - Dobry 🙂

bylismy dzisiaj na Polach Moko
nogi oczywiscie wchodza mi w dupe
do tego wszystkiego przesadzilam z zarciem
mam dosc gofrow, kielbasek wedzonych, chleba ze smalcem, pierogow, oscypkow itp itd

az dziw, ze moj Maz znalazl sile na rower ...
chyba, ze ma jakis romans na miescie
nie wnikam 🙂

kumpelka jest w 8 tyg ciazy
fajnie tak pouczestniczyc w jej przezyciach
a do tego - czeka mnie 9 miechow czekania na Malenstwo 🙂
co prawda nie moje - ale i tak sie ciesze 🙂

no to doczytuje ...

kahna urodziny Bobasowe jak najbardziej aktualne
widzimy sie w niedziele 🙂

emi zadnej poprawki do tej pory ? fiu fiu 🙂
i graty !

Aniu78 i Moniu tulasy !

Iskierko jedyna osoba, ktora powinna sie wstydzic
jest Twoja siostra
a jak wiadomo
Rodziny sie nie wybiera

ilonka wzruszajace te Twoje fotki
az sie wierzyc nie chce,
ze jeszcze jakis czas temu
nasze Maluchy byly takie male
szok 😆

Sztunia moze jakies spotkanie sie wykombinuje
fajnie by bylo Was zobaczyc w realu 🙂

ach no i znowu sie "chwale" !
moje Dziecko od dzisiaj mowi do mnie "a ku ku" 🙂

a jesli chodzi o bajki, wierszyki itp
czyli czytaj Dziecku 20 min dziennie - codziennie
no i od poczatku, twardo czytamy 😎

zapomnialam dodac, ze kocham mojego Pisklacza nad zycie ?
no to dodaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...