Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agata - zkoda ze nie jedziecie , ale jak tylko na weekend to nie macie czego załowac bo ma 3/4 padac.

Ania 78 - wiem ze cierpliwosci brak, ale pamiętaj ze to wasz CUD. Może częstsze wyjscia cie zrelaksuja. ja sie stałam ciepliwsza odkąd mam prace. praca natomiast przysporzyła nowych zamrtwien ale przynajmiej nie sa one dzieiowe 🙂

Jozo jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aleeeeeeeeeeeeeeeee fajnieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Ilonka- ale masz gadke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zrobiłam numer
wyszłam z Gu na spacer (tzn do Babalutka 😉 ), potem jeszcze pobawiliśmy się na placu zabaw
wracam po ok 2 godzinach, szukam w windzie klucza (tzn szukam w torebce jadąc windą)
i nie ma
I olśniło mnie - zostawiłam w drzwiach 🤔

No i faktycznie, klucze w drzwiach, nawet nie zamknięte

Już mam schizę że ktoś jak mnie nie było wziął, dorobił sobie i odłożył na miejsce 😞
Możliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo ja tak ostatnio na noc zostawiłam klucze 🤢 na zewnątrz! każdy mógł wejść, masakra...dobrze, że na noc małż jeszcze łańcuchy zamyka.

Klapi ja bym może i chciała częściej wyjść...ale nie mam zbyt wiele możliwości niestety. 🤨 nic to. mam was i mogę pomarudzić czasem 😉

na obiad pierogi ruskie z pudełka. i tak mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he pamiętam
Ilonka jak moja bya teściowa miała takie teksty 🙂 a to sucz była wyjątkowa 😉
Nadii ulubione jedzenie rybka smażona i szpinak z czosnkiem -zresztą czego ona nie je...........mogaby 24 h non stop
czuje w moich schorowanych kościach że przede mną jakieś duże zmiany - takie dziwne przeczucie mnie złapało od kilku dni ciekawe co te morskie wiatry przywleką oby 6 w totka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW zycze Ci tej 6 🙂

LOla ma 38 stopni
przyszla do mnie, przytulila sie i zasnela
bida moja kochana

Aniu78 nic sie nie przejmuj
super Mama z Ciebie
to widac miedzy innymi po sposobie w jakim piszesz o Matysi 🙂
a cierpliwosc chyba u kazdego ma swoje granice
LOlka czasami doprowadza mnie do szalu
i chociaz nigdy jej nie uderzylam ani nie szarpnelam ...
bo zalozylam sobie, ze nigdy tego nie zrobie
to czasami musze liczyc do 10 🙂

Maz na rowerze ...
poszlabym sobie gdzies na miasto ...
ale kolezanki z Brzucha pic juz nie chca 😉
no szkoda 🙂

a tak w ogole to ...
wszystkie tesciowe sa do dupy o !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o agata moje nie jest taka zła
bo mieszka 120 km od nas 🤪 ☺️ 😁
prosze trzymac jutro za ciocie emilke kciuki bo ma egzamin matematyczny z budowania wartości przedsiębiorstwa i drugi pisemny z ekonomii międzynarodowej jak juz je zalicze to moge sie szykowac na 15 lipca 🙃
agatta moja mała tak ma ale przy zebach katar i goraczke po tym zawsze wychodza zeby 🙃ostatnio 5 naraz
aha pisalyscie kiedys o kupie na spacerach wiec moja córcia od 1,5 tyg robi tylko kupe na spacerach i po chwili trzeba wracac przebierac dupe i dalej isc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania mi tez brakuje cierpliwosci ale jeszcze małej nie uderzyła i nie szarpnelam mam nadzieje ze nigdy nie siegne moich granic...
dla mnie mega odskocznia jest wyjazd do szkoly jak wroce po całym dniu ze szczecina to tulenia nie ma konca i wszystko moze ze mna robic tak za nia tesknie
wszystko to znaczy tulic i skakac a nie bic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NY - jak czujesz w kościach zmiany to na pewno zmieni sie pogoda 😁 😁 😁
a co do teściowej to jest jak skarb więc trzeba ja głęboko pod ziemią zakopać 😁 😁 😁

a dziś chu - owy dzień. w pracy nuuudyyy.
przyszłam do domu o 19:30. Cyśka do wanny wcześniej niz zwykle profilaktycznie co by mi nie usnął bo łoczyska tarł juz, mleko też wcześniej i dobrze bo już pół godziny śpiocha.
ale sobie myślę, ze o poranku znów będę miała pobudkę bo mój słodziak sie wyśpi.
ech... no cóż. dobrz, zę jutro mam wolne.
klap, JZ - JAK TERAZ JESZCZE PRZEZ TE 2 DNI COS KUPICIE DLA BEJBE TO PARRRAGONY DO BABALUTKA POPROSZĘ!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aro mnie bije tylko po wyjściu parówy i to z ogromna złością bez względu na to czy byli na spacerze czy parówa był z nim w domu.
tak juz od samego początku, jak parówa nas zostawił, od pierwszej jego wizyty.
nieraz klapnie mnie po twarzy ale to wtedy inaczej jest, bo on sie śmieje, ja mówię, zę "be", że nie wolno bić mamusi i tzreba "cacy", a on tak próbuje na ile mu pozwolę.
a po wizycie parówy to jest inaczej, straszna agresja jest wtedy.
nie sądzę żeby parówa przemoc stosował no chyba, że np. na siłę go do wóżka wkłada, albo przewija na siłę. nie wiem bo mnie nie ma.
nie podejrzewam go o coś gorszego, ale w sumie to ja nie znam tego człowieka, a tak bardzo sie pomyliłam co do niego więc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie czasem zdaża krzyknąc na hanie a potem ją pzperaszam i kiedyś ja walnełam po łapach ale lekko, ale potem mi głupio było i raczej zabieram jej łaby z miejsc niedozwolonych. wtedy to bł gorący piearnik i szybciej zrobiłam nie z pomyslałam.WSTYDZE SIE.

ja po 1, 5 drzemce jestem młody bóg moge isc pić 🙂 Piwo w parku bo na tyle mam kasy 🙂Agata idziesz? 🙂


U nas sraczka, oby nic powaznego ale chyba zeby bo 2 na przebiciu. kiedy one sie konczą????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi Ty to jednak Imprezowiczka - Szalona - Spontaniczna Kobieta jestes 😁 🤪
no nie moge 😁 🤪
tyle, ze Konrada rowerowego jeszcze nie ma i nie mam chorego Dziecka z kim zostawic
poza tym - w gaciach juz siedze ☺️
ale tak sobie mysle, ze moze jutro jakies piwo w parku ?
lub tanie wino 🙂
co ? 🙂

emi a bo LiLy to indywidualistka 😎
i nie bedzie jak inne Dzieciaki walic 😉 😁

Ania78 oj ja tez choleryczka straszna ☺️
dlatego staram sie pilnowac podwojnie,
ale czasami ciezko ...

a jesli chodzi o Ajro
to tez nie wierze jakos zeby Bartek go bil czy cos w tym rodzaju
"Ojciec Roku" jest chujowy
ale nie ten typ chyba zeby bic - tak mi sie wydaje
ja mysle, ze Ajro odreagowuje jakis stres
moze wcale mu sie te spacery z "Tatusiem" nie podobaja
lub czuje jakies napiecie w powietrzu
kto wie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obym miała za co postawić to picie 😲

kładę sie bo jak mam wstać znów o 5-ej to chyba muszę juz polec w łozu obok mojego uroczo pachnącego szczoszkiem prawdziwego mężczyzny z cudownymi puchatymi stopexami 🙂

ale btw juz mu troszkę wysmuklały te stópki choć i tak są jeszcze takie pulpeciki to nie ma juz porównania do tego co było wcześniej.
w sumie to sie cieszę bo nie będzie moze takiego problemu z bucikami.

no dobra to spadam
buziam was wsje babki i bejbiki
dobrołnocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pyza zeżarła kredkę bambino. cała gęba i łapki zielone 😮 wystarczyła minuta, kiedy doczytywałam. mam nadzieję, że brzuch nie będzie bolał.

niestety czasem krzyknę na Pyzola, bo mi się wydaje, że ona taka rozumna i wie, to co ja. a potem mi smutno i wstyd. i się czuję wyrodna. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj lepiej nie będę pisała ile razy miałam się zamachnąć i ile razy głos podniosłam. Ja też choleryk i nerwós okropny, ale staram sie panowac nad somą na maksa, ale momentami jest ciężko, oj ciężko. Co do butów to Anielka ma znowu drobniutką stopę i z tego co mierzyłam najlepiej leżą na niej buciki naturino, ale cena naturalnie nienaturalna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 90 zdjęć są tylko 3

więc które do wywołania ?? pytam Was bo mi się nie podobają 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/dsc8295kopia.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8334/dsc8295kopia.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/dsc8231kopia.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/640/dsc8231kopia.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc8278kopia.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6329/dsc8278kopia.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...