Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

melduję się z pracy 🙂
Fajnie, że jesteś Aniu
a czytając Wasze wczorajsze rozważania nad parówami,
bułkami i innymi..ehh..sam się banan na twarzy robi 🤪

Powodzenia w testowaniu nocników, dla tych pup małych
i tych w rozmiarze "s".. moja wielka szanowna to by się nawet
nie zmieściła 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry 🙂
nie, nie 🙂 Nie ma żadnego martwego prawa 🙂
w regulaminie forum, pkt. 10.d jest co prawda zapis "(..)sprzecznych z dobrymi obyczajami (w szczególności obraźliwych, wulgarnych)", ale to bardziej odnosi się do wzajemnych wyzwisk, czyt. trollowania 🙂
Oczywiście nie znaczy, że zaraz macie wszystkie kląć jak szewcy 😁 Nie fajnie później czyta się takie "K" i "CH" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adminie bo my zakaz uważamy za zakaz 😉 i już na całego się do niego stosujemy 🙂

Dziewczynki mam do Was prośbę... Jacek ma 25 czerwca urodziny nie wiem co mu dać w prezencie bo kurcze jak zwykle kasa 😞 ja wpadlam na pomysł że zrobię sobie zdjęcie PIN UP dam do fotojokera żeby wywołali w wersji puzzle i dam mu ładnie zapakowane żeby mógł poukładać.Taki jest mój pomysł nie wiem czy fajny co Wy o nim myślicie?? Może mi pomożecie z czymś innym tylko kolacje, winko itp. odpadają bo i tak to będzie 😉 PILSSSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt. Jest taki zapis i można przeklinanie pod niego podciągnąć. Szczerze wolałbym aby każda stosowała się do regulaminu ale w tym punkcie akurat ciężko mieć pełną kontrolę.
W przyszłości zrobię automat, który będzie gwiazdkował przekleństwa lub zastępował je innymi, bardziej zdrobniałymi formami - np; "Bo ten CH...J znów mnie wk...ł" będzie zastąpione "Bo ten siusiaczek znów mnie zdenerwował" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
bogusia dalas wczoraj czadu z czarami dla "parówy" 🙂
ilonka super pomysl na prezent ty to masz niezłą kopułe ze takie reczy wymyslasz 🙂
ania 73 jak sie czyta twoje komentarze to ryj sie smieje od ucha do ucha
a aro to super facet oby nie poszedl w slady parówy 😠
moja marudna od rana juz mam ochote gdzies sie schowac na chwile bo wysiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zamówiłam domek na 6 dób 🙂

New sory za kłopot, ale ostatecznie wybieramy się
na podlasie nad jezioro 😘 😘
oto link: http://www.lesnaryba.pl/

Panie Adminie, my grzeczne dziewczynki jesteśmy i nie rzucamy mięsem
bez powodu, no chyba że nas jakaś tęczowa zdenerwuje, albo jakaś zgniła bułka 😜 😉 😎

Ilonka, fajny prezent. Złoży puzzle i będziecie mieli zdjęcie 🙂
ja też wszystkim w rodzinie daje zdjęcia małego na różne uroczystości.
Albo wydaj kasę na sexy bieliznę i obwiąż się kokardką 🙂
on będzie miał przyjemne, a ty pożyteczne, bo bielizna zostanie dla ciebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj aleście naskrobały ja zupe łnie nie mam czasu jestem zmęczona zdruzgotsan wymietolona mam dosyć wszystkiego zapadłam w doła więc znikne zeby sobie pochlipać postaram się Was odwiedzić ale nie wiem kiedy bo najchętniej bym siępołożyła i nie wstała
Ania 73 super że wróciłaś do zywych i do nas popieram wszelkie czary i magie nad parówą i dodatkami do niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Tobie Kochana to się właśnie taki odpoczynek należy za wszytskie Twoje cierpienia...tydzień robienia tylko dla siebie albo nic nie robienia.Trzymaj się Kobieto my Cię wspieramy mocno mam nadzieje że i tak będziesz do Nas zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Panie Adminie no to [color=red]penis w odbyt parówie 😁 😁 😁[color=red][/color][/color]
parówa miał dziś zabrać synka na spacer na 2 godziny i na 11-stą sie umówił a o 13-ej miał go przywieźć.
był punktualnie ale juz na wejściu oświadczył, ze musi wyjść wcześniej bo.. praca 😁 😁
standardzik
ostatnio mi wmawiał, ze sie nie umawiał na czwartek ale Agatta świadkiem bo akurat była u mnie.

PARÓWAAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA73 brak słów....wziąć coś twardego i nabić rozumu do głowy...A wiesz wogóle jak PAN PARÓWA spędza czas z Aronkiem?? gdzie są itp. itd. Czy DMUCHANA BUŁKA też jest z nimi wtedy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE NO ON MÓWI, ZE CHCE
chce go nawet zabierać do siebie na co ja narazie sie nie godzę.
twierdzi, ze wiecej czasu by z nim spędzał gdybym pozwoliła mu go zabierać.
ale ja nie wyobrażam sobie zeby zabierał go i była jakaś "ciocia", którą penie w niedługim czasie zastąpi nowa, a potem kolejna itd.
ARO jest za mały, nie mówi, nie kuma, nie powie co było nie tak, a ja buły nie znam więc biorąc pod uwagę, ze jestem pieprzoną paranoiczką, dmucham na zimne.
nie ograniczam parówie kontaktów, ale chcę by przyjeżdżał do dziecka i jeśli nie moze znieść mojego towarzystwa to niech zabiera go na spacery albo ja wyjdę z domu i niech z nim tu siedzi.
oczywiście jak jest ciepło bo nie zamierzam wychodzić z domu i marznąc gdzieś na tej wsi.
w związku z tym parówa ma mało czasu bo a to wyjazd, a to praca, praca, praca, a kasy nie ma.
kur mur!!! ja bym za darmo nie robiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasy nie ma bo pewnie BUŁA potrzebuje na pindrzenie się 😠
Ania Ty jesteś jak najbardziej OK ja też bym dziecka nie puściła tam gdzie nowa Pani jest . Skąd można wiedzieć jak Aro na nią zareaguje, jaka ona jest albo co beda robić przy Aronku. Ja to bym miała zaraz milion scenariuszy w głowie.

Niech SUPER TATA zepnie poślady i się postara a nie leci w "siuraka" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Ania wróciła i 10 stron odrazu do nadrobienia.Widać kto tu rządzi 🙂

Opowiem wam histroie z ha.
Brzy odbiera Ha od babci po pracy. Chiał jej założyć okularki zeby nie raziłi i nie wiało. ale bunt. Jada jado. hani poka brzy w pupe i pokazuje na jego okulary, no to jej załozył tamte. Jechali cała droge jak spadały to ha trzymała w reku i pukała po pupie brzy zeby założył jej spowrotem.
Szczeka mi opoadła jak to opowiedział 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...