Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam
Ilonka wybieram nr 2 🙂
Anka,to są emocje Aronka,odreagowuje je na tobie,bo jeste w pobliżu,on jest dzieckiem ale czuje napięcie i stres miedzy wami.
Emi raz nas bije raz nie,ja udaje,ze płacze ,skutkuje.
Powiem szczerze ,ze czasem krzyknę na nią ale jak juz naprawde broi i nic nie pomaga,raz klepłam ją po pampersie ale chyba nie poczuła 😁
zamachnąć się jeszcze nie zamachnełam zeby ją uderzyć swiadomie ale krzyknęłam nie raz.
Nawet "kurwa mać" powiedziałam eh 🙂
wiecie w pracy dzieci w domu dzieci.... 🙂
Jestesmy tylko ludzmi.

Zdrówka dla Loli
Fajnie,ze z Michałkiem juz lepiej,co to jest 3 miesiące?nardobi w mig i pewnie w przyszłości nie będzie nik wierzył co przeszedł jako maluszek 🙂
Morfi dobrze ze sie odezwałaś!Emka też ma alergie ,do tego uczulona na osy i komary,masakra 😞
Emilka powodzenia na egzaminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilonka mi się nr 1 podoba najbardziej. niezła modelka z Ciebie. fiu fiu 😆
(trochę pobawiłam się z fotkami, oto efekt:


mam nadzieję, że się spodoba)

Morfina fajnie, że wróciłaś 🙂 cieszy niezmiernie info o Michasiu! a alergia rzecz nabyta. sama przylazła to może i sama sobie pójdzie. i za to trzymam kciuki.

spokojnej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW ANIA78 🤪 🤪 🤪 TY PRZERABIARKO 😉 ale czad te zdjęcia teraz to mi się podobają 🙂 Ania wysłałam Ci oryginalne rozmiary zrobisz mi takie żebym mogła wywołać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja (nie wyszłam zbyt korzystnie, ale żeby nie było że ściemniam 😁 😁 😁 😁 ):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/img20110617002.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6554/img20110617002.jpg[/IMG][/URL]
Miejsce miałyśmy wypas, widok na scenę i całą płytę:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/img20110617010i.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/9289/img20110617010i.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/img20110617007.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7690/img20110617007.jpg[/IMG][/URL]
Ale babka ma power 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uwielbiam skin od zawsze. załuję, że nie mogłam na zywo jej posłuchać 😞
ilonka - hmmm... mniamm...
JZ - szczęsciaro.

miałam racje - pobudka przed 6-ą, a teraz juz pierwsza i mam nadzieję, nie ostatnia dziś drzemka.
mam chwilkę żeby do was usiąść i kliknąc choć syf mi sie kumuluje w domu ale tak mi sie nic nie chce sprzatać 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka vov, Ciacho Ty !
1 jest super
ta z nogami 🙂

a tak w ogole to Dobry 🙂

pisze juz dzisiaj 3 posta i LOlka
albo mi skasuje
albo wylaczy laptopa
albo cos tam kliknie
wrr
caly czas COS

JoZo lo matko jak fajnie tam ! 🤪
zazdroscilam, zazdroscilam ...
ale juz nie zazdroszcze ! bo ...
wlasnie sie dowiedzialam, ze dzieki Cioci JoZo
ja tez dzisiaj tam bede ! 🤪 🤪 🤪
razem z Ciotka klapi - tralalala ! 🤪 🤪 🤪
JoZo dziekuje - kochana jestes, o ! 🤪

a tak w ogole to nocka dzisiaj u nas KOSZMARNA !
z przerwa w spaniu od 24 do 3 🥴
taka koszmarna, ze nawet nie bede Wam trula ...

wole sie cieszyc, ze ide dzis na koncert ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki moje kochane co prawda słowo brzuszki już do nas nie pasuje ale jednak tak zostanie tęskno za Wami jak nie wiem
Morfi super że u Ciebie ok tzn u Misia
Ilonka niezłe z Ciebie ciacho
JA OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA CAŁKOWICIE IZOLUJĘ MOJA MAMĘ OD MOJEJ RODZINY ona jest jak Wasze teściowe a może gorsza w czwartek wróciłam z pracy a Patka mówi mi że była z babcią u ortodonty zrobiła prześwietlenie odlew i na jutro ma do odbioru aparat pytam jak to no babcia przyszła i zabrała ją ze szkoły dzwonie do mamuśki i pytam co ona robi i słyszę bo Patunia ma krzywe ząbki i trzeba coś z tym zrobić no i owszem trzeba jak Patunia miała 11 lat to byłam z nią u lekarza miała mieć założony aparat ale ona sobie nie dała bo powiedziała że będzie jak brzydula w okularach i z aparatem wiec powiedziałam twój wybór mnie nie będzie stać dać za rok 2000 za aparat gdy możesz mieć go za darmo do 12 roku życia aparaty można załatwiać na kasę chorych i są równie dobre jak te płatne Dodałam że jak zarobi pierwsze pieniądze to sobie kupi sama i doceni moje starania Cóż wczoraj babka jej zafundowała nie wytrzymałam i mówię mamo ja mam 3 dzieci więc poproszę dla Werki i Arusia też po 2000 a co oni są gorsi i usłyszałam a co Ci dla tych dzieci potrzeba o Patunię trzeba zadbać nosz kurwa mac ( panie adminie sorrki ) to szukam pomocy żeby mieć kasę dal Werki wszędzie załatwiam leki za granicą żeby było taniej kombinuje jak mogę a ona nawet nie zapyta czy mam na leki a na aparat daje 2000 Jednak tak było zawsze że Patka to ich oczko w głowie ale do kur,,,,,, nędzy ja już mam dosyć jak mam wytłumaczyć Weronice że babcia jej nie pomoże a Patuni daje wszystko przecież ona jest duża i wszystko widzi rozumie,Malo tego na wycieczce Patrycja zgubiła telefon zresztą 3 w tym roku więc też powiedziałam że dostanie nowy na 18 bo może wtedy zacznie szanować a babcia dzisiaj przychodzi ze smartfonem oczywiście jednym bo Wera ma stary telefon to jej nie potrzeba mówi
no ale się rozpisałam ale musiałam tą żółć wylać
Ania Aro nie bije Ciebie tylko wyładowuje złość na parówę a Ty jesteś pod ręką więc najbliżej
nie wiem co jeszcze miałam napisać ale jak sobie przypomnę to zaklikam
a dzisiaj idę na dni Będzina wystąpi Ira Akcent potem sztuczne ognie
jutro się nie wybieram bo będzie Daniec i babcia Kora ( nie obrażając nikogo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIA to przykre co piszesz...szkoda Wery 😞 ale tak jest zawsze że dziadki upatrzą sobie jedno z wnucząt...mnie bardziej kochała mama mojego taty a mojego brata przyszywany dziadek od strony mamy. W sumie to u mnie w rodzinie tylko moja babcia za mną była bo w domu to byłam na boku chociaż nie wiem co bym robiła na pierwszym miejscu był mój brat 😞 i tak jest do teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
ilonka super zdjecia, mi sie przerobione na czarno podoba nr 2
monia mama dała po gaciach, nie rozumiem takiego wybierania,gorszego i lepszego wnuczka lub wnuczki...
jozo super festiwalowa dziewczyna i super kolezanka z brzucha ze obdarowuje inne kolezanki biletami 🙂
ania aro wyładowuje stres zwiazany z kontaktami z parówa, zmienna sytuacja ciagle jest z toba a za chwile na chwile przychodzi "kochany"tatuś
egzamin jeden do przodu na 5 a na drugiego wyniki musze czekac do środy
to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka graty egzaminu.
Ania użyjesz uzyjesz przed Tobą druga młodośc. I jakis supermen za rogiem. tylko musisz sie otworzyć. i zostawić parówke z musztarda tesciowej 🙂

Ania nie chorowac.Mozecie byc jedynie syreny morskie z Bryzy 🙂

Moja babcia ma tylko 1 wnuka, mojego brata....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA73 tulę...będzie dobrze...zobaczysz...posłuchaj Ciotki Klapi 😉 Gdybyś była bliżej to bym wzięła Aro do siebie i popilnowała byś mogła iść z dziewczynami na koncert i odpoczęła psychicznie i fizycznie

ANIA78 zrób jak masz ochotę 😉 bo Jacek mówi że te ma małe w telefonie 😉

EMI następny mózg 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...